Şimdi Ara

Uyumaya çalışırken gelen kötü koku

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki gündür uykuya dalacakken kablo yanığı gibi bir koku aldığımı sanıp irkiliyorum. birkaç saniyeliğine öyleymiş gibi geliyor aslında öyle bir koku yok.

Kullandığım elektronik sigara var iki adet harici pille çalışan. Piller biraz eski ama sağlam. İki gündür kokuyu aldığım gibi kontrol ediyorum. Hiçbir şey yok tabi koku falan da yok ortada.

Googleda arayayım dedim beyin tümörü falan diyenler var korkmaya başladım.

Bir de koku demişken az önce operada şu habere denk geldim ve yeni eklenmiş:https://www.haberler.com/kotu-koku-ihbari-ekipleri-harekete-gecirdi-12598637-haberi/

• Osuruyorsun fark etmeden sonra da konu açıyorsun birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

Hocam dalga geçmeyin paranoyak oldum iyice. Araba sürerken de gaz kokusu geldi sanıyorum genelde dışarıdan dere kokusu geliyor aslında. Dışarıdan yanık kokusu vs geliyor arabadan mı geldi acaba diye korkuyorum hep.
  • Cinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Osuruyorsun fark etmeden sonra da konu açıyorsun birader
    Diğer arkadaşın mesajını alıntılayıp yazmıştım gaz kokusu derken lpg yi kastetmiştim dere kokusu falan deyince bu kadar mı tesadüf olur
  • Bende paranoyak oldum ama araba sesi korkusu drift sesi duyunca tribe giriyorum etkisinden zor cikiyorum
  • Kas adam kullanıcısına yanıt
    İkinize de geçmiş olsun ANKSİYETE ataklarınız başlamış. En yakın ve yorumları iyi olan uzman psikiyatriye görünmeniz şart
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Nasil yenicem bunu aga
    Bulunduğun yerde ruh ve sinir hastalıkları Hastanesi varsa genç bir uzman psikiyatri doktora görüneceksin. Boyunu posuna göre olan ilacı verecek. Bir de belediyelerde ücretsiz psikolojik danışmanlık var oda iyi gelir. Boşuna seansına 100-200₺ verme sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wampire^^ -- 9 Kasım 2019; 3:25:51 >
    Aga sadece bu takintim var ne ilaci asla kullanmam o antidepresanlari
    Bende de 15 Temmuz darbeden sonra oldu. Evin çatısına değercesine jetler geçince seslere karşı irkilme korkma olmaya başladı. Korkularını ilaçsız yenemiyorsan mecbur gitmelisin. Ya da psikolojik danışmanları dene konuşarak terapi ile halleder belki
    Benim ki bu yaz başladı kekonun biri gece vakti drift atiyodu polisi aramamistim sürekli her gece geldi katkisiz medeniyetsiz dürzü sonra aksamlari bziim eve cok ses geldigi icin 1 2 ay aksam kulaklik takarak geçirdim ama böyle bisi icin ilaca gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.