Şimdi Ara

Uzak Doğu Alış Veriş Rehberi [ Anket: Ortalama Kargo Teslim Süreniz? ] (189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.938
Cevap
217
Favori
313.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki

Uzak Doğu Alış Veriş Rehberi [ Anket: Ortalama Kargo Teslim Süreniz? ]

(En Son Oy Tarihi: 19.12.2019)
Giriş

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

bu ptt yurt dışı gönderi takip çalışmıyor ne zaman düzelecek bilgsi olan var mı ? Honkongpost da şöyle yazıyor: The item left Hong Kong for its destination on 4-Aug-2012
    Ne demek oluyor bu?

Evet yurtdışı gönderi takip sisteminde bir sorun var bende beklemedeyim 3 adet takip etmem gereken kargo var.

Honkongpost'un çevirisi: Paket Hong Kong'tan 4 Ağustos 2012 tarihinde ayrılmış. Yani şuan ya yolda ya da Türkiye'ye girmiş bulunmakta ki bu kadar kısa sürede Türkiye'ye girmez muhtemelen yoldadır.

hongonktan çıkıp direk türkiyeye mi geliyo acaba? 2 gün önce aldım başka bi çin şehrine uğramıyorsa çok hızlı yolluyolar demektir. benim çin postasında başka bi kargom var 8. gün daha guangzohudan pekine anca geldi türkiyeye sevk edilemedi. honkong post böyle hızlıysa onu tercih ederim bundan sonra . Gerçi kargoya verildihi şehirde önemli olabilir pekine gelmesi fazlan zaman alıyo olabilir. honkongtan direk sevk varsa .. bu ayrıntıları bilen varsa paylaşırsa iyi olur

Direk sevk mi bilmiyorum fakat kargoya verildikten ve ülkeden çıkışı yapıldıktan sonra Türkiye'ye gelmesi çok kısa sürüyor. Evinize gelmesi 1 hafta civarında sürer muhtemelen. Eğer gümrükte kalabalık yoksa tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepydragon

quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

arkadaşlar selam , biliyorsunuz bi kaç gün önce dx'ten mini bilg. sipariş etmiştim android usb olan . suan durum : PrepareShipment bakalım ne zmaan kargoya verilck konustum dx ile stoklarda yokmus yenıler gelınce gonderıcz dedılerdı . heycanla bekliyorum

merak edenler için ürün :http://dx.com/p/ak802-mini-android-4-0-network-media-player-w-wi-fi-hdmi-tf-usb-black-4gb-1gb-ddr-iii-143431

bu aleti ekrana nasıl bağlıyoruz ? dokunmatik ekran mı gerekiyor ? nasıl oluyor anlamadım .

bu mini bir pc , hdmi çıkışı var hdmi den tv ye bağlıyorsunuz , klavye mouse kablosuz tanııyorsunuz sonra wifidende bir nete bağlandımı missss gerisi size kalmışş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sleepydragon

quote:

arkadaşlar selam , biliyorsunuz bi kaç gün önce dx'ten mini bilg. sipariş etmiştim android usb olan . suan durum : PrepareShipment bakalım ne zmaan kargoya verilck konustum dx ile stoklarda yokmus yenıler gelınce gonderıcz dedılerdı . heycanla bekliyorum

merak edenler için ürün :http://dx.com/p/ak802-mini-android-4-0-network-media-player-w-wi-fi-hdmi-tf-usb-black-4gb-1gb-ddr-iii-143431

bu aleti ekrana nasıl bağlıyoruz ? dokunmatik ekran mı gerekiyor ? nasıl oluyor anlamadım .

bu mini bir pc , hdmi çıkışı var hdmi den tv ye bağlıyorsunuz , klavye mouse kablosuz tanııyorsunuz sonra wifidende bir nete bağlandımı missss gerisi size kalmışş

mouse ve klavye girişi göremedim bu alette . nasıl tanıtılıyor ?
  • kablosuz tanıyor ,daha denemedim ama araştırdğıma göre öleymiş gelsin bi heycanlıyım walla
  •  Uzak Doğu Alış Veriş Rehberi [ Anket: Ortalama Kargo Teslim Süreniz? ]

Resme göre ürün Tokat'a gelmiş değil mi? Yoksa ben mi yanlış görüyorum.Heyecanladım
  • tokata gelmemiş , tokata gitmek için yola çıkcak daha
  • quote:

tokata gelmemiş , tokata gitmek için yola çıkcak daha

Hadi ya tüh.Neyse ayın 4 ünde çıkacaktı yola.Pazar günü tatildi.Bugün yada yarın gelmesi lazım
  • quote:

tokata gelmemiş , tokata gitmek için yola çıkcak daha

Gelmiş hocam az önce adam aradı.Geldi dedi ama üstünde isim yazmıyor dedi.Biz bunu geri gönderme hakkına sahibiz felan dedi.Aman dedim ben size ne gerekliyse söyleyim dedim yapmayın dedim
    Adam biraz kızmış gibiydi isim olmalı yoksa biz zor duruma düşüyoruz felan diye. Neyse gelip al dedi bu gün yarın yoksa geri yollarım dedi.Neyse bakalım ayakta kırık gidemiyorum pedir yolluyacam sorun çıkmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

fotoyu gönder parayı iade ederler...

