Şimdi Ara

Uygulama Haber: Haftanın en iyi Android oyun ve uygulamaları 1. bölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
4
Favori
7.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 37 bölümdür devam ettiğimiz Uygulama Haber programımızda yaptığımız format değişiakliğiyle birlikte bundan sonra Android ve iOS için hazırlanan oyun ve uygulamaları iki farklı bölümde yayınlama kararı aldık. Bu karar doğrultusunda Android işletim sistemi için hazırlanan oyun ve uygulamaları tanıtacağımız videomuzun ilk bölümü birbirinden farklı oyun ve uygulama ile sizleri bekliyor.

1. Paper Race 3D  Android
    2. UP Türkce Market Android
    3. FingerArmy 1942 Android
    4. Rescue Roby Android
    5. Cracking Sands Android
    6. SPB TV 3.0 Android
    7. Pilot Brothers Android
    8. Ntv Hava Android Telefon - Android Tablet
    9. Rise of the Blobs Android

• bu iyi oldu tebrikler.
  • güzel olmuş teşekkürler..

Edit: Kabul etmek lazım IOS portları olmasa Android oyunlarından bir cacık olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanhiziroglu -- 2 Şubat 2013; 15:31:17 >
  • Oooo baya oyun uygulama varmış izle izle bitmez şimdi

• Programınızı severek takip ediyorum. Sizin sayenizde eğlenceli oyunlar ve faydalı uygulamalar ile tanışabiliyorum. Emeğinize sağlık.

Fakat android ve ios u ayırmak yerine eskisi gibi ikisi bir olsa ve de videonun yanına program akışında, android ve ios diye uygulamaları ayırsaydınız bence daha hoş olurdu. Böylece isteyen istediği uygulamaya bakabilir.

Ayrıca hem androidte hem iosda bulunan oyunları, iki ayrı programda tekrar mı anlatacaksınız acaba?

• Güzel konu. Takip :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel program , Teşekkürler

• Uygulamalara bak ya iyiki kurtulmuşum Androidden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanhiziroglu

güzel olmuş teşekkürler.. Edit: Kabul etmek lazım IOS portları olmasa Android oyunlarından bir cacık olmaz.

Jobs'ta öyle demişti... Öldü...

• Hocam keske platform değişikliğine gitmeseydiniz..android dediniz iyi hoş ama ellerde ipad çok sırıtıyor ya..hani bence bu şekilde biraz daha boş olmuş program eski takipçişi kalmıcak gibi ama hayırlısı tebrikler ilk bölüm için

• 8:21 e dikkat :)

youtube yorumu gibi oldu ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

8:21 e dikkat :)

youtube yorumu gibi oldu ama.

• hakikaten android uygulamaları çocukken oynadığım atari oyunları gibi...
    2 haftaya kadar tanıtacak uygulama kalmaz bence :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mooderator

hakikaten android uygulamaları çocukken oynadığım atari oyunları gibi...2 haftaya kadar tanıtacak uygulama kalmaz bence :)

Android uygulama tanıtımı yapılıyor hemde iPad ile....ironi'ye gel

• videoyu nasıl sarıcaz. tarayıcı yüzünden benmi saramıyorum yoksa saçmalık mı yapılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: kraftmk

videoyu nasıl sarıcaz. tarayıcı yüzünden benmi saramıyorum yoksa saçmalık mı yapılmış

Çalışmıyor. Sağolsun Donanım Haber teknoloji tanıtımı yaparken, teknolojinin gersinde kalıyor. Aylardır medya player sorunu çözemiyor.Her videonun altında skıntı yaşayan birini yorumu var ilgilenen yok...
  • videoyu acamiyorum play butonuna tikladigim halde skinti var
    nerde bi hata varki
  • Elinize sağlık böyle olması daha mantıklı olmuş ama ikinizin önündede android tablet yerine ipad olup android uygulamalarını tanıtmanız ayrı bir handikap olmuş :)

• teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Bende de enteresan bir hata var videoyu tam ekran yaptığımda ileri sardığım zaman video küçülüyor kenarlar bembeyaz sayfa gözüküyor çözümünü bilen yardımcı olursa çok sevinirim.

aynı durum bende de oluyor. tam ekrandn çıkıp tekrar tam ekran yapınca düzeliyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.