Şimdi Ara

UYKU MODUNDAN ÇIKINCA ŞARKI ÇALIYOR ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sorun nedir ( bu bir sorunmudur ) hiç bir fikrim yok !

Pc yi uyku moduna alıyorum. Sonra açılışta yabancı bir şarkı çalıyor yaklaşık 20 sn fln sürüyor, ses git gide azalıyor ve şarkı bitiyor ?

• Merhaba,

Kullanmış olduğun işletim sistemi, orjinal mi yada orjinal den kopya mı?

Modifiyeli işletim sistemlerin de böyle durumlar olmak da, nedeni de modifiye yapan adamın zevki.

Fakat, orjinal yada orjinal den kopya bir işletim sistemi kullanmaktaysan böyle bir durum söz konusu dahi değil.

Bilgisayar uyku modundan çıkar çıkmaz, görev yöneticisini açıp bu sesin kaynağını bulabilirsin. Ona göre de etkisiz hale getirebilirsin.

Kolay gelsin.
  • kurdugunuz ısletım sıstemı ıle ılgılı olsa gerek .. ılgınc bısı ılk defa duyuyorum ..
  • Masaüstünde sağ tıklayıp kişiselleştirme de açılan yerden altta sesler bölümüne gir. Orayı kontrol edersen belki normalde kullanılmayan bi duruma bahsettiğiniz yabancı müzik ses olarak atanmış olabilir.
  • işletim sistemim win7 ( orjiinal ve herangibi bir mod yok )

kişiselleştir > sesler bölümünde de bir anormallik göremedim

ilkkez başıma geliyor, forumlarda araştırdım benzer bir soruna denk gelmedim.. ne hikmetse

Edit :

Şimdi dikkat ettim müzik çalıyorken görev yöneticisinde "mobsync.exe" isimli bir işlem var. müzik bitince oda yok oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sMug -- 12 Nisan 2012; 23:07:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.