Şimdi Ara

Uygulamaların tepki verememe sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu siteyi ilk kullanışım o yüzden konuyu bulamadım kısaca bilgisayar sorunları

bir yılı aşkın bir süredir olan bazı sorunlar var

• win search çalışmıyor üste noktalar kayıyor ama bir şey bulunmuyor
    • eskiden mağaza çalışmıyordu düzeltmeye çalışırken silindi ve mağaza silinirken feedback uygulaması da silinmiş

bunlarsız idare edebiliyordum fakat geçen günlerde win update sorununu çöze tıkladığımda uygulamarın çoğu tepki vermemeye başladı örnekleri:

• spotify ilk zamanda 0x0000000077df58f8 gibi bir hata veriyordu şimdi diğer uygulamalar gibi hiç tepki vermiyor kullanmak istediğimde baştan indirip kurmam gerekiyor
    • photoshop 0xc0000005 hatasını yüzlerce kez veriyor sonra photoshop açılıyor
    • diğer uygulamaların çoğunda tıklandığında hiç bir tepki olmuyor ilk olduğu zaman onlarda böyle hata veriyordu
    • başlat çubuğundan pc kapanmıyor ona tıklandığı vakit de tepki vermiyor düğmeden kapanması gerekiyor

teşekkürler

• normalde çalışan lightshot sorun çözmeden sonra çalışmadığından ss atamıyorum
  • Bu tip mavi ekran hataları ram kaynaklı oluyor genelde. Eğer sisteme birden fazla modül ram takılıysa söküp tek tek farklı slotlarda sırayla deneyin. Malesef bilgisayar donanımları konusunda arızalı parçayı bulmanın yolu deneme yanılma yapmak. Yeni ram temin edip denemek gerek ki suç ram'de mi değil mi anlaşılsın. Ayrıca memtest programı ile ramleri test edin. Belki bariz şekilde hata vardır. Sorunun kaynağına hızlıca ulaşırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nereye açacağımı bilmediğimden donanım konusuna açtım ama sorun yazılımsal olarak gözüküyor yinede bilgisayar özelliklerini bıraktımhttps://i.hizliresim.com/rdWr8D.jpg
  • bakabilecek yok mu word kullanmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gün itibariyle yeniden başlatma uyarısı verdi ve yaptığımda 2 yılı aşkın sorunlar dahil hepsi çözüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.