Şimdi Ara

uygun fiyata K3715 vodafone 3g modem arıyorum... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya bakın isterseniz...http://forum.donanimhaber.com/m_40543601/tm.htm

Vodafone K3765 modemleri 109 TL'den satmaya başladı. E160E modemler ise 69 TL oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Korktuğum olay yanlış modem gönderilmesi. 3.6'lık modem gönderecekse benim elimde de var o modem, veririm arkadaşa kullanır. Ama arkadaş takmış, özellikle 7.2'lik istiyorum diyor. Zaten buralarda en fazla 2,5 mbit hız görüyorum dedim ama dinletemedim bir türlü. Yanlış gelirse bir de geri gönderme parası vereceğiz, boşuna masraf.

biraz geç cevap veriyo satıcı ama güvenilir. modmelerde sıfır sorun yok. yalnızzz firmware güncellemesi falan yapmayın sakın ben yaptım düzeltene kadar 3 gün uğraştım son firmware yazılımında muhtemelen hata var. geldiği gibi kullanın...

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Vodafone modem kalmadıysa turkcell alın arkadaşlar. Aynı özelliklerde ikiside. Turkcell in modemi bildiğim kadarıyla vodafone da da çalışıyor. Yani onda da sim kilit yok.

hocam sordum turkcellde kit varmış açtırmak içinde 10 tl e istiyor
  • ee sonuç ne,satıcının elinde k3765 modem varmı yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

quote:

Vodafone modem kalmadıysa turkcell alın arkadaşlar. Aynı özelliklerde ikiside. Turkcell in modemi bildiğim kadarıyla vodafone da da çalışıyor. Yani onda da sim kilit yok.

Aynı modemi kullanan başka biri modemde kilit olmadığını söyledi. Satıcı ekstra ücret almak adına demiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 16 Haziran 2010; 21:12:34 >
  • quote:

quote:

quote:

Aynı modemi kullanan başka biri modemde kilit olmadığını söyledi. Satıcı ekstra ücret almak adına demiş olabilir.

k3765 içinde kilitli dedi ama kilit milit yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

quote:

quote:

quote:

k3765 içinde kilitli dedi ama kilit milit yok...

way uyanıklar turkcell hattım yok o yüzden yinede riske atmaya korkuyorum

• Bu modemler Linuxta verimli çalışıyormu ?

Bazı sitelerde Vodafone sorunlu demişlerdi.

Test edenler varmı
  • Eğer Turkcell modem alan ve elinde başka hat olmadığı için deneyemeyen varsa dc-unlocker programı ile kilitli olup olmadığını görebilir..

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bu modemler Linuxta verimli çalışıyormu ?

Bazı sitelerde Vodafone sorunlu demişlerdi.

Test edenler varmı

Test etmedim ama fırsat olursa bu gün deneyip sonucu yazarım :)
  • iyi olur arkadasim. linux yazilimi var ama vodafone a guven olmuyor.
  • turkcell vınnlarda kilit var mı
  • quote:

iyi olur arkadasim. linux yazilimi var ama vodafone a guven olmuyor.

Ubuntu 10.4'de denedim fakat çalıştıramadım bir türlü. Fakat modemin dashboard yazılımını değiştirmiştim o nedenle algılayamamış olabilir. Bir de araştırdığım kadarıyla 10.4le ilgili uyumsuzluktan bahsetmişler birkaç forumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

Ubuntu 10.4'de denedim fakat çalıştıramadım bir türlü. Fakat modemin dashboard yazılımını değiştirmiştim o nedenle algılayamamış olabilir. Bir de araştırdığım kadarıyla 10.4le ilgili uyumsuzluktan bahsetmişler birkaç forumda..

Bende pardüs var..

Alırsam bir deneyeyim bende yazarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

şu blog a göz at:http://freedomyug.wordpress.com/2010/05/08/how-to-configure-reliance-huawei-modem-with-ubuntu-10-4-lts-lucid-lynx/

• bungee20@

fatura gelmedi değilmi,garanti belgesi kaşelide değil herhalde,hiçbir garantisi yok bu satıcının sattığı modemlerin yahu

kargo ne ödedin?

yalnız vodafone hattında deniyorsan iki modemide, pinnglerin değişik olması 3g hızıyla ilgisi olmasın,hızlar ne durumdaydı peki bu pingler alındığında..
  • Modemlerin garantileri mevcut. Teleservice i aradığınızda garanti durumunu öğrenebilirsiniz(tabii ulaşabilirseniz ne ala).
    Ayrıca istanbul daki teleservice lerde fatura zorunluluğu yok. Olmasıda zaten saçma olurdu.
    Edit: Bu arada bende altunizade deki teleservice e 2 defa telefonumu gönderdim. Hiç birinde de fatura yoktu. Sorunsuz tamir yapılıp geri gönderildi. Bu durum birtek teleservice için geçerli değil. Çoğu yerde olması gereken prosedürdür. Yoksa ürünlerin faturası olmayan bir sürü kişi mağdur duruma düşerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 18 Haziran 2010; 15:02:10 >
  • hızlar aynı olduğu halde iki modem arasında pingler niye bu kadar farkederki öyleyse,ilginç
  • quote:

Modemlerin garantileri mevcut. Teleservice i aradığınızda garanti durumunu öğrenebilirsiniz(tabii ulaşabilirseniz ne ala).
    Ayrıca istanbul daki teleservice lerde fatura zorunluluğu yok. Olmasıda zaten saçma olurdu.

Bence en iyi servislerden biridir Teleservice. Ben 6 senedir telefon bluetooh kulaklık vs herşeyi oradan hallediyorum. Hem hızlı hem kaliteli bir kurum tabiki garanti süresince. Garanti dışı biraz pahalı
  • quote:

turkcell vınnlarda kilit var mı

Ben Aynı Sayfadan 2 Tane Almıştım Turkcell E176G Vodafone Hattımı Taktım Sorunsuz Kullanıyorum. Ürünü Sipariş Ettim Aynı Gün Aradılar Vodafone Yok Turkcell Var Dediler İsterseniz Yollayalım Dediler Kabul ettim Aynı Gün Akşam Verdiler Kargoya Ertesi Gün Elimdeydi. Kargo Ücretide 5.5 Tl.
  • şuanda modem yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.