Şimdi Ara

uygun fiyata K3715 vodafone 3g modem arıyorum... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O yorumda ne demeye çalışmış ben de anlayamadım. Ürün Vodafone kutusnda geliyor içinde türkçe kullanma klavuzu, garanti belgesi, uzatma kablosu var. Alır almaz kontrol ettim IMEI numarasını. İthalat yoluyla gelen cihaz olarak görünüyor, marka-model ürüne ait. Fatura gelmedi fakat satıcıya sorduğumda faturanız Vodafone tarafından adresinize gönderilecek dedi..
  • Çok iyi bende mi alsam ne... İhtiyaçta yok ama göz çıkarmaz:D
  • sim kilidi durumu nedir aceba. kilitlimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

sim kilidi durumu nedir aceba. kilitlimi?

Vodafone için olan modem (K3765) kilitli değil. Ama vodafone'un yazılımı ile başka hat kullanamıyorsunuz. Mobile Partner programını yüklerseniz tüm hatları kullanabilirsiniz. Turkcell için olan modem ile ilgili bir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

sim kilidi durumu nedir aceba. kilitlimi?

Vodafone için olan modem (K3765) kilitli değil. Ama vodafone'un yazılımı ile başka hat kullanamıyorsunuz. Mobile Partner programını yüklerseniz tüm hatları kullanabilirsiniz. Turkcell için olan modem ile ilgili bir bilgim yok.

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. satıcıya mesaj attım sanırım henüz yollamadı bende K3765 istiyorum diye. hayırlı olsun sizede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyturan1 -- 9 Haziran 2010; 23:16:13 >
  • Ya şimdi ben anlamadım satılan turkcell vınnmı yoksa vodafone k3765 mi vınn diye baslık acılmıs gitti gidiyorda.Eger vodafone k3765 ise bende almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightjedi80x -- 10 Haziran 2010; 10:57:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

Ya şimdi ben anlamadım satılan turkcell vınnmı yoksa vodafone k3765 mi vınn diye baslık acılmıs gitti gidiyorda.Eger vodafone k3765 ise bende almayı düşünüyorum

Satıcıdı Turkcell Vınn (E176)'da var Vodafone K3765'da var. Satın aldığınızda soruyor hangisini istiyorsunuz diye.
  • Benim netbook var ama heralde alıcam elde bulunsun diye Satıcıya soru sordum. scorpion memnun musun cihazdan şuanda. Bir sıkıntı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Benim netbook var ama heralde alıcam elde bulunsun diye Satıcıya soru sordum. scorpion memnun musun cihazdan şuanda. Bir sıkıntı var mı?

Dün 2-3 saat kullandım herhangi bir sorun yoktu :)
  • satıcıyla geçen hafta bende görüştüm vınnlar sim kilitli +10 lira daha verirseniz sim kilidini kıracağını söyledi,yalnız banada pek güven vermedi vazgeçtim açıkcası,

adınıza fatura edilecek diyor ama yukarıda alan arkadaşa yollamamış faturayı,vodafone kendisi o faturayı yollarsa adınıza paket tanımlayabilirler dikkatli olun,çünkü piyasada 99 liraya sattığı modeme,tutupta vodafone 49 tl den fatura kesemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 10 Haziran 2010; 15:37:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

satıcıyla geçen hafta bende görüştüm vınnlar sim kilitli +10 lira daha verirseniz sim kilidini kıracağını söyledi,yalnız banada pek güven vermedi vazgeçtim açıkcası,

adınıza fatura edilecek diyor ama yukarıda alan arkadaşa yollamamış faturayı,vodafone kendisi o faturayı yollarsa adınıza paket tanımlayabilirler dikkatli olun,çünkü piyasada 99 liraya sattığı modeme,tutupta vodafone 49 tl den fatura kesemez

Bugün benimde vodafone K3765 modemim geldi. Şimdilik sorunsuz. Tek sorun kargoyu gg indirimiyle göndermemesi. Satıcı biraz ilgisiz. Birde Gelen kargodan bi hat çıktı. Hat kurumsal olarak açılmış ve içine 1gb internet paketi tanımlanmış. Satıcı bu konuda da detaylı bilgi vermedi. Kullanmaya korkuyoruz haliyle.

• quote:

satıcıyla geçen hafta bende görüştüm vınnlar sim kilitli +10 lira daha verirseniz sim kilidini kıracağını söyledi,yalnız banada pek güven vermedi vazgeçtim açıkcası,

Satcının verdiği modem piyasada 99TL'ye satılan modem değil ki :) Piyasada 99'a satılan modem E160 bu K3765. Satıcının bana içinden çıkan hat ile ilgili söylediği şey hattın kampanya dahilinde yollanan bir hat olduğu ve 1 ay sonra kapanacağı idi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _uuur_ -- 10 Haziran 2010; 16:26:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Tam karar verdim, satışı kapattı.

Düzeltme: Yeni satış açmış ve fiyat 10 TL artmış.

Alan arkadaşlar ne kadar kargo ücreti ödedi?

Benim modem Bursa'dan yollanmış. Bursa - İstanbul arası 6,6TL ödedim. Satıcı bende de gittigidiyor indirimini yaptırmamıştı.. 59TL'de K3765 için fena bir fiyat değil. E160'ı bile en düşük 45-50 arası satıyorlar.. 2 katı hız için 10TL verilebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _uuur_ -- 10 Haziran 2010; 16:32:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Tam karar verdim, satışı kapattı.

