Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
587.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayın 17sinden beri dağıtıma çıkmış iki forma var. PTT ne kadar yavaş abi. Hadi tatil dedikte dün ve bugun yok ortalıkta.
  • arkadaşlar forma 19 mayısda çinden çıktı standartlar dahilinde ülkemize ne zaman ulaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

arkadaşlar forma 19 mayısda çinden çıktı standartlar dahilinde ülkemize ne zaman ulaşır

acele edilmemeli 30 günü geçmediği süre 1-2 hafta içinde ürün elinde olur. china post hongkong post bunlar çok yoğun heleki ptt oda ayrı yoğun bedava kargo ile bu süre gayet normal 1 hafta içinde geldiğide oluyor gemi ile bu kadar hocam 20 30 dolar basın ems'ye uçakla garanti 1 haftası var.
  • Aliexpress'den 2 Mayısta aldığım Lacoste geldi. Satıcı saçma sapan bi beden tablosu hazırlamış. Oradaki tabloya göre m giyen arkadaşım xl aldı. Çok büyük geldi. Neyseki annesi terziydi de halledebildi. Bende xxl giyen biri olarak 3xl aldım. Biraz büyük gibi ama giyilmeyecek kadar değil. Kumaşı kaliteli. Bir sıkıntı göremedim. Fiyat 16$. Bunlar da fotoları.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda
    Bu da lacoste'un kendi sitesinden. Logo karşılaştırması için.

Link isteyen olursa;http://www.aliexpress.com/item/Maxi-4XL-2013-summer-Men-official-Top-Tee-Specific-original-L-A-C-men-CASUAL-polo/778981119.html

• Eski futbol ve basket forması arıyorumda böyle bi satıcı var mı bildiğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

Orijinalden alıntı: brnk

İkisinide aliexpressten aldım forma 16 airmax 66 dolar kaliteleri çok güzel gerçekten forma kalıbıda süper bir tane arjantin olandan almayı düşünüyorum şimdi ayakkabı beklediğimden iyi yanında birde hediye nike çorap çıktı

Ayakkabılar da mi aliexpress'ten? Evetse orjinal midir? Link rica edebilir miyim?

Bilmiyorum ki hocam içinden fatura falan çıktı nike'ın orjinal olabilir
  • quote:

quote:

quote:

İkisinide aliexpressten aldım forma 16 airmax 66 dolar kaliteleri çok güzel gerçekten forma kalıbıda süper bir tane arjantin olandan almayı düşünüyorum şimdi ayakkabı beklediğimden iyi yanında birde hediye nike çorap çıktı

Ayakkabılar da mi aliexpress'ten? Evetse orjinal midir? Link rica edebilir miyim?

hocam bende bi link alayım size zahmet

• Uzak Doğu orjinal ayakkabılarda da gördüğüm kadarıyla ucuz.Çin bu konuda yere oldukca sağlam basıyor aslı doğal olarak Aliexpress.1 sene öncesi seriler özellikle parlayan modeller çok çok uyguna geliyor.Hiçbir yerde bulamadığım Emerica Reynolds 3 serisinin gri modelini sadece Aliexpress'de buldum ki oda umduğum gibi çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldırım Kemal -- 21 Mayıs 2014; 14:37:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karamurat28

quote:

quote:

quote:

hocam bende bi link alayım size zahmet

http://www.aliexpress.com/item/Nike-Air-Max-2013-Running-Shoes-100-Original-Brand-Shoes-Men-s-Athletic-Shoes-Sport-Shoes/1562124906.html

burdan almıştım ama daha satmıyo heralde hocam

Hocam tshirt güzelmiş gerçekten diğer çakmalar gibi durmuyo tommy almıştım ben çok basitti aynen m giyiyorum ben de tabloya bakıp xl almıştım burdan alsam şimdi Medium mu alayım sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnk -- 21 Mayıs 2014; 13:57:53 >