fotoyu gönderdim, sizin ürün warm white dediler sarı görünmesi normalmiş

pure white almalıymışım falan fistan ama yine de istiyorsanız 2.5 $ refund yapalım dediler. Ben de ılık beyaz saf beyaz anlamam vs diye cvp yazdım. 4 $ a çıkardılar refund u. kabul ettim mecbur
  • arkadaşlar sitede ipod nanoyu bulamadım hep aksesuarları çıkıyo nasıl bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUltimateMan

arkadaşlar sitede ipod nanoyu bulamadım hep aksesuarları çıkıyo nasıl bulabilirim

Çinde ipod nano ne gezer kardeşim. Çakmasını bulursun ancak MP3 bölümlerinde..
  • Sonunda tabletimi seçtim. Ainol Elf II. Alıp kullanan arkadaşımız var mı? Bir kaç sorum olacak

http://www.buyincoins.com/index.php?main_page=product_info&products_id=16686

Daha ucuzu ve bu rakama daha performanslısı yok, aylardır araştırıyorum. Tam bir fiyat & Performans ürünü. Sadece 117 USD ve tabii bana daha da ucuza gelecek

80USD'ye inip, 140 USD'ye çıkabilecekler için farklı ürünler de var, tabii... Ama en iyi seçimin bu olduğunu düşünüyorum şimdilik
  • Şimdiden hayırlı olsun Blur.

7daysget.com'dan siparişlerim gelmek üzere. Yalnız birşey farkettim çıkış yeri Hong Kong değil Singapur Tuhaf geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Sonunda tabletimi seçtim. Ainol Elf II. Alıp kullanan arkadaşımız var mı? Bir kaç sorum olacak

Daha ucuzu ve bu rakama daha performanslısı yok, aylardır araştırıyorum. Tam bir fiyat & Performans ürünü. Sadece 117 USD ve tabii bana daha da ucuza gelecek

80USD'ye inip, 140 USD'ye çıkabilecekler için farklı ürünler de var, tabii... Ama en iyi seçimin bu olduğunu düşünüyorum şimdilik

size nasıl ucuza geliyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

quote:

Sonunda tabletimi seçtim. Ainol Elf II. Alıp kullanan arkadaşımız var mı? Bir kaç sorum olacak

referanslı alışveriş yaptırmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

quote:

referanslı alışveriş yaptırmıştır

O nasıl birşey.İlerki alışverişler de mümkünse bende yapmak isterim şahsen
  • quote:

O nasıl birşey.İlerki alışverişler de mümkünse bende yapmak isterim şahsen

bikaç arkadaşınızı eşinizi dostunuzu üye yapın kaydolurlarken de kullanıcı adınızı referans (recommander) verdirin. onların yapacağı alışverişlerin tutarına göre size coins(3-5$ neyse artık) yüklenir.
  • arkadaşlar bu çin sitelerinden alış veriş yaparken paypalın ödeme sayfasında "satıcının para biriminden " gönder diye bi seçenek var. acaba bu iki seçenekten hangisi bizim için daha avantajlı. forumda bir türlü bulamadım cevaıbını.. ilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  • @ cobane , walla o secenek ısaretle satıcının para bırımınden ısaretle o daha ıyı bende ole duydum hep ole yapıorum cunklu bazen paypal dolar kuru fazla oluor .

Bu arada dxtne verdiğim sipariş hala waiting supplier , konustum online ile stock warmıs ama sıra varms fılan falna
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobane

arkadaşlar bu çin sitelerinden alış veriş yaparken paypalın ödeme sayfasında "satıcının para biriminden " gönder diye bi seçenek var. acaba bu iki seçenekten hangisi bizim için daha avantajlı. forumda bir türlü bulamadım cevaıbını.. ilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

sayfanın yukarı tarafına bakrsanız bilgi edinebilirsiniz. Orda muaalak olan bi 1 dolar paypal kesinti meselesi vardı onu da paypala sordum gelen cevap:

$1 USD tutarındaki çekim:

Hesabınıza bir kart eklediğinizde, işlem geçmişinizde kredi kartınızın kullanılır durumda ve limitini aşmamış olduğunu onaylamak için gerçekleştirilen 1,00 USD'lik bir çekim görünebilir. Çekim "bekleyen" olarak görünür ve alışveriş tutarının tamamı işleme koyulduktan sonra otomatik olarak kaldırılır. Yani bu çekimden ziyade rezervedir.Yetkilendirme çekimi 30 günden sonra da kartınızda duruyorsa, kartınızı çıkaran kuruluşla iletişime geçin

kısaca da cevap da vereyim paypal tlye yüksek kurdan ceviriyor. satıcının para biriminden öderseniz kredi kartınızda dolarsa mesela dolar olarak gözüküyo ve dolar olark ödüyosunuz. bankada dolar hesabnız varsa o anki kurdan alırsanız maliyetiniz o kurdan olur. yani satıvının para birimi daha karlı duruyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 8 Ağustos 2012; 0:34:07 >
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.