Şimdi Ara

Uyuşturucu İğne Ektisi Ne Zaman Geçer ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
146.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarım saat önce dişçiden geldim.Dolgu için uyuşturucu iğne vurdu ama etki göstermeyince 2.iğneyide vurdu.Şuan kafamın yarısı uyuşmuş halde.Konuşamıyorum,sol gözüm uyuştuğu için kapatamıyorum.Ne zaman geçer etkisi ?

• Ameliyatlardaki spinal anestezi 5 saatte falan geçiyor düşün artık.
  • Ayak parmağımdan 5 iğne yemiştim. Aslında sayamadım uyuştuktan sonra birkaç tane daha kaptırmış olabilirler 4-5 saatte etkisi geçmişti.
  • Çok rahatsız edici bi durum keşke 2.yi vurdurmasaydım

• quote:

Orijinalden alıntı: sebzeliturta

Yarım saat önce dişçiden geldim.Dolgu için uyuşturucu iğne vurdu ama etki göstermeyince 2.iğneyide vurdu.Şuan kafamın yarısı uyuşmuş halde.Konuşamıyorum,sol gözüm uyuştuğu için kapatamıyorum.Ne zaman geçer etkisi ?

git uyu daha iyi uyuyorsun ve uyandığımda uyuşukluk kalmıyor
  • iğne vurdurmadan dolgu yaptırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feist

iğne vurdurmadan dolgu yaptırmıştım

Hava atma ziyaaa Şaka bir yana çürük fazla derin değilse iğne yapmıyorlar, aynısını bana da yaptılar çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

quote:

Hava atma ziyaaa Şaka bir yana çürük fazla derin değilse iğne yapmıyorlar, aynısını bana da yaptılar çünkü.

yarım saat sürdü ama :(

• quote:

Orijinalden alıntı: .Mrs.Lovett

quote:

quote:

Bugun Hortaları konumuz :)
    3 saattir bi yarımı hissetmiyorum ....
    yeğenime ıssırttım acımıyor

• Henüz geçmediği başlıktan belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.5 3 saate geçer hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

quote:

Orijinalden alıntı: .Mrs.Lovett

quote:

quote:

Bugun Hortaları konumuz :)
    3 saattir bi yarımı hissetmiyorum ....
    yeğenime ıssırttım acımıyor

• quote:

Yarım saat önce dişçiden geldim.Dolgu için uyuşturucu iğne vurdu ama etki göstermeyince 2.iğneyide vurdu.Şuan kafamın yarısı uyuşmuş halde.Konuşamıyorum,sol gözüm uyuştuğu için kapatamıyorum.Ne zaman geçer etkisi ?

göz kapağının uyuşması hayra alamet değil hangi gerizekalı 2. iğneyi vururki?
    gerizekalı doktor iğneyi yanlış yere vurmuş veya damara denk gelmiş bence hemen hastaneye git
    normalde dişcilerin yaptığı uyuşturucu 3 saatte geçer ama alınabilecek maksimum doz aynı bölgeye 1 iğnedir .

• Arkdaslar uyuşturucunun tadı geçti ya sabah olsun 1 tane daha yaptırcam...
    Çekilmiyor bu hayat
  • quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

quote:

gerizekalı doktor iğneyi yanlış yere vurmuş veya damara denk gelmiş bence hemen hastaneye git
    normalde dişcilerin yaptığı uyuşturucu 3 saatte geçer ama alınabilecek maksimum doz aynı bölgeye 1 iğnedir .

Bir kere 3 iğne vurdurmuştum. Kemiklerim bile uyuşmuştu. Alt dişe dolgu için 2 iğne vurdu uyuşmadı. Dişim değil dudağım uyuştu.

• Niye hortlattınız len konuyu Geçti ağrım arkadaşlar, 1 sene geçmiş.
  • Hortlatmak istiyorum;

Bugün önden iki diş için 6 iğne yedim. Ne zaman geçer acaba etkisi ? :/ :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kafada bi güzellik varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

quote:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alirisa90

Hortlatmak istiyorum;

Bugün önden iki diş için 6 iğne yedim. Ne zaman geçer acaba etkisi ? :/ :D

6 İğne vurulmanız çok saçma nasıl doktormuş o ? Zaten vurunca hepsi uyuşuyor bir iş uyuşmuyor ki 6 tane vurmuş. Şuan yazı bile yazamayacak duruma gelirdiniz yanlışlık olmasın ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.