Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.237
Cevap
399
Favori
587.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Synster

Beyler Jimmy thanks friend dedikten kaç gün sonra formanın resmini atıyor ?

3-4 gün içinde atıyor.
  • Tamamdır hocam teşekkür ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synster -- 5 Kasım 2013; 19:21:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Abi bu çinli elemanların "Hi Friend" lafına hastayım Jack'ten aldığım ve çok memnun kaldığım koşu ayakkabısından sonra 2 adet daha ayakkabı siparişi vermeye hazırlanıyorum gelince isteyene bilgi veririm.
  • Jack'in kataloğu ve alışveriş sistemi hakkında bahsedermisin biraz? Bir de gelen ayakkabıların resmini atabilirsen çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tollerance

Jack'in kataloğu ve alışveriş sistemi hakkında bahsedermisin biraz? Bir de gelen ayakkabıların resmini atabilirsen çok iyi olur.

Orjinalin bire bir aynısı iç tabanından,bağıcına kadar. Kalitesi çok iyi 1 ayı geçti hergün sporda giyiyorum taş gibi. 59 dolar kargo dahil. jimmy'nin kataloğunda ayakkabı dosyasında jack'in katalogları mevcut. Bu arada ayakkabının TR fiyatı 350 TL. revolution beckham series.

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

• Beyler iyi akşamlar öncelikle.

Ben bu beden konusunu çözemedim. Ben bu ülkede XL giyiyorum. boyum 180 kilom 84. hangi bedeni seçmeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2JZ-GTE

Beyler iyi akşamlar öncelikle.

Ben bu beden konusunu çözemedim. Ben bu ülkede XL giyiyorum. boyum 180 kilom 84. hangi bedeni seçmeliyim ?

1.85 boy 85 kilo ben Large aldım Tam iyi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayranlı nesquik

beyler benim formalar geldi ama t band in tekinin yarısı çıkmış,jimmy e fotosunu atıcam ona göre indirim felan yapsın yani

Hocam kaç günde geldi?
  • Jack in kataloğunun linkini alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Aquess

quote:

beyler benim formalar geldi ama t band in tekinin yarısı çıkmış,jimmy e fotosunu atıcam ona göre indirim felan yapsın yani

Hocam kaç günde geldi?

fotoğrafları gönderdikten sonra 10. gününde ama araya bayram girdiği için 9.gününde elinde olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Jack'in kataloğu ve alışveriş sistemi hakkında bahsedermisin biraz? Bir de gelen ayakkabıların resmini atabilirsen çok iyi olur.

Orjinalin bire bir aynısı iç tabanından,bağıcına kadar. Kalitesi çok iyi 1 ayı geçti hergün sporda giyiyorum taş gibi. 59 dolar kargo dahil. jimmy'nin kataloğunda ayakkabı dosyasında jack'in katalogları mevcut. Bu arada ayakkabının TR fiyatı 350 TL. revolution beckham series.

hocam nasıl oluyor bu adamlar fabrikada çalısıyor oradan mı araklıyor yoksa..
    benim formalarımda geldi,ya birebir yada orijinal

• quote:

quote:

quote:

Hocam kaç günde geldi?

fotoğrafları gönderdikten sonra 10. gününde ama araya bayram girdiği için 9.gününde elinde olur

7. günde gelmez mi acaba?
    Birde kargoyu nerede olduğunu nereden öğrenebilirim birkaç yerden baktım hep ''not found'' filan diyor?

• Çinde replika sektörü çok büyük bir sektör dostum. Tüm dünyaya pazarlanıyor milyonlarca ürün dönüyor. Bırak Adidas'ı Nike'ı aklına gelebilcek her türlü tekstil ve marka ürünlerinin bire bir aynıları yapılıyor. Biz sadece formaya bakıyoruz çantasından cüzdanından tut elbise,takım,şapka,saat makyaj malzemelerine kadar her şey var. Adamlar bire bir aynısını yapıyor sadece dış görünüş değil kalite olarakta aynılar. Sahte ucuz mallarla karıştırmamak lazım bu ürünleri onlar genelde ucuz materyallerden kalitesiz yapılan ürünler. İstanbul'da olanlar bilir beyazıtta satılır sahte marka ayakkabılar onlar kartondan yapılıyor eline alıp incelemeye bile gerek yok adi mal olduğu her halinden belli. Bu elemanların yaptıkları harbi replika. Youtube'da air jordan karşılaştırması yapanlar var orjinali ile aynı diyolar. Biz 1'er 2'şer alıyoruzda bu heriflerden dünya geneline konteynırlarla koli koli mal alanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 5 Kasım 2013; 21:43:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cameron Jibril Thomaz

quote:

Orijinalden alıntı: 2JZ-GTE

Beyler iyi akşamlar öncelikle.

1.85 boy 85 kilo ben Large aldım Tam iyi geldi

bende L alayım o zaman. xl anca oluyor Beşiktaş forması. teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kaç günde geldi?

Birde kargoyu nerede olduğunu nereden öğrenebilirim birkaç yerden baktım hep ''not found'' filan diyor?

kargo türkiye sınırları içine girince gözükmeye baslayacak..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kaç günde geldi?

Siz hangi siteden sorgulama yapıyordunuz?
    Link atar mısınız? :)

• Beyler bişi danışcam bu benim GS player versıon formadaki cl patchler sanki biraz aşağıya yapıştırlmış bunları söküb az yukarı alabilirmiyiz yöntem nedir sizce simetri takıntım var biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 5 Kasım 2013; 23:21:33 >

• Ayakkabı gerçekten çok hoşmuş. Güle güle giyin. Katalogları buldum fakat ayakkabı için beden tablosu bulamadım katalogda. Beden tablosu var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kaç günde geldi?

Siz hangi siteden sorgulama yapıyordunuz?
    Link atar mısınız? :)

hocam ptt nin kendi sitesinden

• quote:

Ayakkabı gerçekten çok hoşmuş. Güle güle giyin. Katalogları buldum fakat ayakkabı için beden tablosu bulamadım katalogda. Beden tablosu var mı?

Ayakkabı bedeni derken numarayı kastediyorsun sanırım dimi. Muhtemelen her numara var ellerinde mail at istediğin ayakkabının linki ile sor fiyat numara söylüyor hepsini.
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.