Şimdi Ara

UYGUN FİYATLI AGİR HASARLI OTOMATİK ASTRA MI KREDİYLE SIFIR MI?(0 KM CLİO JOY ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler acil yardım. 2009 model Astra H Sedan Enjoy paket otomatik buldum 150 binde ağır hasarlı. Kaput ve sağ yan komple boyalı. Piyasanın 5 bin altına bana bırakacak. Üniversite arkadaşımin galerici kuzeni. Yanlışlari olmaz Araca kefil geri alım garantiside veriyor. Yarın araca bakmaya gideceğim. Sizce alınır mı? Alınırsa neresine neyine baktırayım? Bu araç için Sanayi mi ekspertiz mi?

Diğer seçenekler ise 0 veya düşük faizli sıfır araç kampanyaları.
    Ford Tourneo Courier 72 bin 0.49 kredi var 36 ay
    Fiat 50 bin 0.69 24 ay kredi var
    Renault 24 bin 12 ay sıfır faiz var. Clio için bugün baya bir pazarlık yaptık. Kredili satış 0.9 tce Joy Beyaz son 97 touch 104.5
    Son olarak Citroen 50 bin 40 ay 0.79

Sağlık memuruyum. Hastaneye her zaman ulaşabilmek ve toplu taşıma kullanmamak için araç alacağım. Kendi aracımı 2 ay önce sattım böyle olacağını bilsem satmazdım.

Edit: 0 km Clio Joy Alev Kırmızı 94.500 TL ye alındı. Metalik renk farkı alınmadı park sensörü hediye edildi. Bayii her konuda yardımcı oldu. 2. El piyasasınında al satçılarında galericilerinde taaaaaaaaaa................

09/04/2020 Edit: Arabayı teslim aldım. Daha güzelleri tüm forumdaşlara nasip olsun. UYGUN FİYATLI AGİR HASARLI OTOMATİK ASTRA MI KREDİYLE SIFIR MI?(0 KM CLİO JOY ALINDI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 9 Nisan 2020; 17:25:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ağır hasarlı araç almayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Şehir dışına çıkamıyoruz. Malum yasak var. Bulabildiklerimle yetinmem gerekiyor. Normalde ağır hasarlı araca bakmam bile ama normal bir zaman değil

• Astra için ne kadar istiyor?

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    49.5

• O 50 bini peşinat yapıp sıfır km alın derim

• Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    5 lira fazla olsun temiz olsun

Hocam ne kadar istiyorlar astra ya.Yani ağır hasarsız olanlara göre uygun bir fiyatsa alınabilir.Ama çok fark yoksa hiç bulaşma.Kimse önermez.

Ağır hasarlı araba alcak olan adam o arabayı en az 5 sene kullanmak için alır genelde.Çünkü hem tekrar satışı zor olur hemde satarken piyasası gereği aldığından da ucuza satmak zorunda kalabilirsin.

• m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Olsa alırım ama yok maalesef

• BayGlock kullanıcısına yanıt
    Piyasasi 55 60 arası bana 50 ye mal olacak ekspertiz ve devirle beraber. Bir sorunu yoksa bu fiyata gider diye düşünüyorum. Bir sorunu varsa zaten almayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

O 50 bini peşinat yapıp sıfır km alın derim
    Bayide araç olsa zaten onu düşünüyorum ama araç yok. Hazırda sadece Clio 4 var alabileceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 7 Nisan 2020; 0:8:12 >
    Clio 4 mantıklı araç bu piyasada, lpg uyumlu küçük hacim turbo ve 2 haneli fiyatı olan başka araba yok

Joy hiç içime sinmiyor ama sanırım en makul olan seçenek o

Içinize sinmeyecekse yani sonradan pişman olacaksanız almayın

Idareten bi araç alabilirsiniz 50 bine düzgün b segment araçlar bulunur, şu olaylar geçince elden çıkarırsınız

Ağır hasar kayıtlı aracı ben de önermem şahsen ama yine de siz bilirsiniz tabi.

• H kasa pert kayıtlı opele 50 lira vermezdim otomatik şart değilse son bütcenizi ve yaşadığınız sehri söyleyin size ilan bakalım.

• 5 bin tl altına bırakacak vay am**** bayağı yarı fiyatına veriyor desene ahhaha , hiç mi kafanız ile düşünmüyorsunuz? araba zaten en az 60bin tl dir , 5bin tl düşük verse ne olur vermese ne olur?

60bin tl lik arabayı 40bin tl verir o zaman oturur düşünürsün airbag vs açmıştır dersin yapılır tamir edilir çok sorun değil alırsın

benim gördüğüm çoğu ağır hasarlı araba genelde , ön arka şaseler , badaj havuzu ve çevresi vs ve airbag açmış araçlar benim içime hiçbir zaman sinmedi o arabalar dediğim gibi piyasa fiyatının %40 altına verir o zaman şaseler vs sağlam ise alırsın..

şase tamirli araba gördüm sağ ön teker 1.5 cm gerideydi araba düz yolda düz gitmiyordu şase hasar görmüş ise o arabaya binmem bedava verseler airbag vs hadi dersin olmasada olur vs ama
  • direk imkan varsa temizi bakilmali. fiyat yetismiyorsa illa zorluyacaz diye sart yok. fiyatiniza gore makul bi arac alabilirsiniz. agir hasarli ve sorunlu araci 50bine alacagima, daha temiz daha sikintisiz dusuk model.bi arac alir keyfime bakarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

H kasa pert kayıtlı opele 50 lira vermezdim otomatik şart değilse son bütcenizi ve yaşadığınız sehri söyleyin size ilan bakalım.
    Otomatik şart değil. Şehir Diyarbakır

Eski aracım 2014 model 308 di. O yüzden sıfır bile olsa Joy a bir türlü ısınamadım. Touch hadi neyse idare eder gözüyle bakıyorum. Araca her türlü bakmam gerekiyor ilanı bile kaldırmışlar gitmezsem ayıp olur. Bakalım nasip kısmet

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

5 bin tl altına bırakacak vay am**** bayağı yarı fiyatına veriyor desene ahhaha , hiç mi kafanız ile düşünmüyorsunuz? araba zaten en az 60bin tl dir , 5bin tl düşük verse ne olur vermese ne olur?

60bin tl lik arabayı 40bin tl verir o zaman oturur düşünürsün airbag vs açmıştır dersin yapılır tamir edilir çok sorun değil alırsın

benim gördüğüm çoğu ağır hasarlı araba genelde , ön arka şaseler , badaj havuzu ve çevresi vs ve airbag açmış araçlar benim içime hiçbir zaman sinmedi o arabalar dediğim gibi piyasa fiyatının %40 altına verir o zaman şaseler vs sağlam ise alırsın..

şase tamirli araba gördüm sağ ön teker 1.5 cm gerideydi araba düz yolda düz gitmiyordu şase hasar görmüş ise o arabaya binmem bedava verseler airbag vs hadi dersin olmasada olur vs ama
    Bro biz kafamızla düşünüyoruz da sen nerenle düşünüyorsun? Şehir dışına çıkamıyoruz elde bu var şimdilik bununla yetinmemiz gerekiyor diyoruz anlamıyor musun? 5 bin altına veriyor diye aracı tercih etmiyorum. Seçenekler kısıtlı olduğu şimdilik idare etmem gerekiyor bu kadar basit.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.