Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

uygun fiyata kalite powermi lazım doğru yerdesin+indirimli 400 550 600 700watt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> uygun fiyata kalite powermi lazım doğru yerdesin+indirimli 400 550 600 700watt
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9032 Mesaj
    Referanslar: 610

Katılım Zamanı
    18 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

4 Not
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    daha çok powerler eklencektir modüler olsun 400 500 watt modeller olsun powerdada iddalıyız

sıfır gibidir garantisi segmentden... 8aylık faturalı

xclıo 400watt gerçektir...

fiyat:40tl

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

GlacialPower 550 Watt Güç Kaynağı:

http://www.pclabs.com.tr/2007/06/22/glacialpower-550w-guc-kaynagi-incelemesi/

fiyat:65tl

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

power man marka gerçek 400watt power çok temiz yeni...

fiyat:40tl

aras kargo ile anlaşma vardır, heryere yollarız maksimum kargo 5tl tutar heryere, farkını ben öderim

HIZLI ULAŞIM İŞ cep tel: 0541 341 76 08
    refarans yorumu isteyenler burdan baksınlar 320yorum

http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=43500

REFARANS İSTEYENLER LİSTEDEN SEÇSİNLER:
    @Hiper @ozyoldas @ataruz @mkoyuncu @bahadır_bado @$idikli @FATALIST @flava @centerland @erginates @R@ @Public_Enemy @economyst @h2o @esenlik @hhg @sermet_eren @hirO @g_guleryuz @mrrain @ serkanzencefil @rommedahll @eko75 @alobar @bayteo @eren @can2004 @bibioy01 @dargmen @Cihan.Yılmaz @Turgut @darknessbug @brtana @AbsoluteZero @kryeck @altwo @amddma @byramo @aliss @viperc @hovercraft @seso81 @sugarcocuk1 @stat@ @cliorsi@ stevensons @ZEPHYR@ okko@ DATADOT@ @meryüzlü shaddack @Technics@ bitkinjön @tosunermc @snairs @Jacktripper @bytepire @Lepotan @adil07 @goofy17 @signomis @siradan @eagle_eagle @necropotance @19 @CoRaSpIRIN @ikista @madlive @pkart @S. YıLDıZ @sentanoo @RockmaN @ilidan @korci @GobliN @CyberKnigh @vaypcnet @qzwxec @darkreign @nastayashiTR @ikiekmekbisamsun @_vitaly_cl @orkemay @eppro @tiCCky @sQuDoomer @serper @örümcek3511 @halit61 @ercanwins @NEGA @o2lisu @m134 @{PeGaSuS} @icarus777 @tolgacem @leonist74 @2n4...4Life @ibrahimstar @menem @kalpin @Ceyhun @skystar37 @Yoshımıtsu @*BlaCkEaGLe* @eMir32 @codalp @7he mcRp @vgulgec @Bugattı @cafesnet @cemguls @hamidesim @counseL @pinkcrow7 @ferhatugur @mertoni @Technos @bibibi90 @Canimasyon @Umit__Sen @cigabyte2 @msamy @disstortion-EP @cesar_ @RitueL @Mene @okanharman @soldier_x @josiah @biricikömer @cakalll @krmz38 @hapymyday @A ®h Pozitif @dsendil @losingrip @IeVeN @resfect @RevidaL enmisafir @boztuna @_Azza_ @FoRaSTeRo @Cose Turche @eixs @erkan44 @IIBelieveMeII @hidayetkurnaz@ kachus @ saygilı @bukowski 400 @mahoni_20 @akrobatt @_ToLg@_ @Come_ClaRity93 @2.elpc pazarı @spirituals @efkan_89 @programmer1 @DeathComesSlow @pepecura @karizmaturkish @XantoM @ibrahimaksoy_23 @MMXex @TAG Heuer @empas @ DEDENATOR @Kenjinn @kumsal824 @karahan_yel @visor @garahobit @EdaisY @ kaamobe @Volkan_17 @eronics @definal @mcelbis @erdemziya2 @x @Jeasme @ozden @erdem surme @xolo @yy2 @gargoylesgezgin @return @mehmetali.yildiz @selim_cansiz @Metalchurch @player75 @return @Temren @mpc @sevemem1985 @axu @CeFurkan @tasıyıcı @budakzeh @askerdem @Ertie @SAVIAR @SY34 @arda1811@dirkpitt19788 @judastr @teknoloji.murat @mypcservis @BeyzadeM @VISION @mav1li @AtillaHuN @isomu @kerimkaraman @onurx5 @yd33 @barisdragon @BuraX @tahir40 @nazmisayar @Penryn @Unzerstörbar @ay_erdi @susuzdedeli @crazyboy1 @roadless @onurunom @JasonT @SELBAL @baltimorro @Csi @Ahmet x 79 @EypSngl @Spect3r @hdtv @cobi @Legolas @Rec0VeRy @chako @turtur29 @Grimmjow JeagerJaques @akisse77 @Bianconero @mustafakeman @DI2ACULA @Faewox`@toydos @mussti19 @iktyas @by.hiz @raymanallstar @Gamlı Baykuş @balilias @supreme1979 @oceqn @-SAY-RCK-MTL- @v.demiralp @komando57 @ist3 @emirmete @sevahm @neta @mysterious_man @Bakkal Gazi @ferdi2286 @ZİkriTalan @omex43 @EndlessSacrifice @Azure Wrath @Nevi şahsına münhasır @GUERRA @CESAJANS @berdush42 @Feryancı61 @jacques1791 @Aysat @burning-turning @blacksado @Emphire @Ebrak @Prophecies @gribulut @tunc52 @FoRaNeWDaY @SeRSeFiL @NECROCYBER @experienced @darkdevil666 @yugams @güney tan @foxwoods @helsloot @flexnacht @aktas @ghost41 @MoNZaREs @LEWOO @Nonstophit @shadow3804 @mustafayumlu @teo_man @xmrtx @otomania @geberdirim01 @aerich @EleRoSse @EndlessPower @HsyN34 @erenyk @uber09 @WasteLand @tek_tower @hrN1905 @rojin2632 @SuMMerLoVe @emrekaradag @GHOST RECON @barhonda1 @cenova @GUCCİ_MAN @brkvrd @thengir @hedevilcate @Calimera @PiRaMit61 @scerit @ak27 @canpinar@hasanart @erol_1982 @estaba @=ozkan1994= @hitokiribattousai2727 @(((TeAcHeR)))

