Şimdi Ara

Uygun Fiyatlı Üst Düzey AMD Oyuncu Bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba,

Temmuz 2019 da topladığım sistemi oyun oynamaya vaktim kalmaması sebebiyle satılığa çıkarıyorum.

Cihazı sadece CS:GO oynadığım zamanlarda kullandım. Totalde kullanım süresi çok azdır. Hiç yorulmamış ve zorlanmamıştır. Isındığı bile görülmemiştir. Zaten yukarıda yazdığım gibi oyun oynamaya pek vaktim yoktu o yüzden çok az kullanılmıştır. Son 1.5 aydır hemen hemen hiç kullanılmamıştır.

Detaylar aşağıda...

Anakart : Gigabyte B450M GAMING AMD B450 DDR4 3200MHz

Ekran Kartı : Gigabyte RX580 GAMING 8GB GDD5 256Bit

İşlemci : AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.9GHz 19MB Önbellek 65W

Ram : GSKILL RipjawsV Kırmızı DDR4-2400Mhz CL15 16GB (1X16GB)

SSD : Samsung 250GB 860 EVO SATA 3.0 (Okuma 550MB / Yazma 520MB)

Kasa : RAMPAGE X-HORSE 600W 80 PLUS BRONZE 4x120mm RAINBOW FAN USB 3.0 MidT ATX

Hepsi aynı anda Vatan Bilgisayar'dan alınmış kutuları ve faturaları durmaktadır. 20 ay daha garantileri bulunmaktadır. Parça parça satış yoktur.

Monitör : MSI OPTIX G24C 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync FHD VA Curved

Monitör 6 Temmuz 2018 de alınmış kutulu ve faturalıdır. Herhangi bir problemi yoktur ve garantisi devam etmektedir.

Ekipman

Klavye : Logitech G213 Prodigy RGB

Mouse : LOGITECH G402 HYPERION FURY GAMING -

Kulaklık : Logitech G231 Prodigy Kulaküstü 

Klavye Eylül 2018 de alınmıştır. Herhangi bir problemi yoktur. Garantisi devam ediyor.

Mouse ve Kulaklığın kutuları duruyor ancak faturalarını bulamadım. Tekrar arayacağım. Onlarında garantisi devam etmektedir. Herhangi bir sorunları bulunmuyor.

Parça parça satış söz konusu değildir. Hiç bir zamanda olmayacaktır. Sadece monitör ve kasayı ayrı ayrı satabilirim o kadar..

Takas sadece iPhone XS Max- 11 Pro ve 11 Pro Max ile olabilir. Üzerine verilecek-alınacak konusunda anlaşılır.

Gayet detaylı yazdığımı düşünüyorum. Gene de bir sorusu olan varsa özel mesaj atabilir.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-uygun-fiyatli-ust-duzey-amd-oyuncu-bilgisayari-755686610/detay/

• Parça parça satış var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Impacto kullanıcısına yanıt
    Ilanda da yazdığı gibi, parca parca satis soz konusu değil.

Ancak monitor ve kasayı ayrı ayrı satabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitör ne kadar olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.