Şimdi Ara

Uyku sistemleri-(Everyman uykusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabahları ders çalışırken sıkıntı çekiyorum evim kalabalık odaklanmada çok sıkıntı çekiyorum gece ders çalışmak istiyorum ancak buna uygun bir uyku sistemi üzerinde düşünüyorum aklıma şu yöntem geldi ancak siz ne diyeceksiniz bilmiyorum.

Gece 3 yada 4 saatlik bir uyku genel olarak gece 00:00 dan başlayacak bu ana uyku olacak gün içinde 20 dakikalık 3 kestirme yapacağım 5 saatlik bir uyku düzeni olacak söylediğim sadece bir örnek tek isteğim beni geceleri ayakta tutacak bir uyku düzeni.

• Evet, maalesef kimse bu tarz bir şeyle ilgilenmiyor sanırım ama yine belki ilgilenen çıkar diye şöyle bir program yaptım bunu uygulayıp analiz edeceğim deneyimlerimi buradan paylaşırım.

Uyku sistemleri-(Everyman uykusu)
  • Kendime ait bir sistem olduğu için anlatması belki biraz zor olacak ama

Yeşil-Boş vakit

Mavi-Uyku

Pembe-Ders

Sarı-Online eğitim

Uykular

Ana uyku-04:00-08:00

1.Kestirme-12:50-13:10

2.Kestirme-18:00-18:20

3.Kestirme-23:00-23:20

Okul 8:30 dan 16:00'a kadar.

Bu tarz şeyleri denemeyi seviyorum bakalım sonuçlarını buradan paylaşacağım.

• 3. kestirme gereksiz

günde 3 saat yetiyor bana yıllardır, idealdir. daha fazlası aptal yapar, vaktimi uyku için harcayamam, sizde harcamayın.hayatınızın yarisi uykuyla geçiyor zaten

• gavuroglan kullanıcısına yanıt

bakalım bu günlük denemeyi yapayım belki de tam tersi çarpar bırakırım bu yöntemi iyi giderse denerim hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.