Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Uygulama Rehberi-4: Sizleri için 5 Android oyununu değerlendiriyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Uygulama Rehberi-4: Sizleri için 5 Android oyununu değerlendiriyoruz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2101 Mesaj
    beleşmi hepsi ?
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj
    "Chasing Fire" ne ya? İngilizce'den yanlış çeviriyi İngilizce'ye geri mi çevirdik?
    |
    |

Selamlar uygulamanın adı Thumb Keyboard 4 :)
    |
    |
    OverClocK1ng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 12 Aralık 2013; 12:48:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    2470 Mesaj
    özlemişiz oyun incelemelerini ya :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1210 Mesaj
    Uygulama Rehberini bundan sonra daha sık görmek istiyoruz..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Usta şu incelemeleriniz gayet iyi ve güzel fakat burası bir donanım forumu bu oyunlar biraz eskimedi mi ? Daha çok yeni çıkan oyunları incelemelisiniz bence.
    İyi çalışmalar :)
    |
    |
  • Yarbay
    13664 Mesaj
    Adam askerden yeni geldila bi durun.Bence tüm oyunları en baştan her hafta incelesin.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    10970 Mesaj

Teşekkürler Kaan. İnceleme için de ayrıca teşekkürler.

Özellikle Android üzerine büyük veya bilindik oyunları zaten pek çok kişi duyuyor.

Fakat uygulama incelemesi, çok yıldız almış ve genel olarak kullananların memnun olduğu
    ancak fazla uygulama sayısından dolayı gözden kaçmış uygulamalar falan bulup incelerseniz
    hem çok faydalı olacağınızı hem de bu tip faydalı uygulamaları arayan okurları çekeceğinizi düşünüyorum.

Mesela Android Finder Free, Bump, GPS Status, PushBullet, Quickpic, Superbeam, Unified Remote ve
    Wifi File Transfer Pro gibi insanın işini kolaylaştırıcı veya Zombie Booth 2 gibi insanın görünce şaşıracağı
    ve beğeneceği uygulamalar bulunup kısa kısa videolarla gösterilirse süper olur..

Örneğin ben Wifi File Transfer satın aldım 3 liraya. Verdiğim paranın fazlasına bile değer bence.

Kablo falan olmadan istediğim her şeyi telefona atıp alabiliyorum. Şahane bir uygulama.

Mesela Android Olmazsa Olmazlar gibi bir isimle, çok faydalı olan uygulamalar incelenebilir...
    |
    |
    LesEnfantsTerribles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    305 Mesaj
    Elinize sağlık iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj
    sky force 2014 oyunu listenize girdimi daha önce çok takip edemiyorum ama güzel ve keyifli olyun symbiandan beri oynadgm bir oyundur tavsiye ederim.

idreams oyunu
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.