Şimdi Ara

Uygun Fiyata RGB Ledli Mekanik Oyuncu Klavyesi Trust Cada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ömrü 1 ay bilemedin 2... sonra başlarsın basıyorum çalışmıyor... kablosu temassızlık yapar, ledleri yanmaz vsvs... TIRAST GEYMİNQ

• Türkiye'de satılacak modellerde de "Küçük Enter" tuşu tercih etmişlerse yanlış bir strateji izlemişler demektir. Benim 100 oyuncu arkadaşım varsa 95'i bu duruma irite oluyor.

• reklamlar

• lineer anahatar var üründe benim hoşuma gitmiyor hiç

• İsim sanki GTX 980 olacakken bi anda fikir değiştirip GXT 890 olmuş gibi :D

• Klavyeyi beğendim ama Enter tuşunun küçük olması nedeniyle satın almam

• Bende bu markaya karşı bir ön yargı oluştu. Iki kere kulaklık aldım sadece pişmanlık... 1 kere mause aldım aynı şekilde rezildi. Logitechten şaşmayacağım sanırım. Ne zaman bu gibi markalara şans vermeye kalksam zarar ediyorum

• 20TL daha fazla verip SteelSeries Apex M400 almak için müthiş bir sebep. Teşekkürler.

• :)

• red switch gibi değilse iyi değil.

• oyunları tanıyormu bunun hakkında bilgi vermemişsin

• uygun fiyat uygun olmayan kalite ile geliyor...donanım haberin neredeyse her sayfasında bi trust reklamı görüyorum sponsor falan mı acaba ?

• logitech g105'ten böyle bir klavyeye geçersem tepki süresi anlamında hissedilir bir kazanım elde edebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarumsa

logitech g105'ten böyle bir klavyeye geçersem tepki süresi anlamında hissedilir bir kazanım elde edebilir miyim?
    Hayır ancak his farklı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıyorum oldukçada memnun tek eksiği bilek desteğinin kutudan çıkmıyor olması Trust bunu extradan satıyor. İlk zamanlar sıkıntı olmaz diyordum ama uzun süreli çalışmalarda bilekliğin olmaması kendini fazlaca hissettiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: login35

Kullanıyorum oldukçada memnun tek eksiği bilek desteğinin kutudan çıkmıyor olması Trust bunu extradan satıyor. İlk zamanlar sıkıntı olmaz diyordum ama uzun süreli çalışmalarda bilekliğin olmaması kendini fazlaca hissettiriyor.
    Hakkını yememek lazım dediğin gibi klavyeyi güzel yapmışlar. Outemu switchler zaten yurt dışında uygun fiyatlar arasında ço kaşırı rağbet görüyor.

Bilek dayama desteğinde ise bence trust yeni modellerde bunu seçenek haline getirmeli. Videoda belirttim zaten. Hani bunun bilek dayama destekli olanını çıakrsın 40-50tl fazla olsun ama olsun yani
  • Birkaç hafta önce aldım. Tuşları çok sert. Outemu red switchler her zaman mı böyle bilmiyorum ama yazı yazmak beni çok yoruyor açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Birkaç hafta önce aldım. Tuşları çok sert. Outemu red switchler her zaman mı böyle bilmiyorum ama yazı yazmak beni çok yoruyor açıkcası.
    Mekanik klavyelerin çoğu o hissiyatı verir ilk başlarda. Onun sebebi tuş yüksekliğinden kaynaklı. Alışma süreci var.

Uzun süre mekanik kullanan biri senin hissettiğini hissetmez mesela. Sen birde speed switchlere geçsen demekki hiç yazı yazamazsın :):) Ben bile k95 rgb platinuma 3 ayda zor alışmıştım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.