Şimdi Ara

'uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek' hatası YARDIM !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
73.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı hatayı alıyorum ne yapıcam delirdim
  • husocan11 kullanıcısına yanıt
    husocan11 Hay Allah razı olsun arkadaş. Yaklaşık 6 saattir interneti geri getirmeye çalışıyorum. Taaki senin resimli paylaşımı görene kadar internet yoktu. Bir tık kaldırmayla sayende internet geri döndü. :) Çoook çok teşekkür ederim. Eline, koluna, aklına sağlık dostum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReCo_54 -- 25 Temmuz 2016; 18:32:21 >
  • ReCo_54 R kullanıcısına yanıt
  • buradaki denilenler yapılmasına rağmen internete giriyorsun ama yinede bazı sitelere girdiğinde bu hatayı veriyorsa bendekilerde bu yüntemler işe yaramadı ama daha önce eğer hotspot shield vb.programlar yükleyip sonradan kaldırsanız bile sorun bendeki gibi gitmiyorsa windowvs un host dosyasının içerisindekileri hep silin bu sorun çözülüyor bilginize.zira bazı programlar kurulurken özellikle cracklı olanlar host dosyası değişikliğine gittiklerinde bu sorunlar çıkabiliyor en son aklıma gelenle ben bu sorundan kurtuldum..

not: windows/system32/drivers/etc/ host dosyası bu şekilde bulunabilir sırayla takip edip en son etc klasörünün içindedir host dosyası ve not defteri ile açılıp düzenleme yapılacak eğer not defteri ile yeniden kayıt yapamıyorsanız..windows da sahiplik alma konularına yönelmeniz lazımdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 17 Aralık 2016; 3:33:57 >
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    Klasörün nerde olduğunu gösterirsen iyi olur.Deneyimsiz kullanıcılar için.
  • aynı sorunu kamera vb. ayarlarında alıyorsanız, kameradaki ve modemdeki portları kontrol edin, örneğin, modeme 192.168.1.100 IP sine 80 portu atadınız, kamera kayıt cihazındaki ayarlara ise HTTP portuna 81 atarsanız, "uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek" hatası ile karşılaşırsınız.
  • Denedim oldu fakat daha sonra tekrar gitti..
    Ben de yararlandım, teşekkürler dostum. 😊
  • azoss A kullanıcısına yanıt
  • Ayarlar>Gelişmiş>sıfırla derseniz öyle de oluyor arkadaşlar
  • Teşekkürler . Bilgisayarda sayfayı bulmak zor oldu sadece en son proxy diye arayınca buldum ve halloldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husocan11

bende de aynısı oldu bugün .araya araya buldum.senin baya olmuş çözmüşsündür herhalde.başka arkadaşlar da bu hata olursa en azından bir yardım olur benimki o işareti kaldırınca düzeldi.

'uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek' hatası YARDIM !!!

Çok teşekkür ediyorum.Seneler sonra Windows 10 'da aynı sorunu aynı yöntemle hallettim, çok sağol.
  • Değirmen Boğaz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    Bende alıyordum 2 gündür bu hatayı. Sayende çözdük. Çok teşekkürler
  • İşe yaradığına sevindim
  • MERHABA KARDEŞİM ÇÖZÜMÜ GERÇEKTEN BASİT BİR YOL GÖSTERİCEM . GÖSTERECEGİM RESİMDEN HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRSİN. UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR. İYİ GÜNLER.. 'uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek' hatası YARDIM !!!
  • Aynı sorun bende de var ara ara gidiyor internet bu hatayı verip duruyor kykda kalıyorum zaten internetine de lanet olsun olmayan internete de giremiyorum. Proxy ayarlarını sıfırlayınca wifi sitesinden çıkış yapamıyorum o yüzden sorunun çözümü yok bende neden olduğunu da anlamış değilim bazen kendiliğinden düzeliyor ilginç gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.