Şimdi Ara

Uyurken Düşer Gibi Olup Sıçramak!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
39.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MonsterHungry

kick i diyosun sen

• Rüyamda hep biyerden düşerken tam böyle tutunuyorum bir yere sonra tam düşerken uyanıyorum.
    Bence biz bi rüyanız hayrolsun teyzeye görünelim.
  • 14-15 yaşlarımda misafirliğe gitmiştik ailecek gece oldu yatma vakti geldi yattık gece bi sıcrama geldi bana ağaçtan düştüm sanki uyandım .sıcak bir kütle hissetim evet misafirlikte altıma sıçmıştım
  • Başlangıç da izlemiştim düşme hissi her insanı uyandırırmış
  • eskiden baya görürdüm ama son 1 senedir falan görmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonekafa54

Bana en az 10 kere oldu .Her seferinde ilginç geliyor

2 -3 kerede sadece ayağım havaya kalkıp indi.

benim ruh ayaktan çıkıyor sanırım , beyin alıştı , tam çıkarken kaptı.
    Ayak düştü o yüzden sanırım

Karabasan o değilde bana şey gibi geliyor ; Küçükken ( belki 10 , belki 11 yaşlarında) uykudan uyanmıştım , ama hareket edemiyordum , kollarımı sağa götürdüm ve sanki bedenimi aynı hizada saran bişey var gibi elim çarptı , yani sanki kemiğimi sağa götürdüm , ete çarptı gibi ama tam olarak öyle değil , 15 saniye sürdü , ve 15 saniye nefes alamadım.

NOT : Ciddiyim

Aynısı banada olmustu kalktıgımda yatakta biri cips yemis onun kırıntıları vardı ondan olmus sanırım.

Cok kötü bir durum.

• Çok yoğun geçen günlerimde olur bana. Uçurumdan düşmeler, kıyıdan yavaş yavaş suda ilerlerken birden ayağın boşlukta kalması, düz yolda takla atmalar falan fıstık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: en büyük gs

14-15 yaşlarımda misafirliğe gitmiştik ailecek gece oldu yatma vakti geldi yattık gece bi sıcrama geldi bana ağaçtan düştüm sanki uyandım .sıcak bir kütle hissetim evet misafirlikte altıma sıçmıştım

Nick-Mesaj-Avatar uyumu.
  • tingede düşme diyorlar ona
  • Aynısı oılur ruyamda yola yururum sora ayagım kayar anında uyanırım ayagım aşağı yukarı gider gelir işte düşerken oldugu gibi
  • Küçüklüğümden bir kesitin içindeyim. Saklambaç oynuyoruz. Benim hep saklandığım bir yer var ince bir duvardan yürüyorum karşıdan dolanıp hep kazanıyorum. Duvadan geçerken ayağım kayıyor ve düşüyorum. Öle böle değil yanlız böle siyah bi yere düşüyorum ve bağırarak kalkıp terlemiş halde tekrar yatıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonekafa54

Bana en az 10 kere oldu .Her seferinde ilginç geliyor

2 -3 kerede sadece ayağım havaya kalkıp indi.

benim ruh ayaktan çıkıyor sanırım , beyin alıştı , tam çıkarken kaptı.
    Ayak düştü o yüzden sanırım

Karabasan o değilde bana şey gibi geliyor ; Küçükken ( belki 10 , belki 11 yaşlarında) uykudan uyanmıştım , ama hareket edemiyordum , kollarımı sağa götürdüm ve sanki bedenimi aynı hizada saran bişey var gibi elim çarptı , yani sanki kemiğimi sağa götürdüm , ete çarptı gibi ama tam olarak öyle değil , 15 saniye sürdü , ve 15 saniye nefes alamadım.

NOT : Ciddiyim

bana geçen yaz oldu
    cok iğrenç bi durum
    ölmüş gibi hissettim kendimi..

• İlk insanlar yırtıcı hayvanlardan korunma amaçlı ağaçların dallarında uyurmuş zaman zaman. Uyku sırasında düştükleri de olurmuş. Kalıtsal olarak bu olayın izleri günümüze kadar gelmiştir.

Doğruluğu nedir bilmem ama böyle bir duyum aldım. Gerçekten de 1 kez de olsa her insanın başına gelmiştir mutlaka.

• vücut atmasına canlı örnek
  • Bknz:Uyku felci
  • çok oluyor bana bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum ayağımı boşluğa atıyorum gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensonic

Arkadaşlar,
    Aranizda bunu yaşayan oldumu? Hani böyle uyursunuz ve sanki bi yerden düşmüş gibi yattiginiz yere düşrsiniz bi tür siçrama olur ve uyanirsiniz. Bunu hiç yaşniniz oldumu? Olduysa sizce nedeni ne olabilir?
    Uyurken ruhumuzun bedenden biraz uzaklaştığı saçma söylentiler vardir Cevaplariniz beklenilir.

Uyurken Düşer Gibi Olup Sıçramak!!!!

ne yapmaya çalışıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 0Fatih6
    vücut atmasına canlı örnek

İyi laf söylüyor ama ben 3'te uyandım yazı yazdım diye sonunda adam
  • Yukarda da bi arkadaş söylemiş zaten. Halk arasında "karabasan" denilen şeyin bilimsel adı "uyku felci" dir. Fakat nedense ben bunun bilimle alakası olduğunu düşünmeyip gerçekten halk arasında söylenen şeylerle bi alakası olduğunu düşünüyorum. Hatta bu yüzden 3-4 ay önce bunla ilgili yaşadığım bi olaydan sonra uyumaktan korkar olmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Yukarda da bi arkadaş söylemiş zaten. Halk arasında "karabasan" denilen şeyin bilimsel adı "uyku felci" dir. Fakat nedense ben bunun bilimle alakası olduğunu düşünmeyip gerçekten halk arasında söylenen şeylerle bi alakası olduğunu düşünüyorum. Hatta bu yüzden 3-4 ay önce bunla ilgili yaşadığım bi olaydan sonra uyumaktan korkar olmuştum.

felç he

Benim dediğim şey o mu ?=
    YOksa konuda bahsi geçen , ani sıçrama mı o ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.