Şimdi Ara

Uygun fiyatlı GM 21 karşınızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uzun süre bu markayı kullanıyorum. Gm9 pro şu an elimde. Bana göre discovery den sonra en iyi telefon. Yine de aynı markayı tercih ederim.

• Hem kendime hem eşime general Mobil almıştım 6 yıldır kullanıyorum. Eşimin telefonu bozuldu. En büyük avantajı da servis ağının fazla olması ve telefonunuzu aynı gün bir iki saat içerisinde size geri teslim etmeleri. Bazıları yerli malı düşmanı olduğu için kullanmadan itiraz ediyorlar.

• Anneme gm20 almıstım güzel telefon gm21 uygun fiyata biraz daha düşerse babamada telefon lazım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Misafir yorumlarına gel.. hiç belli olmuyor aga aynen   

• Isterse 1000 lira olsun. GM pismanliktir. Almayin, aldirmayin. Sebebini merak edenler varsa GM 9 Proya verilen destegi arastirsin.

• napolyon94 kullanıcısına yanıt

Konulmuş olmak için konulmuş bir kamera olduğu bariz belli. Zaten fotoğraf kalitesinden çok pilin kapasitesine vurgu yapılmış.

• yaşlılara yönelik yapılmış bize hitap etmez

• Yıllar önce eşe dosta aldırmıştık f/p başarısından dolayı ama artık pek tatmin etmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yıllar önce eşe dosta aldırmıştık f/p başarısından dolayı ama artık pek tatmin etmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon'da Prime özel 1360-1420 lira.
    Fakat arkasinda tek kamera var alacaklar ona gore alsin. Oburleri 80bin piksel. Yani 400*300 piksel 120bin yapiyor varin siz dusunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 21 Haziran 2021; 18:4:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım,telefon 6 saat içinde bozuldu durduk yere. şimdi ekranda görüntü yok,telefonu arıyorum bende çalıyor görünüyor ama telefonda ne ses ne görüntü var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.