Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Uygulama Haber 34. Bölüm 'Mobil dünyada hayatınızı değiştirecek ne var burada'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
38
Cevap
1
Favori
1.062
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Uygulama Haber >> Uygulama Haber 34. Bölüm 'Mobil dünyada hayatınızı değiştirecek ne var burada'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5586 Mesaj
    güzelmiş

POTANSİYEL TROLL
    > > > DH MEMSTATS TIKLA < < <
  • Teğmen
    206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Orijinalden alıntı: Tek Han nerden buldunuz bu herifi (Gün Oksay) yav. Mıy mıy mıy bi bağır arkadaş program yapıyorsun sesin çıkmıyor sanki ağır çekim izledim yahu. Resmen izlerken sinirleniyorum.
    DHnin kurucusu o adam

Ben şaka yapmıştım aslında Gün bey ciddiye almasın :DD
  • Yarbay
    3663 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HemşirEmre

Bu oyun uygulamalarda yanında ios - android yazıyor windows phone 8de çalışmaz mi yani ?

WP8'de bulursan bu oyunları çalışır tabi ama tutup da internetten bu oyunların iOS için .ipa ve Android için .apk dosyalarını indirip telefonuna atarsan çalışmaz tabiki de. Her işletim sisteminin kendi mağazası var kendi uygulama uzantısı var WP8'de de yakında bu tip oyunlar uygulamalar göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechN9ne -- 16 Aralık 2012; 16:53:20 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    448 Mesaj
    Teşekkürler, elinize sağlık.
    |
    |
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Teşekkürler çok güzel bir video olmuş yanlız bir ricam modern combat 4 ü ayrı inceleyin :D
    |
    |
  • Teğmen
    226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tek Han

nerden buldunuz bu herifi (Gün Oksay) yav. Mıy mıy mıy bi bağır arkadaş program yapıyorsun sesin çıkmıyor sanki ağır çekim izledim yahu. Resmen izlerken sinirleniyorum.

Uslubunuz çok yanlış. Paranızla program yaptırmıyorsunuz. Karşınızdakinin sizin mesajlarınızı okuyabileceğini farkına varın.
    |
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3769 Mesaj
    Gün Oksay uykudan mı kalkıp gelmiş. Biraz daha özenli çıksanız şu ekrana.Yüzlerce insanın karşısına çıkıyorsunuz.İnsanda seyir zevki kalmıyor.
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj
    bu işlerin bu kadar içinde olup bu kadar dandik bir player tercihinizin sebebi nedir? dengesiz dengesiz hatalar veriyo bazena açılıyo bazen açılmıyo türkiyenin bir numaralı sitesisiniz içerik mükemmel emek güzel ama bu kadar kötü arayüz ve tasarım inanılır gibi değil cidden. kaç sene oldu ben yaşlandım siz hala aynı tas aynı hamam
    |
    |
  • Yarbay
    6476 Mesaj
    Yuhh yav bir program bir kere sıkıntılı oldu diye bu kadar şey söylenmezki
    DH nin kesintisiz en düzenli çıkan programı sonuçta ve çok da güzel uygulamalar tanıtılıyor yapmayın beyler bu kadar atara gerek yok ki çok da fena değil

Şimdi izledim anormal olan hiç birşeyde yokmuş ayrıca sadece bir program(hangisi olduğunu hatırlamıyorum) program videosunun sesi baya artıyor arkadaki zor duyuluyor bu kadar abartılcak hiç bir şey yok
    Gün abimizin her zamanki hoş tavırları :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnstrdnc -- 17 Aralık 2012; 7:47:10 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

(Efendice konuşmayı bilmeyen bir iki kişi yüzünden artık forumda alıntılara cevap yazmıyorum.. (sanki çokta önemliymiş gibi :) ) Selametle herkese)
  • Yarbay
    2044 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tek Han

nerden buldunuz bu herifi (Gün Oksay) yav. Mıy mıy mıy bi bağır arkadaş program yapıyorsun sesin çıkmıyor sanki ağır çekim izledim yahu. Resmen izlerken sinirleniyorum.

herif dediğin adam donanımhaberin kurucusu :)
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    vay, sıcak kek gibi satmak burada kaçırmayın. crazy:http://www.loveseason.com/?utm_source=mtb-news.de%2B&utm_medium=forum&utm_campaign=wcm
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    34. Program olmuş fakat Gün Aksoy Donanımhaber'in kurucusu olmasına rağmen bir adım ileriye gitmekten çok geriye gidiyor. Yüzlerce insanın izlediğinden habersiz herhalde uykudan kalkmış. Bari yakanı düzelteydin be abim.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    into the dead güzelmiş ya gece açacaksın oynayacaksın o oyunu
    |
    |
    Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...

• Yarbay
    9857 Mesaj
    Teşekkürler. Forumun konu dışı bölümünden ipini koparıp gelen arkadaşları ciddiye almayın.
    |
    |
  • Yarbay
    3948 Mesaj
    Program idare eder.
    |
    |

Ömür biter, borç bitmez
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,329
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.