Şimdi Ara

Uygulama Haber 14. Bölüm 'Metal Slug 3, Nihilumbra, DI Radio ve dahası...' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
10.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu Nihilumbrayı hiç vermeseydiniz keşke. İşi gücü bıraktım o sinir dünyadan kurtulmaya çalışıyorum.
  • Teşekkürler güzel bi bölüm olmuş gene
  • Haftanın konu ve linklerinin yanına parantez içinde açtıgınız yere aynı zamanda (oyun yada uygulama ) oldugunuda belirtseniz çok daha iyi olur

• NEDEN SON BÖLÜM :O

• son bölüm mü ? bu kötü oldu işte en azından ne çıkmış ne etmiş anlıyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

DI Radio programının premium versiyonu için Gün oksaydan gelen yoruma diycek söz yok.

256kbit müziğe nasıl

''çok yüksek bitratelerde inanılmaz yüksek kalitede ses ve müzik''

denir anlamak güç. Böyle bir program hazırlıyorsunuz,ama mp3,flac, bitrate nedir bilmiyorsunuz. Hadi bilmiyorsunuz, neden yorum yapiyorsunuz. Daha kaliteli ses de geç.

Nasıl bilmiyorsunuz diyorsunuz anlamıyorum. Bugün internet radyosundan daha kaliteli alabiliyorsanız ne ala ?

Bilmiyor dediğiniz adam zamanında şu haberi Türkiye'de kimse bilmezken yazmış kişi ki o zaman DH dışında bir kaliteli bu konuda kaynak gösterin göreyim
    http://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/tek-diskte-hem-cd-katmani-hemde-dvd-katmani-geliyor-dualdisc,-sacd-ise-dvd-audio'yu.htm

Taa 2004 senesinden şimdinin 8 sene öncesi. Mp3 ve benzeri konularda yazdığım yazıları hiç araştırmadım siz araştırabilirsiniz merak ediyorsanız.

Tabii ki Mp3'ün belli dalga boylarını attığını onları duymadığımızı kabul ettiğini sesi robotize ettiğini vs.vs. biliyoruz fakat internet üzerinden 256 kbit Mp3 yada 128 bit AAC+'dan daha kaliteli bir yayın bulursanız sevinirim fakat bildiğim kadarı ile yok olsa bile böyle 110 kanallı bir radyo gibi tatmin etmiyeceği kesin.

Sonuçta 256 bit Mp3 internet radyosu herşekilde çoğu insanı tatmin eder Audiyofilleri ise ne desek boş Flac bulacan, tüplü amfiden geçirecen, özel hoparlör kullanacan filan. Bırakında o adam artık internet radyosu açmayı versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

ramazan boyunca bardakları kaldırsanız iyi olur bu düşünceliği gösterin

Videoyu iftardan sonra çekmiş olamazlarmı sizi beyinsiz adamlar.

• Çok güzel bir bölüm olmuş, şu emergency oyunu keşke iphoneda da olsa.. Metal Slug suanda biraz pahalı [8D]
  • para tuzakları bunlar. ıos kazansın siz kaybedin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.