Şimdi Ara

Uygun fiyatlı bluetooth hoparlör arıyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar; arşivimde bulunan MP3 ve FLAC müzikleri dinleyebileceğim, usb ve bluetoothlu, şarjı uzun süre giden, fahiş fiyatlı olmayan hoparlör arıyorum. Kendi araştırmalarım sonucu bu hoparlörü buldum. Kullanan var mı acaba? Memnun kalır mıyım? Ya da sizin önerebileceğiniz ürünler var mıdır? Herkese şimdiden teşekkür ederim...

Frisby FS-4350P Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Outdoor Hoparlör 329,90 TL yerine 267,00 TLhttps://urun.n11.com/ses-sistemleri/frisby-fs-4350p-tasinabilir-kablosuz-bluetooth-outdoor-hoparlor-P163809975

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yardımcı olacak kimse yok mu?

• dexters_knife D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Nasıl yardımcı olabiliriz?
    Stoklarımızda tükenen bir ürün.
    Ses kalitesinden memnun kalırsınız.
  • Mp3 tamamda flac kayipsiz bir dosya formati blutooth ise bukadar yuksek kaliteli ses dosyasini iletebilmek icin sikistiriyor yani kalite bozuluyor teknik olarak bu boyle yani kayipsiz bir ses dosyasini iletirken sikistirarak kayba ugratoyorsunuz sonucta amacsiz bir is yapmis oluyorsunuz

• Bugün sipariş verdim. Umarım memnun kalırım... n11.com'dan Mikado Md-466 Bluetooth Müzik Kutusu 15W Gri Usb+Sd+Fm Destekli seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/uydu-hoparlor/mikado-md-466-bluetooth-muzik-kutusu-15w-gri-usbsdfm-destekli-P374942689

• burakdc B kullanıcısına yanıt
    Ben daha çok flash bellek ile müzik dinlemeyi tercih ediyorum. Flac dinlemek sorun olmayacak sanırım...

• O sekilde sorun olmaz hayirli olsun gile gule kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdc -- 2 Ekim 2019; 22:36:48 >
  • burakdc B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Burak kardeş...

• Hoparlör geldi, radyo ve bluetooth ile sorunsuz çalışıyor ama flash belleği bir türlü okumadı. Ntfs ve fat32 olarak denedim ama okumadı. 32 gb. Kingston Dt50 flash bellek. Sorun nedir bilen var mı acaba arkadaşlar?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.