Şimdi Ara

uygun fiyata K3715 vodafone 3g modem arıyorum... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu mobil partner programını K3765 modem ile kullanamıyorum. nasıl ayar yapabilirim kullanan biri yardım edebilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Modemlerin başka hatlarda kullanılmaması gibi bir kısıtlama olamaz. Yani vodafone da ve diğer operatörlerde böyle bir madde yok. Satıcının da bana anlattığı olay bunlara modemler bedavaya geliyormuş. Sanırım şirkete data hatları almışlar kampanya dahilinde modemler ellerinde kalmış. O yüzden uygun fiyata satıyorlar. Yani usulsüz olan hiç bişey yok.
    Faturalarda vodafone tarafından 3,4 gün içinde adresimize gönderilecekmiş. Ben ayrı olarak mailime atılmasını da talep ettim. Bakalım bugün yarın göndericeklermiş.

iyi güzelde data hatları aldılarsa, modemlerin yanında gönderdikleri kurumsal hatlar neyin nesidir?bizim takıldığımız, başka hatlarda kullanamama tabiki değil,sadece modemlerin yanında gelen hatlara tanımlandıysa modemler,orası can sıkabilir,(vodafone arayıp kendi hatlarınıza tanımlanmasını)kullanılmasını demiyorum dikkat edin,yaptırmanız gerekir,zaten vodafonedan fatura gelirse olay çözülmüştür demektir.

Anlatamadım sanırım. Bize gönderilen hatlar zaten hali hazırda data hatları. Yani tahminim kendilerine aldıkları data hatlarını promosyon amaçlı 1 ay kullanmak için bize gönderdiler. 1 ay sonra kendilerine yeni sim çıkarıp bu hatları iptal edecekler. Birde modemlerin herhangi bir hatta tanımlanma gibi bir durumu olamaz. O konuda sıkıntı yok. Fatura da gelir diye düşünüyorum. Olmadı zaten garanti kontrolu yapıldığında ürün garantili olarak gözükmekte.

• quote:

iyi güzelde data hatları aldılarsa, modemlerin yanında gönderdikleri kurumsal hatlar neyin nesidir?bizim takıldığımız, başka hatlarda kullanamama tabiki değil,sadece modemlerin yanında gelen hatlara tanımlandıysa modemler,orası can sıkabilir,(vodafone arayıp kendi hatlarınıza tanımlanmasını)kullanılmasını demiyorum dikkat edin,yaptırmanız gerekir,zaten vodafonedan fatura gelirse olay çözülmüştür demektir.

Yanında gelen hattan başka 3 tane hatla kullandım. Aldığımdan beri herhangi bir sorun çıkmadı...

quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Satıcı, yeni ilanıyla birlikte, hediye 1 GB internet paketi yüklü hat göndermiyor.

Fiyat hem arttı, hem hediye kalktı. Günde 3'er 5'er giden modemler de dünden beri pek satılmadı.

Modem bekleyen birçok kişi 49TL'den aldı onun da etkisi olabilir :)

quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

bu mobil partner programını K3765 modem ile kullanamıyorum. nasıl ayar yapabilirim kullanan biri yardım edebilirmi?

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

• Ben vazgeçtim alacağım gün 10 lira zam yaptı. Kendi kaybetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

Yanında gelen hattan başka 3 tane hatla kullandım. Aldığımdan beri herhangi bir sorun çıkmadı...

quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Satıcı, yeni ilanıyla birlikte, hediye 1 GB internet paketi yüklü hat göndermiyor.

Fiyat hem arttı, hem hediye kalktı. Günde 3'er 5'er giden modemler de dünden beri pek satılmadı.

Modem bekleyen birçok kişi 49TL'den aldı onun da etkisi olabilir :)

quote:

bu mobil partner programını K3765 modem ile kullanamıyorum. nasıl ayar yapabilirim kullanan biri yardım edebilirmi?

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

ben windows vista 32 bit kullanıyorum. vodafonun kendi yazılımı tanıyor ama mobile partner device not found yazıyor.

• quote:

ben windows vista 32 bit kullanıyorum. vodafonun kendi yazılımı tanıyor ama mobile partner device not found yazıyor.

İki yolu var ikisini de ingilizce olarak ekliyorum. Eğer ing bilmiyorsanız Türkçesini de yazarım. Öncelikle 1.yi denemenizi öneririm. 2. si muhtemelen cihazı garanti dışı bırakır. Windows 7de ilk yöntem işe yaramadığından 2. yöntemi kullandım ben. 2. yöntemde cihazın içindeki bilgisayara bağladığınızda otomatik olarak açılan Vodafone yazılımını Mobile Partner yazılımı ile değiştiriyor.

1. yöntem
    quote:

This should help you:

The steps to follow are to close (with the Task Manager CTRL + ALT + DELETE) two processes exist in memory due to the previously installed vodafone software on your PC.
    They are:
    - "MobileConnect.exe"
    - "VMCservice.exe"

And then start the update.

If you any question you can go to the contact page on dc-files.com.

