Şimdi Ara

uygun fiyata K3715 vodafone 3g modem arıyorum... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende k3765 almıştım ama edge üzerinden bağlanıyorum adsl den son edge tam bir eziyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyturan1 -- 22 Haziran 2010; 10:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

bende k3765 almıştım ama edge üzerinden bağlanıyorum adsl den son edge tam bir eziyet. modem almak istiyen olursa mesaj atsın görüşelim çünkü 3g yok burda edge hızı ise işime yaramıyor.

pm attım
  • pahalı geldı saol
  • eee şimdi yok mu Ankarada ucuz sıfır 3g modem satan bi yer???
  • bende vodafonun K3565-Z modeli var yurtdışında kullandım 3 ay burda kaça gider :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliboo

bende vodafonun K3565-Z modeli var yurtdışında kullandım 3 ay burda kaça gider :D

Eğer burada kayıt ederseniz 50tl eder ancak. Diğer şekilde bir işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

bende vodafonun K3565-Z modeli var yurtdışında kullandım 3 ay burda kaça gider :D

Eğer burada kayıt ederseniz 50tl eder ancak. Diğer şekilde bir işe yaramaz.

:D eyvallah yaw bide bu b*ktan şey içinde kayıtmı yaptırcaz uğraşamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliboo -- 25 Haziran 2010; 12:16:35 >

• quote:

Zor birşey değil. Geldikten sonra 1 ay içinde pasaportunuz ve modemin imei numarası ile herhangi bir gsm bayisine gidip kaydettireceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknomusa

eee şimdi yok mu Ankarada ucuz sıfır 3g modem satan bi yer???

yok mu evett
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

Zor birşey değil. Geldikten sonra 1 ay içinde pasaportunuz ve modemin imei numarası ile herhangi bir gsm bayisine gidip kaydettireceksiniz.

eyvallah dostum ben de bugün vodafone'a gidip sordum o'da öyle dedi şimdi gördüm mesajınıda :)
    yaptıralım ya lazım olur vodafonun saatlik günlük paketleride var onları kullanırız belki tatilde :)

• vodafone modem bulaabilcek arkadaş yok mu
  • yok mu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

yok mu arkadaşlar

Yok.
    Dostum aradığınız şeyi bu konuda bulamazsınız. 2. el bölümüne bakmayı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 9 Temmuz 2010; 21:18:23 >
  • Merhaba arkadaşlar. K3765 aldım, Windows 7 64bit üzerinde Avea hat ile kullanmak istiyorum fakat bir türlü sonuç alamadım. Mobile Partner yükledim, modem görümiyor, yardım edebilicek biri varsa sevenirim.
  • Win 7 64Bitte çalışmıyordu en son Mobile Partner..
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

Win 7 64Bitte çalışmıyordu en son Mobile Partner..

XP ile denedim, yine çözemedim ya...
    İşlem şu şekilde yaptım. Önce cihazın kendi yazılımını yükledim. Daha sonra USB cihazı güvenli kaldır seçenek ile çıkarttım ve vodafone yazılımını bilgisayardan kaldırdım. Bilgisayar yeniden başlattım ve Mobile Partner yükledim. Ayarlara girdim ve yeni hesap ekledim (bu konuda biraz bilgi ihtiyacım olacaktır). Mobil Partner cihaz görüyor fakat bağlanamıyor. Detaylı bu ayarlar hakkında bilgi verebilicek biri varsa sevenirim.
  • Sanırım bu konuda bilgi sahibi olan pek kimse yok :(
  • Benim de bir 3g usb modeme ihtiyacım var. Son günlerde uygun fiyata alan oldu mu? Vodafone zaten 69 a satıyor, turkcell de 59 satıyor diyordu forumda bir arkadaş. turkcell den 59 a alan ya da uygun fiyata başka bir yerden alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • k3765'i Windows 7 64bitte düzgün çalıştırabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS
    k3765'i Windows 7 64bitte düzgün çalıştırabilen var mı?

Modem zaten 64 bitte sorunsuz çalışmakta. Sorun sadece mobil partner programında yaşanmakta.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.