Şimdi Ara

Uygun Fiyatlara Dijital Fotoğraf Makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu başlığı daha önce de açmıştım ama sıcak fırsatlar bölümündeydi. Sanırım Firma olmadığım için oradan silinmiş.

Yurtdışından (Almanya) 12 Şubatta kardeşim gelecek. İsteyenlere aşağıdaki ürünlerden sıfır, kutusunda getirtebilirim. Avrupa olduğu için fiyatlar biraz yüksek gibi gözükebilir, Amerika ile kıyaslamayın. Ama yine de Türkiye'ye göre oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Bazı ürünlerin fiyatları aşağıda. Başka marka ve model düşünenler belirtsin onlara da bakarız. Ürünleri İstanbulda elden teslim edebilirim. İstanbul dışındaki kişilere de İstanbuldan tanıdıkları varsa elden verebilirim.

Canon s2 IS : 750 YTL
    Canon 350D Body: 1250 YTL
    Sony DSC-H1: 700 YTL
    Panasonic FZ 30 : 950 YTL
    Panasonic FZ 5: 600 YTL

İlgilenenlere duyurulur.

Alışveriş karşılıklı güven işidir. Bu nedenle sadece satıcı olarak benim değil alıcının da güven vermesi gerekir. Bu nedenle "elden" alışveriş sanırım en güvenlisi.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Canon S1
    Kodak Z700 bakarsanız sevinrim kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexai -- 1 Şubat 2006 13:20:01 >
  • Canon S1 530 YTL
    Kodak için fiyat veremeyeceğim kardeş çünkü Türkiye ile aşağı yukarı aynı. Bir anlamı yok yani.

• YUUH S1 E BAK
    saol hocam aman kalsınn yok..
  • Hayır yani anlamadım ne bekliyordun ki? YUH denilecek bir fiyat olduğunu düşünmüyorum.

• sony dsc n1 ?
  • sen abd ile kıyaslama demişsin de...sonraadn gördüm onu...
    abd de 280 doalr falanda o bakımdan...amcama getirtirim yaza...beklerim...eyvallah hayırlı satışlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acemi_Uyducu

sony dsc n1 ?

740 YTL

Ama siz gidin en iyisi 950 ye alın TR den. Çünkü ucuzdan milletin anladığı burada 950 YTL olan bir şeyin 250 YTL ye olması heralde. Adamlar 10 ytl ucuza ram satınca köşe bucak ilan veriyorlar en ucuz ram bizde falan diye millet de balıklama atlıyor. Ama 200 ytl aşağısına verince YUH çekiliyor.

• bi zahmet saçmalama...ilan vermişsin ..uymadı bize yorum yaptık..
    bana pahalı geldi diye başkaları üzerinden bir şeyler ima etme....dışarıdan getiriyorsun ama bana ucuz gibi gelmedi zaten kendinde bahsetmişsin Avrupa daha pahalıdır diye..ben sonradan farkettim başta abd sandım...S1 i bana 430 ye getirdiler aylar evvel de ben almadım..olay bu kadar basit...satıcıysan bu ve benzeri eleştirilere de alışacaksın arkadaşım...millete laf sokma...adam gibi satıyorsan sat...hepsi bu...sen karına bakarsın bende cebime...abartıp kızacak bir durum yok...açıklamasını da yaptık sana...
    quote:

Orjinalden alıntı: zbilici

quote:

sony dsc n1 ?

740 YTL

Ama siz gidin en iyisi 950 ye alın TR den. Çünkü ucuzdan milletin anladığı burada 950 YTL olan bir şeyin 250 YTL ye olması heralde. Adamlar 10 ytl ucuza ram satınca köşe bucak ilan veriyorlar en ucuz ram bizde falan diye millet de balıklama atlıyor. Ama 200 ytl aşağısına verince YUH çekiliyor.

• bir de casio exilim 750
    7.2 megapixel olan model. onunda fiyatını alıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi_Uyducu -- 1 Şubat 2006 20:35:00 >
  • Arkadaşım laflarına dikkat et. "Adam gibi" cümlelerinle seviyeyi düşürmeye gerek yok. Kimseye laf filan da
    soktuğum yok. Yorum yapma hakkımı kullanmam en doğal hakkımdır. Olayı dallandırıp budaklandırmanın lüzumu yok.

Orjinalden alıntı: sexai

bi zahmet saçmalama...ilan vermişsin ..uymadı bize yorum yaptık..
    bana pahalı geldi diye başkaları üzerinden bir şeyler ima etme....dışarıdan getiriyorsun ama bana ucuz gibi gelmedi zaten kendinde bahsetmişsin Avrupa daha pahalıdır diye..ben sonradan farkettim başta abd sandım...S1 i bana 430 ye getirdiler aylar evvel de ben almadım..olay bu kadar basit...satıcıysan bu ve benzeri eleştirilere de alışacaksın arkadaşım...millete laf sokma...adam gibi satıyorsan sat...hepsi bu...sen karına bakarsın bende cebime...abartıp kızacak bir durum yok...açıklamasını da yaptık sana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zbilici -- 1 Şubat 2006 21:36:05 >

• quote:

bir de casio exilim 750
    7.2 megapixel olan model. onunda fiyatını alıyım.

Alma canım sen.

• seviyenin düştüğü falan yok...
    ilan vermişsin bir şey sorduk hepsi bu...beğenmeyince alma canım sen...siz gidin şunu alın bunu alın demeye hakkın yok...yorumlarında buna dikkat et o zaman..

Arkadaşım laflarına dikkat et. "Adam gibi" cümlelerinle seviyeyi düşürmeye gerek yok. Kimseye laf filan da
    soktuğum yok. Yorum yapma hakkımı kullanmam en doğal hakkımdır. Olayı dallandırıp budaklandırmanın lüzumu yok.

• seviyenin düştüğü falan yok...
    ilan vermişsin bir şey sorduk hepsi bu...beğenmeyince alma canım sen...siz gidin şunu alın bunu alın demeye hakkın yok...yorumlarında buna dikkat et o zaman..

Arkadaşım laflarına dikkat et. "Adam gibi" cümlelerinle seviyeyi düşürmeye gerek yok. Kimseye laf filan da

• Arkadaşım meseleyi uzatma gibi bir özelliğin var heralde. Ne söylemeye hakkım olup olmadığını sana soracak değilim. Sen kendi üslubuna dikkat edersen bunların hiçbiri olmaz. Herşeyin bir usulü adabı olmalı. Bir şey sorduk diyorsun bende cevabını verdim. Halen daha yok şuna hakkın yok, yok adam gibi satışını yap falan.. Kimsin sen yaa? Senin benim fiyat politikanı eleştirmeye hakkın var ama benim sana bir şey söylemeye hakkım yok iyi walla?!!
    Adam, bir de şunun fiyatını aliyim tarzında lakayt bir şekilde konuşursa benim de ona alma o zaman deme hakkım olur. Bunu konuşmak sana neden düşüyor onu da anlamış değilim.

seviyenin düştüğü falan yok...
    ilan vermişsin bir şey sorduk hepsi bu...beğenmeyince alma canım sen...siz gidin şunu alın bunu alın demeye hakkın yok...yorumlarında buna dikkat et o zaman...

• quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.