Şimdi Ara

Uyku sorunlarım, yaşayan bir ölü olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-6E18344A8 (1 mesaj) militaristsevdalısı (1 mesaj) barryallenn (1 mesaj) MgLadius (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bu hafta itibariyle akıl sağlığımı tehdit edecek düzeyde uyku sorunları yaşıyorum. Sabah saat 6'ya kadar uyuyamıyorum, 6'da uyuyup 2'de uyansam bile o 8 saat yetmiyor. Tüm günü %50 zeka kapasitesiyle geçiriyorum, hayatı deneyimleyemiyorum resmen. Mesela bir şey izleyeceğim, uykumu alıp beynimi düzeltebilsem o şeyden gerçekten zevk alacağım ama bu kafayla imkansız, o şeyi boşuna izlemiş gibi oluyorum, böyle olmasını da istemiyorum. Ama uyuyamıyorum da, salak gibi ortada kalmış durumdayım.

Kahveyi bırakmak bir seçenek gibi gözüküyor ama sanırım kafein yoksunluğu da uykusuzluk yaratıyormuş. Yani kahve içmesem de uyku sorunlarımın düzelmesi bir süre alıcak.

Şu an hayattan her şeyden nefret ediyorum. Aslında edemiyorum çünkü beynimin sağlığını yitirmeye yaklaşıyorum. Sanırım delirmeye başlıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Açık çay iç kahve yerine sakinleştirir. Bende okuduklarımı anlayamıyorum. Az önce antinatalizm konusunu kapattım sabah okurum diye, beynim odaklanmıyor bir türlü aynı cümleyide tekrar tekrar okumak istemiyorum.

1 gün boyunca eline telefon alma pc'ye bakma kafa dağıt müzik dinleme vs. dışarda ol kafa bi sıfırlansın. Kahve yerine su iç bol bol.

• Vücut yorulmuyor demekki hocam pandemi de bende aynı olmuştum işe başladığım gün düzeldi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vücudun enerjiyi salması lazım düzenim bozulunca forumda takılıyorum uyguladığım sistem çok işe yarıyor saat 21:00yatış her sabah gün doğumuyla duş al kahve iç günlük sporu eksik etme 1hafta dene zımba gibi olursun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.