Şimdi Ara

Uygun fiyata kostüm ve şampiyon satılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sitelerde çekeceğiniz RP fiyatından daha uyguna istediğiniz kostümü veya şampiyonu atabilirim. Alışverişte %100 güven veriyorum.

• Merhaba ben 3250 RP lik Skin istiyorum. Ödeme için kredi kartı bilgilerimi direk buraya mı koyim yoksa parayı, vereceğiniz ibana mı atayım ?

Olur da dolandırırsanız buraya konu açarım. Her gün bu hususta konu açıyorlar gerçi ama olsun bence sen iyi birisin dolandırmazsın.

Konuya cevap yazan arkadaşın da sizin gibi hesabını dün açmış olması ve bütün mesajlarınızın buradaki mesajlar olması ne hoş bir tesadüf. Kesinlikle şüphelenmedim

Cevabınızı bekliyorum
  • 1350 RP lik skini ne kadara atarsın
  • Yholoserang kullanıcısına yanıt
    975RP - 15TL
    1350RP - 20TL
    1820RP - 30TL
    3250RP - 50TL
  • ugurabar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Merhaba ben 3250 RP lik Skin istiyorum. Ödeme için kredi kartı bilgilerimi direk buraya mı koyim yoksa parayı, vereceğiniz ibana mı atayım ?

Olur da dolandırırsanız buraya konu açarım. Her gün bu hususta konu açıyorlar gerçi ama olsun bence sen iyi birisin dolandırmazsın.

Konuya cevap yazan arkadaşın da sizin gibi hesabını dün açmış olması ve bütün mesajlarınızın buradaki mesajlar olması ne hoş bir tesadüf. Kesinlikle şüphelenmedim

Cevabınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erik Kompostosu -- 7 Aralık 2017; 17:56:35 >
  • Erik Kompostosu E kullanıcısına yanıt
    O hesap bana ait değil ben de kendi açımdan birisi beni denemek için açtı diye düşünmüştüm. İban veririm oraya yollarsınız. Benim rp ye ihtiyacım yok. Turnuvalardan kazandığım RP leri nakit e çevirmektir amacım. Hali hazırda hesabımda 287 skin var zaten. Ayrıca bu işe girmemin bir nedeni ise babamın polis oluşu. Dolandırılan ben olur isem direkt babama başvururum ve karşımdakini o duruma düşürmem merak etme. 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşk. kendi dolandırıcım var ondan başkasına dolandırılırsam çok kızıyor
  • Dolandırıcılık ne alaka? İnsanları bilmeden etmeden direkt böyle ithamlarda bulunmanız üzücü. Amacım sadece Turnuvadan kazandığım RP leri nakit e çevirmektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.