2.yöntem
    quote:

For all those who whant to replace boring internal vodafone VMC dashboard inside of the modem dongle K3765 and K4505 with a generic Mobile Partner, here you can find this flash-installer version:

K3765 K4505 Ultimate Dashboard UTPS16.001.06.01.500

First, to flash the dongle, need that it must be correctly installed into pc, then VMC software must be installed to key is detected.

After modem dongle is flashed, disconnect it from usb and then remove VMC vodafone software from PC.

Restart PC, and after connect the key to usb and wait to start installation of Mobile Partner.
    Only the first-time, windows ask for drivers, choose to find himself, ...will be asked about 4 times, will not ask later (unless you use another USB port).

After set the profile of your network operator and goto surf the web.

This dashboard is Multilanguage, VOICE, USSD, MMS, etc.etc.
    Link is:http://bit.ly/K3765K4505

• Bende 3g modem arıyorum ama bende kafama göre uygun bir 3g modem bulamadım açıkçası. Şu son zamanlarda 3g modem alan varsa nerden ve kaça aldığını yazarsa yada bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

İki yolu var ikisini de ingilizce olarak ekliyorum. Eğer ing bilmiyorsanız Türkçesini de yazarım. Öncelikle 1.yi denemenizi öneririm. 2. si muhtemelen cihazı garanti dışı bırakır. Windows 7de ilk yöntem işe yaramadığından 2. yöntemi kullandım ben. 2. yöntemde cihazın içindeki bilgisayara bağladığınızda otomatik olarak açılan Vodafone yazılımını Mobile Partner yazılımı ile değiştiriyor.

1. yöntem
    quote:

This should help you:

The steps to follow are to close (with the Task Manager CTRL + ALT + DELETE) two processes exist in memory due to the previously installed vodafone software on your PC.
    They are:
    - "MobileConnect.exe"
    - "VMCservice.exe"

And then start the update.

If you any question you can go to the contact page on dc-files.com.

2.yöntem
    quote:

For all those who whant to replace boring internal vodafone VMC dashboard inside of the modem dongle K3765 and K4505 with a generic Mobile Partner, here you can find this flash-installer version:

K3765 K4505 Ultimate Dashboard UTPS16.001.06.01.500

First, to flash the dongle, need that it must be correctly installed into pc, then VMC software must be installed to key is detected.

After modem dongle is flashed, disconnect it from usb and then remove VMC vodafone software from PC.

Restart PC, and after connect the key to usb and wait to start installation of Mobile Partner.
    Only the first-time, windows ask for drivers, choose to find himself, ...will be asked about 4 times, will not ask later (unless you use another USB port).

After set the profile of your network operator and goto surf the web.

This dashboard is Multilanguage, VOICE, USSD, MMS, etc.etc.
    Link is:http://bit.ly/K3765K4505

teşekkür ediyorum. ingilizce biliyorumda benim anlamadığım mobil partner hiç bir şekilde modemi görmüyor. deneyeyim sonucu yazarım.

• valla karar vermedım başımıza o hat olayından birşey gelir mı kı Vodafone K3765 istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

valla karar vermedım başımıza o hat olayından birşey gelir mı kı Vodafone K3765 istiyorum

O hat artık verilmiyor. Zaten başınızada bişey gelmesi mümkün değildi.
  • mesaj atıımm bakalım Vodafone K3765 varsa
    birdeee her hattı kullanabılıyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

mesaj atıımm bakalım Vodafone K3765 varsa
    birdeee her hattı kullanabılıyormuyuz

vodafone k3765 ilanını gittigidiyordan kaldırmış....maalesef bende düsünüyordum ama
  • Vodafone E160E var elimde. Düşünenler için 60 TL
    GG üzerinden 75 TL'den satıyoruz.

Kısa süre sonra tükecenecektir bilginize...

Bu arada VODAFONE VODEMLERDE SİM KİLİT YOKTUR.

GG ilanım :http://arama.gittigidiyor.com/?aramasatici=ka-tech
  • bu gittigidiyor kadar rezil bir site görmedim,üyeler arasındaki özel mesajları bile okuyorlar,bunun bir suçu yokmu?

kaç yıllık üyeliğimi iptal etmişler,vodaemle ilgili konuşuyordum,bir soru sordum,neymiş efendim siteyi devre dışı bırakmaya çalışıyormuşmuşuz

bunların yöneticileri ne yapar,nasıl yönetirler,çoluk çocuğu oturtmuşlar destek hatlarının başına,güya ebayla ortaklar bide,ulan, siz ebay'ın döktüğü tırnak olamazsınız be
  • dolandırılsan daha mı iyi ? siteyi devre dışı bırakmanı önermem.
    -sadece gittigidiyor için söylemiyorum.-
  • aynı şehirde dolandırılmam merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: promised

aynı şehirde dolandırılmam merak etme

elden teslim alacaksan, al gülüm-ver gülüm de mesele yok tabi :)
  • keşke ilk çıktığında alsaydık ozaman çok fazlaydı şimdı satıcılar soruya bile cevap vermıyor
  • Vodafone modem kalmadıysa turkcell alın arkadaşlar. Aynı özelliklerde ikiside. Turkcell in modemi bildiğim kadarıyla vodafone da da çalışıyor. Yani onda da sim kilit yok.
  • Hocam korkma onay vermediğin sürece parayı sıkıntı yok geri alırsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.