Şimdi Ara

Eski adı Vestelcell , Yeni adı Türktelekom geçiş tarifesi( Taahhüt, fatura, sorun, çözüm bölümü) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.230
Cevap
109
Favori
196.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.vestel.com.tr/vestel-mixgo-kirmizi-buyuk-sise-p-1966

Değişik renkleri var 2 tane aldım ben, kargo ücretsiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar mini paketin onumuzdeki donem faturasi 43 tl gorunuyor sebebi nedir? 35 tlye vergiler dahil degilmiydi? Vergi bile olsa 39 tl olmali. Benim maxi pakette 59 gorunuyor ona herhalde 4 tl vergi eklediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar salı günü sim kartı verdiler. Ne arayan var ne soran. Ben arıyorum vestelcell i açan yok. Turkcelle sordum taşıma başvurusu görünmüyor sistemde dedi. Nasıl iptal edeceğiz bu taşıma işini.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 18 gün bekledim. Ne gelen ne arayan bir AGT kurye yetkilisi olmadığı için iptal ettim. TT ofisine gidip geçişimi gerçekleştirdim. AGT kurye ile en son whatsapp üzerinden yazıştığımda belgelerin elime ulaşmadığını söyledim. İade talebi oluşturulduğu iptalini gerçekleştirebildiğini söyleyince orda Vestelcell e geçmeme kararı verdim :) Online başvurularda TT ve TT altyapısı olan bütün firmalar AGT kurye ile çalıştığı için kanser olabilirsiniz dikkat Eski adı Vestelcell , Yeni adı Türktelekom geçiş tarifesi( Taahhüt, fatura, sorun, çözüm bölümü) 

• asterix64 kullanıcısına yanıt

Bencede fazla olmuş

Ben 6+6 GB 45'lik olanı kullanıyorum

Telsiz kullanım ile 49 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 1 Ağustos 2022; 13:19:17 >
  • Eski adı Vestelcell , Yeni adı Türktelekom geçiş tarifesi( Taahhüt, fatura, sorun, çözüm bölümü)

3 ay boyunca her ay 10gb sanırım, öyle anladım. ama 75tl Vestel hediye çeki hala gelmedi, bir de ben hala taahhüt veremedim

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

taahhüt veremedim. soz yazıp gönderince bu işlemden sadece Vestelcell aboneleri yararlanabilir gibi bir cevap geliyor. siz nereye şikayet kaydı açtınız, vestel'e mi , Türk Telekom mu

• wehby W kullanıcısına yanıt

75tl Lik hediye çeki hattınız açıldıktan kaç gün sonra geldi ? SMS ile gönderildi ?

• arkadaslar 11 haziradan bir hat almıştım onuda geçirmek istiyorum fakat 3 ay geçmesi gerekiyor dediler, o zamana kadar tarife ne olur sizce? ona göre farklı bir numarayı daha geçirmek istiyorum yedek olması açısından

• Müşteri hizmetlerinin hiçbir şeyden haberi yok, simkart geldi bir haftadır sisteme bilgi girilmemiş, başvuru görünmüyor dediler, iptal edin diyorum öyle bir yetkimiz yok diyorlar. Turkcell de taahhütte bitmek üzere nasil çözeceğim anlamadım arkadaşlar.

• flintstones F kullanıcısına yanıt

nasıl yapacağınızı 11 mesaj önce yazmıştım hocam. önemli olan sim kart. sim kart elinize geldiyse bu yöntemi kullanın. 2-3 güne hattınız açılıyor. mh sizi arayıp , sim kart ustundeki ccicid gibi bir sayı var onu aliyor.

işlemi hızlandırmak için tavsiye:

online başvurudan sonra sim kart kurye ile size teslim edildikten sonra 1 hasta geçti bir ses çıkmayınca internet üzerinden türk telekoma numara taşıma başvurum oldu, kurye geldi sim kartımı teslim etti, evraklar imzalandı 1 hafta oldu işlem tamamlanmadı diyerek kayıt açtırdım. ertesi beni arayan kişi osk@assistt.com.tr bu mail adresine kimlik fotosunu çekip atarsanız işlemi hızlandıralım dedi. buraya mail attıktan sonra numara taşıma talebiniz alınmıştır diye sms geldi, 2 gün sonra da geçiş tamamlandı

• yeni hat aldıysanız mecbur 90 gün beklemeniz lazim

• 12 fatura dönemi boyunca Vestelcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren abonelere indirim kodu tanımlanacaktır.

kendi sorumun cevabını buldum. taahhüt verdikten sonra indirim kodu geliyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 1 Ağustos 2022; 23:55:49 >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kaydı nereye açtırdınız, vestelcell i mi aradınız. Ben dediğiniz mail adresine mail attım durumu anlatan fakat iletilmedi mail

• flintstones F kullanıcısına yanıt

ben türk telekoma'a kayıt açtırdım. vestelcell'de yetkili birilerine ulaşmak pek mümkün değil. sonraki gün beni arayıp o mail adresini ilettiler

3-4 gün sonra geldi hocam...

merhaba. taahhüdü nasıl verdiniz? çoğu kişi smsle olmadığını söylemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    SOZ yazıp 6888 e gönderiyorsunuz, hata verirse müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturabilirsiniz

Hocam çok teşekkürler, Türk Telekom dan aradılar bugün. Ben de iptal ettirdim başvuruyu. 20 günde taşıma yapamayan firmaya 12 ay taahhüt vermek hiç mantıklı gelmedi. Sizlere iyi kullanımlar arkadaşlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SerÇel kullanıcısına yanıt

bu şişeler blender olmadan şişe niyetine kullanılabiliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.