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 22 Ağustos 2010; 20:13:18 >

|
    |
    http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=43500

• Binbaşı
    1619 Mesaj
    Referanslar: 50

Katılım Zamanı
    12 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

ah kardeşim ne kadar iyi niyetlisin biliyorum ama şuanda ben doktorlarla uğraşıyorum malesef panik atak oldum iş yeri çok akrıştı ne zaman senden bişi alamya kalksam tamam diyorum ama bi aksilik çıkıyor geçenki işlemci gibi biliyorum yoksa sen iyi bi arkadaşımızssın formun gülüsün
    |
    |

Katılım Zamanı
    29 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

9 Not
    Hayırlı satışlar bol kazançlar efenim
    |
    |

Eski Kullanıcı Adım:Jeasme
    Prensip gereği artık forumda 100 ve üzeri referansı olmayan üyelere önce para göndermiyorum...
    Sorunsuz alışverişlerim:*Rusvenlee*DaveMustaine(NicholaiHel)*Burhan***kazmerkaya*sanat7*Oakles*y.alper*photo-pentax*express*nettt*Dogukan3535*ByAslan*metintekin***gLam***demircibu***SHEVYLENAX*cepciniz83*mhdemir*cex1985*romaktik83*
    MeteÖzbakay*uu_r*kriz_369*linger***Tafurdi*zanbay*kriz_369*imuratk*lord__of_darkness*Efsane48*ISLAMBOL*mobile-t*erm1122*Liu Kang*conur87*orcun32*Fromthesky*!!!Chinogolog!!!
    *kokov

