Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
586.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ariyorum nba formasi alan var mi up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeğenime sözüm vardı bir satıcıdan milli formaya Ahmet yazıp göndermesini istedim dal ya....ak ahmeb yazmış şimdi ben buna durumu izah ettim ödeme yapmam falan dedim yalnız size sorum şu bu baskıyı düzeltebilmenin bir yolu var mı? Sadece b harfi d olacak yoksa bu adamla uğraşsam nasıl sonuç alırım

• Nba formasi satan satici var mi

• Selam,

Shop kapanmış gözüküyor aliexpress'te. Satın aldıgım satıcı MOKOKOSHOP'tu. Dediğim gibi isterseniz belirttiğim fiyattan size ambalajıyla kargolayabilirim.
  • Merhaba, bende NBA forması arıyorum. Kendimiz alsak, 40-50 TL'ye alacağımız formaları Twitter'da ve İnstagram'da 90-100 TL’ye satanlar gördüm. Bu yüzden oralardan almak istemedim. Uzun süre güvenli bir satıcı aradım. Salushop "http://salushop.v.yupoo.com " isimli satıcıya mail attım. NBA kataloğu "http://longdaqiuyi.v.yupoo.com " hiçbir yerde görmediğim kadar zengin. Ürün yelpazesi çok geniş. Mailden geri dönüş aldım. 3 tane forma alırsam, kargo ücreti olmayacağını falan söyledi. Tamam dedim. Ancak parayı Western Union veya Visa ile ödememi istedi. AliExpress üzerinden alışveriş yapmayı teklif ettim. O şekilde çalışmadığını söyledi ve parayı ödemek için tekrar o 2 seçeneği sundu. Bende güvenemediğim için henüz bir cevap vermedim. Ödeme yöntemini seçmediğim içinde forma fiyatlarını söylemedi. Israrlı bir şekilde ödeme yöntemini ve kargo firmasını seçtikten sonra forma fiyatlarını söyleyeceğini belirtti. Bu sebeplerden daha ne yapacağıma karar veremedim.

• aliexpress'de NBA formalarına ne oldu arkadaşlar? oradan bir 8-10 tane forma almıştım zaman içinde,ama şu sıralar hiç göremiyorum..

nba.com'un falan mı yaptırımları oldu acaba?

ya da @ruud_ arkadaşın satın aldığı şahıs gibi "mokoko" mu oldu sitenin nba kısmı?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    http://store.nba.com/Derrick_Rose_Chicago_Bulls_Mens_Jerseys

Rose Chicago'dan ayrıldığı için fiyatlar NBA Store'da çok düşmüş durumda. Ben Rose forması alacak olsam buradan alırdım. AliExpress satıcılarıyla, gümrükle, kargoyla falan uğraşmaktansa buradan almak daha mantıklı gibi duruyor. AliExpress satıcıları 20 dolara falan satıyor. Burada 35 dolara orijinal formalar var. Öbürleriyle uğraşmaya değmez yani.
  • Rock N Metal kullanıcısına yanıt
    Dostum buraya da baktım. Bir kaç çeşit olunca bir de başka forma da alırsam diyerek aliexpress mağazası sordum.

Satıcı ile ödeme yöntemi konuşmuşsun ya sanal kartla denesen olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 14 Temmuz 2016; 4:17:04 >
    Kardeşim bende 4-5 forma birden alacaktım. Katalog o kadar zengin ki NBA Store'da bile o kadar forma yok. Salushop da bu konu içinde güvenli satıcılar listesinde ama AliExpress üzerinden çalışmadıkları için ne yapacağıma karar veremedim. Western Union ile para göndermek zor iş, uğraştırır yani. Bankalardan gidip yatırmak gerekiyor. Visa ile nasıl gönderildiğina dair pek bir fikrim yok. O da internet üzerindendir herhalde. Sanal kartla da ödeme yapılır büyük ihtimalle. Visa olursa bir sorun olacağını sanmıyorum. Ama siparişte bir aksilik olursa parayı nasıl geri alacağımız beni düşündürürüyor. AliExpress de bir şekilde parayı geri alabiliyoruz. Burada parayı direk olarak onlara yolladığımız için kararsız kaldım.
    Dostum haklısın uğraşmaya değmez bence başımızın ağrıdığı ile kalırız. Umarım aliexpress mağazası buluruz bir tane
    Kardeşim ben aramaya devam ediyorum. Bulursam AliExpress üzerinden satış yapan güvenilir biri buraya yazarım.

Çok sağ ol. Ben belki Derrick Rose u orijinal alabilirim.
    Önemli değil. Sadece Rose forması değil diğer formalarda da büyük indirimler var. 12 dolara bir sürü forma var. AliExpress'ten alsak 20 dolar. Burada orijinalleri 12 dolar.

http://store.nba.com/Mens_Replica_Jerseys/pg/1/ps/96/so/lowest_price

Sık sık incelerim aslında ama görmemişim demek ki. Bakayım

• beyler aliexpress uzerınden odeme kabul eden saglam bır satıcı var mı ?
    Ücretsiz kargo var ise bi tane alalım ne diyon ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eşofman takımı almak istiyorum Nasıl olur var mı önerisi olan fiyatlar nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞU SİTEDEN NASIL İLETİŞİM KURUCAM ARKADAŞ YOK YANİ YA

http://thaiquality.v.yupoo.com/
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz kargo sadece ABD içinde 48 eyalette var ve o da her zaman olmuyor. Türkiye'ye kargo 24 dolar civarına geliyor.
  • Dortmund forması arıyorum. Bulursam uyguna paylaşırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.