Şimdi Ara

Uygun Fiyatlı Yazıcı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yazıcılar hakkında bilgi sahibi değilim fakat verebileceğim paraya göre en iyi performansı bekliyorum. Beklentilerim ise şu: Siyah/beyaz çıktı alabileyim. Tek seferde 60-70 sayfa çıkarabilecek bir makine olsun. Takılma ya da kağıt sıkıştırma yaşamak istemiyorum. Bir de dolumu basit ve ucuz.

Bütçe: Ne kadar ucuz olursa o kadar iyidir. Beklentilerimi karşılayacak makine 700'se 700, 1000 ise 1000 TL.

Yazıcı akademik amaçlarla kullanılacak. Sık çıktı alınacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-137918FEF -- 18 Ocak 2021; 13:46:14 >

• Merhaba Hocam,

Yazıcılardan önce baktığın yazıcıların toner kodları ile tonerlerin ne kadara mal oluyor, dolum sonrası sıkıntı yaratıyor mu onlara bak derim. Tek seferde 60-70 sayfa demişsin bunu en hızlı, sorunsuz ve uygun fiyata mal olacak yazıcı sadece Hp de var maalesef. Hp'nin eski tip yazıcılarına bakmanı öneririm. Fiyat performans açısından birebir diyebilirim. Aşağıda belirttiğim yazıcıları çalıştığım firmanın E-Shop kısmında kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.

Örnek Olarak;

HP Laserjet P1005 Laser Yazıcı

HP Laserjet 1010 Laser Yazıcı

HP Laserjet P1102 Mono Laser Yazıcı

• Guest-4FFF1D2F0 G kullanıcısına yanıt
    Aslında ayda yılda bir 60-70 sayfa tek seferde çıkarırım yoksa her gün değil. Günde minimum 5 maksimum 25 sayfa çıktı alırım yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.