Düzeltme: Yeni satış açmış ve fiyat 10 TL artmış.

Alan arkadaşlar ne kadar kargo ücreti ödedi?

Bazıları 2şer 3er almaya başladı. Sanırım ondan fiyatı yükseltti. Ama alırken sorun yaşamazsınız arkadaşlar. Bu fırsatta bi daha elinize geçmez. Fiyat çok çok iyi.

Edit: K3765 ile alının hız değerleri.
     uygun fiyata K3715 vodafone 3g modem arıyorum...

uygun fiyata K3715 vodafone 3g modem arıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 12 Haziran 2010; 18:34:20 >

• quote:

quote:

Satcının verdiği modem piyasada 99TL'ye satılan modem değil ki :) Piyasada 99'a satılan modem E160 bu K3765. Satıcının bana içinden çıkan hat ile ilgili söylediği şey hattın kampanya dahilinde yollanan bir hat olduğu ve 1 ay sonra kapanacağı idi..

k3765 dahada pahalı değilmi?

yukarıda anlatmak istediğimde buydu,
    modemler, yanında yolladıkları kurumsal hatlara tanımlanmıştır vodafone tarafından,başka bir hat takılarak kullanıldığında vodafone ekranlarında gözükecek ve başınız ağrıyabilir ileride yükümlülükler açısından,bu modemlere adınıza fatura gelmedikçe kullanmayın derim,dahada ilginci ise bu kadar modemi, gg deki satıcı,nasıl ticari olarak elde etti ve bu fiyata satabiliyor...hadi diyelim bir firma yüklüce 3g paketleri satın aldı yada bir promosyon desek ama o zaman sadece modem olur satışa koyulan,firmaya tanımlanmış kurumsal hat olmazki yanlarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 10 Haziran 2010; 22:03:35 >

• quote:

modemler, yanında yolladıkları kurumsal hatlara tanımlanmıştır vodafone tarafından,başka bir hat takılarak kullanıldığında vodafone ekranlarında gözükecek ve başınız ağrıyabilir ileride yükümlülükler açısından,bu modemlere adınıza fatura gelmedikçe kullanmayın derim,dahada ilginci ise bu kadar modemi, gg deki satıcı,nasıl ticari olarak elde etti ve bu fiyata satabiliyor...hadi diyelim bir firma yüklüce 3g paketleri satın aldı yada bir promosyon desek ama o zaman sadece modem olur satışa koyulan,firmaya tanımlanmış kurumsal hat olmazki yanlarında

scorpion@ hiçbir zaman kampanya dahilinde kurumsal bir hat tanımı olmaz,dikkat edin,bu konuya derim

Ben zaten o hattı kullanmadım hiç. Benim için önemli olan modemdi yani yanında hat gelmese de sorun olmazdı :)

• quote:

yanında hatta geliyosa iyi. 49 tl ye k3765 istedik bugün gönderilmiş yarın gelir. fiyatı 59 a yükseltmişler ama biz 49dan aldık umarım memnun kalırız. yanında gelen sadece data hattımı aceba? başkası adına faturalı maturalı hat gelirde sonra uğraşıp durmayalım....

Yanında gelen hat kurumsal hat olarak görünüyor. Konuşmaya kapalı. Satıcı 1 ay sonra kapanacağını söyledi.
  • quote:

quote:

quote:

Modemlerin başka hatlarda kullanılmaması gibi bir kısıtlama olamaz. Yani vodafone da ve diğer operatörlerde böyle bir madde yok. Satıcının da bana anlattığı olay bunlara modemler bedavaya geliyormuş. Sanırım şirkete data hatları almışlar kampanya dahilinde modemler ellerinde kalmış. O yüzden uygun fiyata satıyorlar. Yani usulsüz olan hiç bişey yok.
    Faturalarda vodafone tarafından 3,4 gün içinde adresimize gönderilecekmiş. Ben ayrı olarak mailime atılmasını da talep ettim. Bakalım bugün yarın göndericeklermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

quote:

Modemlerin başka hatlarda kullanılmaması gibi bir kısıtlama olamaz. Yani vodafone da ve diğer operatörlerde böyle bir madde yok. Satıcının da bana anlattığı olay bunlara modemler bedavaya geliyormuş. Sanırım şirkete data hatları almışlar kampanya dahilinde modemler ellerinde kalmış. O yüzden uygun fiyata satıyorlar. Yani usulsüz olan hiç bişey yok.
    Faturalarda vodafone tarafından 3,4 gün içinde adresimize gönderilecekmiş. Ben ayrı olarak mailime atılmasını da talep ettim. Bakalım bugün yarın göndericeklermiş.

iyi güzelde data hatları aldılarsa, modemlerin yanında gönderdikleri kurumsal hatlar neyin nesidir?bizim takıldığımız, başka hatlarda kullanamama tabiki değil,sadece modemlerin yanında gelen hatlara tanımlandıysa modemler,orası can sıkabilir,(vodafone arayıp kendi hatlarınıza tanımlanmasını)kullanılmasını demiyorum dikkat edin,yaptırmanız gerekir,zaten vodafonedan fatura gelirse olay çözülmüştür demektir.

• benim modemde geldi. yalnız bulunduğum bölgede edge olduğundan hızı berbat. bakalım birde 3gde deniyecez orda ne olacak??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.