• Arkadaşım normalde m giyer. Ama tabloya bakınca doğal olarak xl aldı. Anlattığına göre bayağı bi büyük gelmiş. Annesi daraltmış. Kendim göremedim üzerinde. Bende xxl giyerim. Tabloya bakınca 3xl aldım. Boyu hafif uzun geldi. Onun haricinde nerdeyse tam oldu. Çok dengesiz bi tablo oluşturmuş. Şimdi size m alın desem ayrı l alın desem ayrı. Ama kesinlikle xl almayın eğer m beden giyiyorsanız. Arkadaşım 185 boyunda, 76 kilo. Onu da göz önüne alın.
  • TÜRK milli takımının formasını satan satıcı varmıdır aliexpres de acaba arkadaşlar.
  • quote:

hi
    1 pcs is only 20$
    free shipping
    Can you pay to my shop? only for money, i will follow email to send you correct jersey

http://www.aliexpress.com/store/product/1-pcs-Thail-HK-airmail-shipping-Customized-soccer-jersey-football-uniform-Brand-Logo-Club-and-patch/342952_1247345433.html

Put the correct address to the pay please. Otherwise I will not receive the money.

After you pay, send me a email jimmy@kingsemsport.com for your order ID and final order list

When you get the package if jersey no problem please come to the shop and confirm to receive it, otherwise I will not receive the money.
    If jersey have problem please contact me I will fix the problem with you
    For custom please read herehttp://v.yupoo.com/photos/kingsemsport/albums/9465950/
    Thank you

Aliexpress'ten ödemeyi yapıp sipariş numarasıyla gerekli bilgileri mail atmamı söylüyor değil mi arkadaşlar ?

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

TÜRK milli takımının formasını satan satıcı varmıdır aliexpres de acaba arkadaşlar.

Vardı galiba hocam akşam link atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenilmez Armada 1905

quote:

hi
    1 pcs is only 20$
    free shipping
    Can you pay to my shop? only for money, i will follow email to send you correct jersey

http://www.aliexpress.com/store/product/1-pcs-Thail-HK-airmail-shipping-Customized-soccer-jersey-football-uniform-Brand-Logo-Club-and-patch/342952_1247345433.html

Put the correct address to the pay please. Otherwise I will not receive the money.

After you pay, send me a email jimmy@kingsemsport.com for your order ID and final order list

When you get the package if jersey no problem please come to the shop and confirm to receive it, otherwise I will not receive the money.
    If jersey have problem please contact me I will fix the problem with you
    For custom please read herehttp://v.yupoo.com/photos/kingsemsport/albums/9465950/
    Thank you

Aliexpress'ten ödemeyi yapıp sipariş numarasıyla gerekli bilgileri mail atmamı söylüyor değil mi arkadaşlar ?

Aynen öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tollerance

Arkadaşım normalde m giyer. Ama tabloya bakınca doğal olarak xl aldı. Anlattığına göre bayağı bi büyük gelmiş. Annesi daraltmış. Kendim göremedim üzerinde. Bende xxl giyerim. Tabloya bakınca 3xl aldım. Boyu hafif uzun geldi. Onun haricinde nerdeyse tam oldu. Çok dengesiz bi tablo oluşturmuş. Şimdi size m alın desem ayrı l alın desem ayrı. Ama kesinlikle xl almayın eğer m beden giyiyorsanız. Arkadaşım 185 boyunda, 76 kilo. Onu da göz önüne alın.

bu satıcıdan 10 dolara aldım ben de mesajda sordum aynı kalitemi diye böyle yazdı bakalım sizinki gibi mi gelicek hocam

We are the manufacturers. Direct sales. So lower prices. Quality is the same.

http://www.aliexpress.com/item/Spring-2014-Summer-Brand-Camisa-T-Shirts-Men-Casual-t-shirt-Givency-Camisas-Bosco-Sports-Men/1763115118.html

Ek olarak almanya beyaz+arjantin mavi+italya mavi forma aldım 45 dolara bakalım gelince atarım resimleri :D

• Bugün bir aksilik olmazsa elime üç tane daha forma geçecek, akşama paylaşırım.
  • geçen sezon forma fiyatları düşermi yoksa şimdi alalım mı?
  • barcali33 kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bi ara 9-10 tane forma sort filan almistin ems ile yollamisti satici ne oldu o is eline ulasti mi formalar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.