Ve sahibinden.com üzerinden bir çok alışveriş...
    Sorunlu Alışveriş:*omusti*JasiusSky(Gerçek adı Gökhan Boz)Dolandırıcıdır*pasha23 -GARANTİLİ KAYIT YAPIYORUM DİYE YALAN SÖYLEYİP GEÇİCİ KAYIT YAPAN, FOYASI ORTAYA ÇIKINCA ERKEK GİBİ LAFININ ARKASINDA DURMAYAN GÜVENİLMEZ KAYITÇI!!!!!
    (Bazı üyeler kullanıcı isimlerini değiştirmişlerdir lütfen detayları pm le sorunuz)
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    OCZ gameXstream 700W

Çok Güzel Duruyor LED Işık İle
    |
    |

Katılım Zamanı
    18 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advenced

ah kardeşim ne kadar iyi niyetlisin biliyorum ama şuanda ben doktorlarla uğraşıyorum malesef panik atak oldum iş yeri çok akrıştı ne zaman senden bişi alamya kalksam tamam diyorum ama bi aksilik çıkıyor geçenki işlemci gibi biliyorum yoksa sen iyi bi arkadaşımızssın formun gülüsün

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Hayırlı satışlar bol kazançlar efenim

tşkler ilker izmire parça yollamıyoruz bu ara ilgilen bi

quote:

Orijinalden alıntı: HighStorm

OCZ gameXstream 700W

Çok Güzel Duruyor LED Işık İle

evet çok hoş power.
    |
    |

• Çavuş
    57 Mesaj
    Katılım Zamanı
    05 Kasım 2008

sağlam ve kasada şık duracak psular albenisi çok (:
    |
    |

Katılım Zamanı
    12 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

burhan kardeşimiz çok değerli bir insandır dün benim özewl işimle ilgilendi ve bana yardım etti kendisine çok tşk ediyorum
    |
    |

Katılım Zamanı
    01 Ağustos 2009

Durum
    Forumda değil

quote:

OCZ gameXstream 700W ışıklı güzel bir power...

tarafımdan alınmıştır.
    |
    |

Intel® Core™ i5-760 2.8 / Asus P7P55D 1156 / 2*1 Gb Crucial Ballistix 2000 Mhz 7-8-8-24 / Sapphire HD 4870 / OCZ Gamexstream 700W / Truvatek Phalanx SST Black Edition . . .
  • Binbaşı
    1619 Mesaj
    Referanslar: 50

Katılım Zamanı
    12 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

hayırlı olsun
    |
    |

Katılım Zamanı
    27 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

quote:

GlacialPower 650 Watt Güç Kaynağı: GP-AL650

almak üzere pm
    |
    |

Katılım Zamanı
    18 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

4 Not
    GlacialPower 550 Watt Güç Kaynağı:

http://www.pclabs.com.tr/2007/06/22/glacialpower-550w-guc-kaynagi-incelemesi/

fiyat:65tl player75 nikli arkadaşıma satıldı sanırım 3.alışverişimiz bu

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    |
    |

• Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    27 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

tarfımdan alınmıştır ilgi ve alakasından dolayıda arkadasımıza teşekkür ediyorum iki tarafada hayırlı olsun alışverişlerimizin devamı olması dileğiyle
    |
    |
    matttrak, yug2980, sktem, serkanc, FuatKenan, VISION, princeofsamet1, HONEY, deko1905, serhan26, floast, utuman, Tuna_Firat, Albatros83, Darqer1, ACND, drhdyt, demircibu , Wastengan, ulashh1907, By MuRaT, maniac, brs_bsk, caglaryilmaz, ViTalyCL, ibraxi, Snaru, aalinuxx , celicasa, Serdar017, FaTeeH, The analyzer,seko2001
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.