Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
586.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maycomb

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Roma'nın ön sponsor değişmiş 2 gün önce oynanan juventus maçında skysportsHD yazıyordu önde link (http://i.imgur.com/TIMDe59.jpg ). Benim pek hoşuma gitmedi hele ki şu yeni sezon formalara hiç yakışmayacak. Alırken tembih edip sponsorsuz almak lazım

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

beyaz formanın satışı var mı? hoşuma gitti.

o çıkana kadar bu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

Jimmy'den ayakkabı alan var mı ?

Şunu çok beğendim.

http://v.yupoo.com/photos/het2588/albums/11154345/

50$ dedi + 20$ Hollanda 10 Sneıjder alacam

Ayakkabılar fotoğraftaki ile aynımı diye soracağım, öyleyse yarın sipariş geçerim.

Süper ayakabıymış ama biraz pahalı değil mi sanki?

• New Balance'lar aliexpress'de 25 dolar. Search'te marka yazınca gelmez men sneakers kategorisinden girip order'a göre bakın bir sürü new balance ilanı geliyor. Satıcılar ile irtibata geçip istediğiniz modelin resmini gönderip stok olup olmadığını sorabilirsiniz. Ben farklı bir satıcıdan 30 dolara aldım kalitesi çok iyidi. Minimum 180 dolarlık alışveriş yapma zorunluluğu olan ve western union ile ödeme alan bir satıcı bu, isteyene link atarım pm'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 15 Mayıs 2014; 18:43:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

quote:

Şunu çok beğendim.

http://photo.yupoo.com/het2588/DEYoMyvJ/big.jpg

Ayakkabılar fotoğraftaki ile aynımı diye soracağım, öyleyse yarın sipariş geçerim.

Dostum en aşa 200-250 liradır.

157TL ye formayla birlikte olacak.

• quote:

New Balance'lar aliexpress'de 25 dolar. Search'te marka yazınca gelmez men sneakers kategorisinden girip order'a göre bakın bir sürü new balance ilanı geliyor. Satıcılar ile irtibata geçip istediğiniz modelin resmini gönderip stok olup olmadığını sorabilirsiniz. Ben farklı bir satıcıdan 30 dolara aldım kalitesi çok iyidi. Minimum 180 dolarlık alışveriş yapma zorunluluğu olan ve western union ile ödeme alan bir satıcı bu, isteyene link atarım pm'den.

Dostum fotodaki kalitedeyse şayet 100tl ye bu ayakkabı değer. 180dolar alışveriş yapacak para ayırmadım bu işe 75$lık yapacağım. Konudaki duruma bakacak olursak Jımmy güvenilir gibi duruyor.
  • quote:

quote:

New Balance'lar aliexpress'de 25 dolar. Search'te marka yazınca gelmez men sneakers kategorisinden girip order'a göre bakın bir sürü new balance ilanı geliyor. Satıcılar ile irtibata geçip istediğiniz modelin resmini gönderip stok olup olmadığını sorabilirsiniz. Ben farklı bir satıcıdan 30 dolara aldım kalitesi çok iyidi. Minimum 180 dolarlık alışveriş yapma zorunluluğu olan ve western union ile ödeme alan bir satıcı bu, isteyene link atarım pm'den.

Dostum fotodaki kalitedeyse şayet 100tl ye bu ayakkabı değer. 180dolar alışveriş yapacak para ayırmadım bu işe 75$lık yapacağım. Konudaki duruma bakacak olursak Jımmy güvenilir gibi duruyor.

Burada 180-200 TL olduğunu düşünürsek ve resimde ki renk modelide burada bulamayacağını 50 dolarda karlı güzel bir fiyat. Bildiğim kadarı ile replika ayakkabı olayında Air Jordan'lar dışında farklı kalitelerde replika seçenekleri yok 25 dolara satılan replika New Balance ile 50 dolara satılan aynı. Aynı ürünlerin fiyatları satıcıdan satıcıya çok değişiyor. Orjinalleri ile 1'e 1 değiller ancak ikisinin yan yana getirilip incelendiğinde gözükecek ufak farklılıklar mevcut. Onun dışında tek başına incelendiği takdirde çakma olduğu anlaşılamicak kadar iyi. Malzemesi ve dikişleride sağlam

Bu benim aldığım new balance Hediye ettiğim kişininde geçen ayağında gördüm 3-4 ay oldu sapa sağlam memnundu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

quote:

Şunu çok beğendim.

http://photo.yupoo.com/het2588/DEYoMyvJ/big.jpg

Dostum en aşa 200-250 liradır.

