Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
586.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

Beyler bunların kanserojenlik durumları nedir hiç araştıran var mı ? Sonuçta hep tenimize deyecek.

ben laboratuvara gönderdim sonuçlar gelince buradan yayınlayacağım

Tamam bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Beyler Aliexpress'ten forma alınca bu formalara dünya kupası patchi falan yapıyorlar mı
    Yapılıyorsa nasıl yaptırılıyor

With world cup pack is possible şeklinde satıcıya sorarsanız cevap verecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress'ten herhangi bir takımın Nike N98 ceket alan oldu mu hiç?
    Kalite olarak nasıldır acaba?
  • Arkadaşlar arthurdan aldığım formalarım geldi birinde sırttaki isim kıvrımlı yazılacağına dümdüz yazılmış onu geçtim diğer formada player version istedim hava delikleri yok formanın. Çine geri göndereyim mi bunu?
  • Dispute açsam bir daha çine yollamam gerekiyor mu formayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Potter34

Dispute açsam bir daha çine yollamam gerekiyor mu formayı?

bana kalırsa önce arthurla konuşun ama formaları isteyeceğini sanmıyorum
  • Arkadaslar bu monttan almayı düşünüyorum , satıcı sağlam gözüküyor ama sizinde fikrinizi alayım dedim. ne düşünüyorsunuz ?

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-2013-NEW-Outdoor-Climbing-Clothes-Fashion-Two-piece-Men-Sports-Coat-Winter-Waterproof-Men/1587251951.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: liverpoolandkop

tamam hocam tesekkurler ama alisveriste daha onceden tecrubeli, yardimci olacak birisi lazim bana

:D Nerede soru işareti kaldı? Ben onlarca kez alışveriş yaptım aliexpress ve çin'den :D
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    soru işareti kalmadı hocam. :) yurt dışından ilk alışverişim olacak, prosedürü bilmiyorum desem daha doğru olur. :)
  • Arkadaslar bu monttan almayı düşünüyorum , satıcı sağlam gözüküyor ama sizinde fikrinizi alayım dedim. ne düşünüyorsunuz ?

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-2013-NEW-Outdoor-Climbing-Clothes-Fashion-Two-piece-Men-Sports-Coat-Winter-Waterproof-Men/1587251951.html
  • arthur cok bozdu artik.forma aldim 4 tane.yollamadi.onerebileceginiz saticilar var midir

• barcali33 kullanıcısına yanıt
    peki hocam parayı geri alıp formayı geri yollamamak diye birşey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Potter34

peki hocam parayı geri alıp formayı geri yollamamak diye birşey var mı?

Arthurla konuşun hocam bence büyük ihtimalle bir kısmını geri ödemeyi ya da hediye forma vermeyi teklif edecektir.benim aldığım bi formada 10 gün takip kodu gözükmedi diye dispute açmıştım satıcı cvp bile vermedi parayı aldım ama şimdi takip kodu gözükmeye başladı :D
  • barcali33 kullanıcısına yanıt
    yok hocam ben paramın hepsini geri istiyorum. adamın yolladığı 2 forma da sıkıntı yani biri temiz olsa olsun diycem. birinde isimi umursamadan basmış dümdüz sallamış 2. formadada player versiyon ama hava boşlukları yapmamış. arthur cevapta vermiyor bu saatte açıklar mı bilmiyorum ama.

zaten bu yolladığı formalardan bir tanesi de hediyeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potter34 -- 17 Temmuz 2014; 18:25:32 >
  • Jimmyden aldigim formanin arkasindaki isim kismini soksem ne olur acaba var mi deneyen?

• Arkadaşlar aliexpressten almanyanın bu turnuva da giydiği kırmızı-siyah formayı almak istiyorum. Ama aliexpressteki formaların bazılarında logo yok bazılarında adidas logosu yok. Sipariş versem öyle mi gelecek? Bir de malum almanya 4 yıldız yaptı formaya uygun şekilde eklenmesi için satıcıya ne yazmamız lazım 4 yıldızlı orjinal formaya %99 benzer ve isim ve numarasız istiyorum nasıl alabilirim. ingilizcem yok bütün sorduğum sorular için çevirebilirmisiniz acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Piece

Arkadaşlar aliexpressten almanyanın bu turnuva da giydiği kırmızı-siyah formayı almak istiyorum. Ama aliexpressteki formaların bazılarında logo yok bazılarında adidas logosu yok. Sipariş versem öyle mi gelecek? Bir de malum almanya 4 yıldız yaptı formaya uygun şekilde eklenmesi için satıcıya ne yazmamız lazım 4 yıldızlı orjinal formaya %99 benzer ve isim ve numarasız istiyorum nasıl alabilirim. ingilizcem yok bütün sorduğum sorular için çevirebilirmisiniz acaba?

Logoları lisans gerekçesiyle siliyorlar. Formanın aslında logolar var. Ayrıca Thai kalite formalarda her satıcının ürünü aynı kalitededir. Thai kalite satan her satıcının forması hatalar vs. hariç orjinaliyle birebirdir. Aliexpressden thai kalite bulduğun her forma neredeyse aynıdır, önemli olan satıcısıdır - fiyatı değil. Satıcıyı feedback oranına göre seçmelisin. Çok satış yapmış ve memnuniyet oranı yüksek satıcıları seç. Benim bildiğim kadarıyla 4 yıldızlı formalar henüz çıkmadı. Ama adidasın Almanya mağazında satılmaya başlandığına göre yakında Aliexpresse de düşer yeni formalar. Yani 4 yıldızlı istiyorsan biraz daha beklemende fayda var.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthas Litch King -- 17 Temmuz 2014; 19:52:29 >

• Beyler aliexpress'ten Fransa forması alacağım . Hangisi player versiyon bi türlü anlamıyorum. Güvenilir player versiyon satan satıcı linki atar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthas Litch King

quote:

Orijinalden alıntı: One Piece

Arkadaşlar aliexpressten almanyanın bu turnuva da giydiği kırmızı-siyah formayı almak istiyorum. Ama aliexpressteki formaların bazılarında logo yok bazılarında adidas logosu yok. Sipariş versem öyle mi gelecek? Bir de malum almanya 4 yıldız yaptı formaya uygun şekilde eklenmesi için satıcıya ne yazmamız lazım 4 yıldızlı orjinal formaya %99 benzer ve isim ve numarasız istiyorum nasıl alabilirim. ingilizcem yok bütün sorduğum sorular için çevirebilirmisiniz acaba?

Logoları lisans gerekçesiyle siliyorlar. Formanın aslında logolar var. Ayrıca Thai kalite formalarda her satıcının ürünü aynı kalitededir. Thai kalite satan her satıcının forması hatalar vs. hariç orjinaliyle birebirdir. Aliexpressden thai kalite bulduğun her forma neredeyse aynıdır, önemli olan satıcısıdır - fiyatı değil. Satıcıyı feedback oranına göre seçmelisin. Çok satış yapmış ve memnuniyet oranı yüksek satıcıları seç. Benim bildiğim kadarıyla 4 yıldızlı formalar henüz çıkmadı. Ama adidasın Almanya mağazında satılmaya başlandığına göre yakında Aliexpresse de düşer yeni formalar. Yani 4 yıldızlı istiyorsan biraz daha beklemende fayda var.

Edit: İmla.

teşekkür ederim.

• Arkadaslar futbol takımlarının polo tshirtlerini satan satici önere bilcek varmi acaba. arthur ve wawesport hariç
  • 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.