Şimdi Ara

Uygulama Haber: Haftanın en iyi Android oyun ve uygulamaları 1. bölüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
4
Favori
7.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • skandal
  • meme.avi olmuş la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

8:21 e dikkat :)

youtube yorumu gibi oldu ama.

• memintolarda tombikosmus

• Yeni format daha mantıklı ve akılcı olmuş ancak Android uygulamaları tanıttığınız bölümde önünüzde Apple ürünler olması manidar olmuş.

• Paper Race 3D çok eğlenceliymiş.

• joe danger oyunu ne zamandır bakıyorum google play store da gözükmüyor bu oyun çıkmadımı ne oldu bu konuya bir açıklık getirirseniz sevinirim

• usta samsung ace kullanıcısıyım ama çoğu oyunları oynayamıyorum uygulamayı indiriyorum ama oyun bozuk çıkıyor ya da kutucuklar çıkıyor bazende oyuna girince oyundan atıyor bunun sebebleri nelerdir _? teşekürler[DHTUBE=]

• Rise of the Blobs oyunu guzel eglenceli gorunuyor deniyorum hemen. Bu arada mavi meyveler blueberry olabilir.
  • windows phone 8 için de böyle bi program yapar mısınız ? windows phone 8 almak isteyip sadece uygulamalara takılan bir sürü kişi var
  • pılot brothers iyi diğerleri birşeye benzemez

• Finger Army'e bakılabilir.
  • arkadaşlar merhaba ALLAH hepinizden razıolsun öncelikle bunu belirtmeliyim bu hizmetleriniz için. benim derdim ise şu 1 hafta odu onex+ alalı ma igo kurulumu nasıl yapıcam bi yardımcı olursanız sevinirim ben igo dosyasını attım cihaza ama gvenlik nedeni ile cihaz izin vermiyor diye bi uyarı ldım bi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

• Bence oyunları tanıtırken münasip bir yere oyunların,hangi grafik kartını,ram miktarını,işlemci saat hızını veya direk kendisini GEREKTİRDİĞİNİ yazarsanız hem insanlara yardımcı olursunuz hem de programın kalitesi artar.Geçende gelmiş arkadaş galaxy ace ye vice city atalım mı ? diyor :D...Benim düşüncem böyle...Sizce çok mu basit düşünüyorum.?

• 3 uygulama dikkatimi çekti hemen indirdim, tesekkurler ;)
  • Teşekkürler. Güzel uygulamalar mevcut.
  • vay be 1 sene geçmiş hort
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.