Şimdi Ara

UYUYAMADIM AĞLIYORUM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanoğlunun ne kadar adi bir mahlukat olduğunu bu akşam gene anladım.. Akşam dükkanın karşısında bir hayvan bağırtısı koptu gittim baktım servisin birisi köpeğin ayağının üstünden geçmiş.. Dükkanda da müşteri var herhalde servis alır götürür dedim...Dükkana gittim yolladım müşterileri hemen geri gittim köpeğin yanına anam baktım servis yok gitmiş köpeği bırakıp millet köpeğin başında heryer kan içinde... Arkadaşın yanına gittim hacı bir saat ayır bana kapa dükkanı dedim kapattı dükkanı gittik benim arabayı aldık köpeği attık arabaya yolda birde gaz bitti arabayı it.. Gaz aldık belediyenin veterinerine götürdük kapalı özel bir yere götürdük kapalı acil cep teli bırakmışlar arıyorsun açan yok iki yer daha vardı aklımda oraya gidek dedik araba servisden geldi eksikleri vardı hala farlar yanmıyor fan çalışmıyor yolda birde kaldırıma çıkacaktık.. Sonra götürdük o iki yere birisi kapalıydı diğeri açıktı ne sevindim anlatamam hemen aldılar köpeği..Bir de sargı bezi kalmamış veteriner de nöbetçi eczane aradık sargı bezi almak için en son bir eczane bulduk aldık geldik sargı bezini.. Ayağı parçalanmış köpeciğin.Sağolsunlar sardılar iğne vurdular aldık getirdik eve şimdi evde yatıyor melek gibi karnını doyurdum..Şimdi melek gibi uyuyor ama uyuyamadım ben o hali köpeğin aklıma geldikçe o bağırışı ağlıyorum buna vurup bırakan şerefsiz servis çocuğu nasıl uyuyabiliyor acaba..
     UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM..

UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM.. UYUYAMADIM AĞLIYORUM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hachiko -- 15 Nisan 2016; 3:09:10 >

• Yazık ulan uffff içim gitti of of
    Ama demeden gitmem nick-avatar-konu uyumluluğu ahenk etmiş
  • Buna benzer bir olayda benim basima geldi. Bir cok yeri aradim ama yarali yavru kedi icin kimse yardim etmedi. En az 10 numara aradim. Biz buyuk basa bakiyoruz deyip kapiyorlardi. En son ozel bir yere goturdum. Harbiden luks yani. Daha girerken bi cekindim ama yapacak bir sey yok yavru kedi elimde can verse vicdan azabi cekerdim girdim. Aldilar bunu ameliyat o su bu konusuyorlar cektim gorevli birini sordum 250 tl dediler. Bende 100 tl var ve ogrenciyim. Bursta ertesi gun yatacak adama durumu anlattim. 180 e dustu. 100 u o aksam verdim son param di. Kimligimi biraktim adamlara 80 lirayi vericem yarin diye. ertesi gunde gittim verdim prayi. Kediyi saglam bir sekilde miyavlarken gordugum mutlugu anlatam. O yuzden bu caban ve azmiden dolayi tebrik ediyorum kardesim seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş iyi yapmışsında devlette artık bu hayvanlara karşı bir önlem almalı her sokağın başında 5 tane köpek her gece üzerimize üzerimize havlıyor. Hayır huzur bırakmıyorlar. Yeri geliyor çoluk çocukla geçiyoruz beyinleri yok düşünemiyorlar ne yapacağını kestiremiyorsun hayvan sonuçta. Kendi evimin önünde huzur yok resmen.Senin yaptığın güzel bir hareket tebrik etmek lazım ama önlem şart.

• Helal olsun hocam size.Köpeciğin uyurken resmi varmı merak ettım
  • hocam dikmediler mi? sardılar iğne yaptılar demişsin de. allah razı olsun senden...

• sokakta kedi/köpek olmamalı yazık hayvanlara ya ötenazi uygulanmalı yada sahiplendirilmeli.
    Maddi yardım gerekirse mesaj atabilirsiniz hocam
  • Onu bunu bilmem de adamsın vesselam.
  • Valla adamsin senin gibi insan olsun bu ulkede bu kadar kaos olmaz

• Vicdanının cezasını nasıl ödeyecek ben sabah 4e doğru uyuyabildim..O uyudumu acaba? @Best of CSB

Allah razı olsun senden benden fazla bir para almadı veteriner istesede gözümde yoktu o halde o hayvanı bırakamazdım... @WalkmaN

Hocam telin şarjı yoktu çekemedim salona pisletmiş sabah kalktık olsun kusuruna bakılmaz bu hayvanın yaralı... @SempoESA

Bilmiyorum ki veteriner gerekeni yaptık dedi.. @lordsasuke

Yok hocam çok bir para almadılar teşekkür ederim iyi niyetin için.. @There goes your life

Evet bu dünyada iyi insanlar var mesela dün arabayı iki kişi benziniğe iterken güç bela iki araba durdu içinden 4-5 kişi indi benzinliğe kadar itti arabayı sağolsunlar.. Sabah 4 gibi zor uyudum..

Diğer iyi dileklerini bulunan arkadaşlardan da Allah razı olsun..

• Helal olsun hocam size. Kavga etmekle millete artistlik yapmakla adam olunmuyor. Adam boyle olunuyor iste.

• ne abarttın yahu, altı üstü bir sokak köpeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonglife -- 15 Nisan 2016; 12:54:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha fazla acı çektirme sık kafasına,
  • Bravo koca yürekli kardeşim. Hayvanları sevmeyen, insanları hiç sevemez. NET.
  • Adamsın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acıdan nasılda içine bükülmüş

İnşallah eskisi gibi yürüyebilir,bizim burda da bi köpeğin yürürken ayağını sekerken görmüştüm,araba falan hiçbişey yok ama belediyeyi aramıştım.Gelip almışlardı

• Dünya dönüyorsa senin gibi iyi yürekli insanlar hatrına dönüyor hocam sana helal olsun. Önceden de biliyordum hayvansever olduğunu hep aklımda kalmıştın. Hayvancağız da inşallah kısa sürede sağlığına kavuşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suprémacy -- 15 Nisan 2016; 12:05:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Onu bunu bilmem de adamsın vesselam.

+

Bu devirde böyle insanlara çok ihtiyacımız var.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun hocam sana. İyilik seninle olsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.