Şimdi Ara

Uygun Fiyat Yarım-Tam Supplement Satışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, sporu bıraktığım için elimde olan supplementleri Ankara içi ya da kargoyla satmak istiyorum. Ürünlerden myprotein protein tozları protein7.com sitesinden diğerleri fitbull.com dan alınmıştır arzu edene gösterebilirim.

Uygun Fiyat Yarım-Tam Supplement Satışı
    Ürünü sadece 4servis kullandım. skt: 01/21 fiyat:70tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortal1994 -- 26 Nisan 2019; 8:28:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• protein7'nin geçen haftalarda stok eritmek için yaptığı 2x1kg myprotein whey 160 lira kampanyasından ben de faydalandım. yalnız ürünün son kullanma tarihi 1 temmuz. 30 gün ramazanı da hesaptan düşersek ürünleri 5 hafta içinde tüketmek gerekiyor, ki böyle bir şey pek mümkün değil. her türlü son kullanma tarihi geçecek. bu nedenle açılmış + açılmamış myprotein whey için 70 lira veririm, kargoyu da 15 liraya kadar ben öderim.

çok ters zamanda almışsınız proteinleri, gene ters zamanda bırakmışsınız sporu. üzüldüm sizin için.
  • Hocam şu an havale ile bile açılmamış ürün 118 lira protein7.com'un sitesinde ramazanda da ürünleri kullanacak olan arkadaşlar alsın o zaman 40servislik bir şey zaten 5hafta diye kısıtlayıp ramazanı böyle hesaba katmaya gerek yok ikisini 70 liraya satacağıma elimde kalsın çöpe dökeyim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortal1994 -- 19 Nisan 2019; 9:47:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• whey ne kadar süredir açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bcaalar ve optımum hakkında 05317927832
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.