Şimdi Ara

Uygun olmayan başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uygun olmayan başlık

Uygun olmayan başlık

Uygun olmayan başlık

Uygun olmayan başlık
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• slms ylpc kardeşim araqmıza tekrardan hoşgeldin seni buralarda görmek ne güzel

sistemine uygun bi sarmal yaparsan iyi iş görecektir
    bide konpunu bi bakımdan geçirmeni tavsiye ederim
    en azından içindeki yağının kalite ve viskozitesini kontrıl etmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet328

slms ylpc kardeşim araqmıza tekrardan hoşgeldin seni buralarda görmek ne güzel

sistemine uygun bi sarmal yaparsan iyi iş görecektir
    bide konpunu bi bakımdan geçirmeni tavsiye ederim
    en azından içindeki yağının kalite ve viskozitesini kontrıl etmelisin.

aleykum selam mehmet sistemi toplamadan zaten yeni yağ bastım içinde yağ kalmamıştı bi gün bi ne durumda diye bakmaya gıttıgımde kompresör yan yatmış yerler donmaya yuz tutmus yağ içindeydi parçaları aldığım yere alüminyum yapraklı güzel bi evap gelecek ona bi bakacam beğenmezsem uzun bi sarmal düşünüyorum düzgünce
    />

• iyi kardeşim hadi hayırlısı bakalım

yalnız kompun obez olmasın fazla yağlanmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet328

iyi kardeşim hadi hayırlısı bakalım

yalnız kompun obez olmasın fazla yağlanmasın

fazlasını boşalttık hocam platformuda boyadım hadi hayırlısı
  • evap olarak 10 mt 3/8 boru aldım su deposu vs hazır pazartesi sisteme gaz bastırcam büyük ihtimal sabah fotoları koyarım
  • arkadaşlar 1/3 hp 404 gazlı bi kompresörle değiştirme kararı aldım kompresörü yeni sarmalın resmini şu an koyamıyorum ses kartını söküp 1394 kartı takmam lazım
  • Hani sen ne yaptın? Bir gelişme yokmu?
  • hadi bakalım kimin projesi güzel olacak şaka bir yana hocalarım çalışmalarınızı sıkı bir şekilde takip ediyorum...
  • arkadaşlar ne gelişmesi yahu memlekette değilim bir hafta 10 gün sonra gidecem gittikten 1-2 gün sonra sistem tamamlanmış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 25 Nisan 2010; 11:24:42 >
  • şu an memlekete geldim yarın bakacaz artık
  • arkadaşlar bugun teslim aldım chilleri kaynak borular vs çok düzgünce kaynaklanmış fakat 134 basmışlar fotoları ekleyecem 1 saate
  • 1 saat geçti ama şimdi yalıtım malzemelerini almaya gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylpc

1 saat geçti ama şimdi yalıtım malzemelerini almaya gidiyorum

Hani güzel kardeşim nerde fotolarrrr ?????????
    * Biraz sözümüzün arkasında durmamız lazım ama, değilmiiii !!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESAJANS -- 5 Mayıs 2010; 15:58:19 >

• hocam gülücükler az olmuş mesajın etkisini almadı 5-10 tane muhaha.gif koyman lazımdı malesef 8mp kameram bozuk olduğu için telle çekilen fotoları koyucam az sonra
    edit imageshack çalışmöıyor dh dede resim ekle yazısı gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 5 Mayıs 2010; 18:55:49 >
  • çıldıracam arkadaşlar hem imageshack girmiyor hemde dh de foto ekleme yeri kapalı sistemde bazı değişiklikler yapacam su kabı dırek kompun önünü kapıyor yan tarafa almayı düşünüyorum bu arada ısı ölçümü olarak sarmalın sonlarına doğru taktım termometreyi -22 yaptı ilk bölgeleri kaç yapar bilemem kardeşim şu an antifrizi getiriyor bu arada su yokken conser buz gibi kompresör bi süre sonra hafif ılıklaşıyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 18 Mart 2011; 4:13:24 >
  • Hayırdır, dostum neden olmuş olabilir sence? Bir fikrin varmı?
    Bu arda çok üzüldüm, geçmişolsun, bir baktır bakalım yapılacak birşey varmıymış?
  • Teşekkür ederim hocam büyük ihtimal bobin yandı aşırı ısıdan sistem yalıtımsız vs bikaç saat açık kaldığı için olabilir geç geldim eve keşke çekseydim bide gaz azdı sistemde sanırım
    sarmalın yarısından sonrası çok geç karlanıyordu hatta en yakın yer bile hemen tepki vermiyordu kılcalda hata olabilir boyunda bide pervane büyük olduğu için kompdan çok kenarlara üflüyordu sanırım havayı kardeşim başındaydı sistemin ben yokken abi komp baya ısındı buzdolabı gibi sıcak sıcak çalışır sandım ama tık dedi attı fişi çektim dedi yarın arkadaşla bobinajcıya gitcez bakalım ne diyecekler bu arada sıvı doluykenki fotoları koyarım birazdan.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 18 Mart 2011; 4:13:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.