Şimdi Ara

Uygun Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kuzenim, nişanlısı ve kendisi için bir dizüstü bilgisayar almak istiyor. Nişanlısı bilgisayarı sınav soruları indirip test çözmek amacıyla, kuzenim ise biraz oyun oynamak amacıyla almak istiyor. Oynadığı oyunlar Dota 2, CS:GO gibi basit eski oyunlar.

Çok fazla bütçeleri yok ne yazık ki ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek (Dota 2'yi sorunsuz çalıştırması yeterli gibi gözüküyor) en uygun bütçeli dizüstü bilgisayarı arıyoruz. Birkaç model bakmıştım, fakat onlar alamadan tükenmiş. Mümkünse gidip mağazadan teslim alabilecekleri (mediamarkt ve vatanbilgisayar gibi) bilgisayar önerirseniz sevinirim.

Bütçe ne kadar az olursa o kadar iyi, fakat almayı planladıkları bilgisayar 4.200 liraydı. 4.000 lirayı çok aşmayacak bir bilgisayar önerirseniz sevinirim.

Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

• mahmutengin kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, sanırım Teknosa'dan alabilirler, fakat oradaki modelin fiyatı 4.799TL ki bütçeyi biraz aşıyor.

Lenovo S145 Ryzen 3 - 3200u ve Vega3 ekran kartı
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_81ut00d8tx-%C4%B1deapad-s145-ryzen3-3200u-8gb-ram-256gb-ssd-vega3-graphics-15-6-hd-w10-laptop-silver-1209294.html

Bu model için önerisi olan var mı? Oyunların test edildiği bir video buldum. Vega3 ekran kartı ve işlemcisini bilmiyorum, fakat muhtemelen beklentileri karşılayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8BEF0F32F -- 4 Haziran 2020; 13:22:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.