Şimdi Ara

uygun fiyata bir oyun canavarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2. El 2 senelik Yüksek Donanımlı Bilgisayarımı Çok Uygun Fiyata Satıyorum.

--------- -------- -------- KASA ÖZELLİKLERİ --------- -------- --------

Anakart - GA-970A-D3 - GIGABYTE (En yeni AMD AM3+ FX/AM3 Phenom™ II serisi işlemci desteği) Fiyatı şuanda 350 TL

İşlemci - AMD FX X6 6100 Soket AM3+ 3.3GHz 14MB 6 Çekirdek 3.3GHZ Fiyatı Şuanda 369 TL

Ram - 8 GB 1600Mhz DDR3 Kıngston Ram Fiyatı Şuanda 200 TL (16GB si vatan'da 443TL)

Ekran kartı - 128Bit 4836MB AMD Radeon HD 6800 Series (ATİ) Fiyatı 500 TL civarı (0 ını bulamadım)

Güç Kaynağı - 750 Watt Fiyatı şuanda 400 TL

Color MASTER KASA --- FİYATINI BILMIYORUM AMA MİN 100 TL CM'DEN ANLAYAN BİLİR AĞIR VE SESSİZDİR.

----------------------------------------- MONİTÖR -----------------------------------------

19 İNÇ YATAY 1600X900 MONİTÖR AOC MARKA SERÇE PARMAĞINIZDAN DAHA İNCE HAFİF VE YER KAPLAMAZ (400 TL YE ALINDI)

--------------------------------------------FARE------------------------------------------------

BLOODY V7 MAUSE - NO RECOİL - MACRO ATAMA - PLAYER MAUSU (200 TL YE ALINMIŞTI ŞUANDA 90 TL CIVARI )

Kasa üzerinde DVD Rom var ama çalışmıyor aldığımda arızalıydı gerekte duymadım USB ile herşeyimi yönetebiliyorum. Kasanin önünde 2 Ad. USB girişi var birini bozdum diğeri sağlamdır. ( DVD ve USB toplam maliyeti 60 70TL dir ki benim sattığım bu fiyata bilgisayar bulmanız imkansızdır. En ıyı performans bılgısayarı dıyebılıyorum oyunları cok rahat oynatıyor kasma donma hıcbır sorun yasamadım ben senelerce min performansta CS 1.6 oynadım. Yüksek performansta açılan fanlar dahi açılmamıştır. Çocuğuna yada kendine alan gönül rahatlıgıyla her istediği şeyi oynayabilir izleyebilir. Fiyat Sondur Pazarlık Yoktur. Kredi Kartı Borcumdan dolayı satıyorum.

Hayırlı Satışlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-acil-bu-fiyata-bu-performans-yok-bu-makine-hem-ucuz-hem-canavr-364241873/detay

bana bu linkteki ilanda kullanılan kullanıcı adından ve numaradan da ulaşabilirsiniz
     uygun fiyata bir oyun canavarı uygun fiyata bir oyun canavarı uygun fiyata bir oyun canavarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.