157TL ye formayla birlikte olacak.

Neyse al bakalım fotoları bekliyoruz

• quote:

quote:

quote:

Burada 180-200 TL olduğunu düşünürsek ve resimde ki renk modelide burada bulamayacağını 50 dolarda karlı güzel bir fiyat. Bildiğim kadarı ile replika ayakkabı olayında Air Jordan'lar dışında farklı kalitelerde replika seçenekleri yok 25 dolara satılan replika New Balance ile 50 dolara satılan aynı. Aynı ürünlerin fiyatları satıcıdan satıcıya çok değişiyor. Orjinalleri ile 1'e 1 değiller ancak ikisinin yan yana getirilip incelendiğinde gözükecek ufak farklılıklar mevcut. Onun dışında tek başına incelendiği takdirde çakma olduğu anlaşılamicak kadar iyi. Malzemesi ve dikişleride sağlam

Bu benim aldığım new balance Hediye ettiğim kişininde geçen ayağında gördüm 3-4 ay oldu sapa sağlam memnundu

http://s28.postimg.org/gyyhcsbzx/Q1_2.jpg

Hocam haklısınız. Toplu bir alışveriş yapacaklar için sizin satıcı daha mantıklı duruyor. Ancak zaten biraz güven işi Jımmy göz önünde ve forumdada çok referansı var.

Ayakkabı modeli jımmyde de baya fazla, inceledim ancak düz modeller ülkemizdede olduğundan replika karşılaştırması kolay olur, böyle renk olarak karışık ve özel modellerden dediğiniz gibi zaten bulmak zor. Bir gelsin bakalım bu gece geçecem siparişi, hem kalitesine bakarız hemde rahatlığına ona göre daha çok alışveriş yapılır.

• quote:

Şunu çok beğendim.

Çok iyi seçim hocam.

• Galiba ayakkabıyı da Güvenilir formacım Jimmy'den alacağım.
  • Bende bu rengi arıyorum ama bulamadım henüz. myyd albümünü kullanarak jack'ten adidas koşu ayakkabısı almıştım jack kayboldu adam kayıp ama albüm her hafta yenileniyor albümün sahibini bulmamız lazım

http://v.yupoo.com/photos/myyd/357023236/
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeWeRDiee

Beyler baya forma siparişi verdim ben bu siteden. Çoğuda zamanında geldi. Ama son siparişim ayın 3. de çinden çıkmasına rağmen hala tr ye giriş yapmadı.Sorun ne olabilir. Başına böyle bi durum gelen vardı. ( Nolmalde çinden çıktıktan sonra  Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajdaen geç 10 güne tr ye girerdi. )

Beyler benmki gibi siparişi geciken yok mu ?

•  Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

beyler bu ayakkabiyi almayi düşünüyorum nasildir alanlar varmi?
    Normal günlük hayatta giyelebilirmi?
  • Arthur'dan 2 adet forma aldım bana .........HK diye bir numara verdi kargoya verdim diyip ben bu kargoyu nasıl takip edeceğim ?
  • basketbol forması satan var mı bilgisi olan var mı basketbol formaları hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meetal01

Hocam ayakkabının siyahından aldım şuan memnunum yazın girebilmek için ideal bir ayakkabı yanlız alcaksanız normal giydiğinizden 1 numara büyük alın

• quote:

Orijinalden alıntı: meneus

Arthur'dan 2 adet forma aldım bana .........HK diye bir numara verdi kargoya verdim diyip ben bu kargoyu nasıl takip edeceğim ?

http://www.ptt.gov.tr/index.snet?wapp=internationalDeliveryTracking_tr

buradan kodu girerek takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keeper41

quote:

Orijinalden alıntı: Meetal01

Hocam ayakkabının siyahından aldım şuan memnunum yazın girebilmek için ideal bir ayakkabı yanlız alcaksanız normal giydiğinizden 1 numara büyük alın

Aynen hocam 1 numara büyüğünü alicamda kirmizi ile bu model arasında kaldim

• Meetal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi satıcıdan alcaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Keeper41

Hocam hangi satıcıdan alcaksınız

satıcı bu hocam
    http://www.aliexpress.com/item/subject/1428646058.html

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.