Şimdi Ara

Uygun fiyatlı Meizu 16 tanıtıldı: Ekrandan parmak izi okuyan en ucuz telefon! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Reyiz 6.40 oldu kur.

Alıntıları Göster
    Evet yeni kura göre 4450 TL oldu telefon... Elinizdeki cihazlara iyi bakın, önümüzdeki dönem telefon melefon alınmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazlardan ZF5Z dışında hiç biri tehdit değil. Asıl üst seviyede tehdit S9 Plus. 4200-4400 arası gidip geliyor. 16 Plus olurda 3700u aşarsa o parayı veren direk S9 Plus alır geçer zaten fiyat iyi gelirse çok satarlar cidden iyi satarlar hele bu kurda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Kur ciddi yükseldi bu saatten sonra 3k altına zor gelir. Gelirse iyi satar ama dediğin gibi 3k yı geçerse ben mate 10 pro alırım 4k olursada s9 plus var tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Kur ciddi yükseldi bu saatten sonra 3k altına zor gelir. Gelirse iyi satar ama dediğin gibi 3k yı geçerse ben mate 10 pro alırım 4k olursada s9 plus var tabi.
    3000 üstünde P20, Mate 10 Pro benim alacağım soın cihazlar belkide. Samsung'un çöp A serisi cihazlarının almayacaklarım listesinde güzide yerleri var. 845'li bir cihaz varken hayatta K970'lu bu cihazlara bakmam. Kamera kamera deniliyor. Meizu'nun hem kamera donanımı çok iyi hem de yazılımı düzgün destekliyor. Meizu 16 ailesinin 3600'e kadar limiti var bende daha üste çıkılırsa S9 Plus düşünürüm. Asus 5Z düşünülüebilir 3500'e
    Snapdragon 845 daha iyi olsada Kirin 970 fazlasıyla yeter. Sadece işlemci için telefon alınmaz. Mate 10 pronun 4000 bataryası gibi ekstra özellikleri işlemci farkından çok daha önemli. Kirin 970 in tek eksik yönü videoları yüksek fps çekince kalite düşüyor. Onun haricinde gayet yeterli.

Şuan Snapdragon 845 li tek cihaz var oda 5z fakat Asus telefonlar hakkında çok şikayet var. Üstelik 3500 lirayıda haketmiyor. Meizu 3500 liraya gelsede tr de o para verilmez. Güzel telefon olsada tanınmayan bilinmeyen servis garanti sorunlarında sıkıntı yaşayabileceğin bir markaya o paraları vermek istemezsin. Gidersin s9 plus alırsın hem daha iyi hemde marka garanti konularında meizudan iyidir.

Meizunun hakkınıda verelim 350 euroya ekranda parmak izi okuyan snapdragon 845 li çift kameralı telefon satıyorlar. Tr ye uygun fiyatla gelirse bataryasını gözardı edip alınabilir. Plus versiyonunda batarya daha iyi ama fiyatıda daha yüksek. Plus modelini getirirlerse alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Ağustos 2018; 13:41:26 >

• 845, K970'den iyi değil. Çok çok daha iyi. Mate 10 Pro dedimiz cihaz adam gibi video çekemiyor. Üst seviye cihazlar içindeki açık ara en kötü video performansına sahip cihaz. 4000 Pil'in benim gözümde değeri yok. Günü tamamlansın yeter gün sonunda büyük ihtimal şarja takıyoruz zaten.

Asus telefonlarda çok şikayet var diyorsunuz da 5Z için kanıtlyabileceğiniz kaç tane şikkayet duydunuz? Mate 10 Pro 3300-3500'e satılıyorsa 5Z o fiyatı rahatlıkla hak ediyor.
    Tertemiz 5Z alınır. Adam gibi video çeken, 845'li bir cihaza sahip olunur. Cihazın ömrü daha uzun olur. İlerleyen yıllarda uygulamalarda 845 hem daha iyi iş yapar hem de desteği daha fazla olur. Doların şu fiyatı da göz önüne alındığında uzun kullanımın önemi artıyor.
  • Millet işlemci meraklısı olmuş Kirin 970 in en çok gömüldüğü konu açık ara bu olsa gerek.

Hem fiyat hem performans isteniyor da Kirin neden bu kadar çok gömülüyor anlamış değilim.

Snapdragon 845 ile yapıp da Kirin 970 ile yapamadığınız ne var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 11 Ağustos 2018; 19:3:26 >
    970 snapdragon 835 ayarında. Dediğin gibi video konusunda kirin işlemciler yüksek fpslerde baya kötü. Ben 1080p 30 fps çekeceğimden benim için çokta önemli değil. Zaten çok video çeken biri değilim. Benim için batarya önemli gün içerisinde yetmiyor telefonlar.

5z de şikayet yok ama ondan önceki modellerde hep şikayet var. Şikayet telefon kaynaklı değil servisin yetersizliğiyle alakalı.

Ben şahsen 5z yerine mate 10 pro alırım. Bende 6s plus var çok güzel fotoğraf çekiyor, hızıda gayet iyi. Ama bataryası yetmiyor. Şuan tatildeyim devamlı şarj etme imkanım olmuyor ve büyük sıkıntı çıkarıyor.

• Helal olsun en yeni teknolojiler bir telefonda çok beğendim umarım kısmet olur :)

• Ucuz telefon mu? Oda ne!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.