Şimdi Ara

Uygun TV Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yazın ortalarına doğru kendime bir PS4 alacağım. Salonumuzdaki televizyon gayet iyi olsa bile bizimkilerin dırdırından oyun oynanmıyor, tecrübe ile sabit. Salondaki televizyon LG 55LM620S modeli. Bu televizyonda güzel ama ben LG'nin webOS işletim sistemli yeni nesil televizyonlarından almak istiyorum. Yeniden LG'yi tercih etmemdeki en büyük sebep panel kalitesi. Ama aşağıda verdiğim televizyondan panel kalitesi anlamında daha iyisini sunduğunu düşündüğünüz bir cihaz var ise karşılaştırması ile birlikte yazarsanız sevinirim Televizyonu almamdaki en büyük ve asıl amaç PS4 OYNAMAKTIR. Yorumlarınızı ve önerilerinizi bu yönde yönlendirirseniz sevinirim. Birde webOS işletim sistemli televizyonları olan arkadaşlar işletim sistemi hakkında genel bir kullanıcı deneyimi ve televizyonun panel kalitesi hakkında bir bilgi paylaşırsa şahane olur

Almayı düşündüğüm model yanında gelen ses sisteminin üst düzey olması beni çok cezbetti açıkçası

http://www.teknosa.com/urunler/119966595/lg-47lb652v-dvb-s2t2c-3d-fhd-webos-smart-led-lcd-t

• Updullah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.