Şimdi Ara

Uygun fiyata kedi maması&kuş yemi satan yer

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Uygun fiyata kedi maması&kuş yemi satan yer
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2179 Mesaj
    Son birkaç aydır fiyatlar artmasına ve kampanyalar bitmesine rağmen yine de kedilere (5-6 tane) mama kuşlara da (20-25 kumru) yem alıyordum ama işin iyice boku çıktı.

Yem bitince pazara gideyim de yeniden toptan alayım dedim. Gittim adamın yanına tip tip bakmaya başladı. Neyse 25 kilo alayım dedim 15 lira fazla isterim diye hemen yapıştırdı. Neden diye sorunca da pahalandı falan dedi ama tip tip bakıyor ben yavaş yavaş sinirleniyorum. Neyse 10 lira fazla veririm dedim verdim siparişi bu sefer de -normalde 1 kiloluk poşetlerde alıyorum- 25 kiloyu tek poşete koyarım öyle alacaksın dedi. Neymiş 1 kiloluk poşete koymak zor oluyormuş da 25 kiloluk poşete koyacakmış. Kuşlara aldığımı da bildiği için iyice hıyarlığını yapıyor. Neyse verdim siparişi ama içimden çok pis sövüyorum. Bir daha selam bile vermem zaten hacı hocayım diye çoğu kişi ondan alıyor ama alakası yok herifin. Muğla da kuşlara yem alırken hem ucuza alıyordum hem de kuşları beslediğim için teşekkür ediyorlardı. İslam'da kuşun yeri ayrıdır beslemek büyük sevaptır. Pazarcı tabii ki bundan bi' haber. Hem para kazanıyorsun hem de artistlik yapıyorsun.

Kedi yemlerinde ise kampanyalar hep bitti fiyatları da yükseldi. Whiskas 1 alana 1 bedava ile 3 ay idare ettim ama onların hepsi bitti maalesef. Marketlerden 1 kilo köfte alıp veriyorum ama nereye kadar. Yedikçe yiyorlar bazen peşimden geliyorlar yola çıkmasınlar diye geri dönüp aradan kaçıyorum.

Velhasıl, bana uygun fiyata kedi maması ve kuş yemi (buğday) satan bir yer lazım. Ben etrafı biraz dolaştım ama yine beni zorluyor. DH den bilen biri çıkar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Onbaşı
    20 Mesaj
    netten alin her seyinizi esnafla ugrasmak akil isi degil cunku insan muamelesi gostermiyolar

Kargo falan derken çok şişiyor. Kilo fiyatına en fazla 2tl verebilirim. Çoğu yer 3-5 arası yazmış.

|
    |
    EienV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

al amk

|
    |
Reklamlar
emek server
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,198
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.