Şimdi Ara

Uygulama Haber 12.Bölüm 'Dead Trigger, Yesterday, Kingdom Rush ve diğer 11 konu' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
10.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AIainPROST

Dead Triggere para verip aldık fremium sistemi var 5 dolar yap oyun içi herşey serbest bırak boşa para verip almayın apk indirin derim.

Sen androidde oyuna paramı veriyorsun birde :))))))

• Kaan Arlı, 2 dk. rahat bırakın da Gün Oksay da konuşsun kardeşim...
  • programın resminde camaro yu görünce direkt daldım ama camaro ile ilgili hiç bişey yoktu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

Bir an için Kingdom Rush androide geldi sandım

Herkese öneririm bu oyunu. Özellikle PC'de oynayın önce. Çok zevkli ve oynadığım en iyi tdlerden birisi.

aynen zamanın farkında olmuyorsunuz oynarken.oyunun herşeyini bitirdik yeni gelicek olan sequel i beklemeye başladık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purone

quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

Bir an için Kingdom Rush androide geldi sandım

Herkese öneririm bu oyunu. Özellikle PC'de oynayın önce. Çok zevkli ve oynadığım en iyi tdlerden birisi.

aynen zamanın farkında olmuyorsunuz oynarken.oyunun herşeyini bitirdik yeni gelicek olan sequel i beklemeye başladık.

Aynı etkiyi bende Desktop Tower Defense yapmıştı. 1-2-3 tüm versiyonlarını saatlerce oynadım üniversite döneminde.
    Final olurken projeyi erken bitirip kayıt edip oyun oynadığımı hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LARGOO

quote:

Dead Triggere para verip aldık fremium sistemi var 5 dolar yap oyun içi herşey serbest bırak boşa para verip almayın apk indirin derim.

emek var önceki oyunları iyiydi ilk defa para verelim dedik oyun fremium tarzı çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkowskitat

boşa para verip almayın apk indirin derim.
    />

Apk nedir ? Nasıl indirilir? Not:cihazım jbsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yesterday iphone'a da var sadece ipad demişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

android için de oyun paylaşmışsınız teşekkürler

Ne yazık ki Android için kötü bir hafta beş tane oyun var tanıtılacak düzeyde daha iyisini bulursanız lütfen bildirmekten çekinmeyin tabii ki programa alır ve tanıtırız.

Oyun platformu olarak Android biraz geride. Anca büyük yapımcılar aynı anda Nvidia'nın parasal desteği ile Android'e oyun çıkartıyorlar. Tabii ki bunun dışında iOS'te başarı kazanmış ve diğer kısımlarada yayılmak isteyen yapımcılar mevcut mesela buna Ski Safari çok güzel bir örnek. Keşke daha fazla bu tür oyunlar ama yazım dilleri bile farklı olduğundan birine geliştirmek diğerine uygulamak zor.

Ayrıca android cihazların çeşitliliği ve hatta işletim sisteminin çeşitliliği çok büyük sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: tarkowskitat

boşa para verip almayın apk indirin derim.
    />

Apk nedir ? Nasıl indirilir? Not:cihazım jbsiz.

Apk android icin zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Prequel

yesterday iphone'a da var sadece ipad demişsiniz.

Yanlış olmuş haklısınız neden öyle dedik büyük ihtimal daha önceki advanture macera oyunlarının bazıları sadece ipadde vardı ondan sanırım karışıklık olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

android için de oyun paylaşmışsınız teşekkürler

Ne yazık ki Android için kötü bir hafta beş tane oyun var tanıtılacak düzeyde daha iyisini bulursanız lütfen bildirmekten çekinmeyin tabii ki programa alır ve tanıtırız.

Oyun platformu olarak Android biraz geride. Anca büyük yapımcılar aynı anda Nvidia'nın parasal desteği ile Android'e oyun çıkartıyorlar. Tabii ki bunun dışında iOS'te başarı kazanmış ve diğer kısımlarada yayılmak isteyen yapımcılar mevcut mesela buna Ski Safari çok güzel bir örnek. Keşke daha fazla bu tür oyunlar ama yazım dilleri bile farklı olduğundan birine geliştirmek diğerine uygulamak zor.

Ayrıca android cihazların çeşitliliği ve hatta işletim sisteminin çeşitliliği çok büyük sıkıntı.

Hocam son zamanlarda bu sagduyulu mesajlariniz çok hoşuma gidiyor.Darısı bütün forum yönetimine

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chromer android için de oyun paylaşmışsınız teşekkürler
    Ne yazık ki Android için kötü bir hafta beş tane oyun var tanıtılacak düzeyde daha iyisini bulursanız lütfen bildirmekten çekinmeyin tabii ki programa alır ve tanıtırız. Oyun platformu olarak Android biraz geride. Anca büyük yapımcılar aynı anda Nvidianın parasal desteği ile Androide oyun çıkartıyorlar. Tabii ki bunun dışında iOSte başarı kazanmış ve diğer kısımlarada yayılmak isteyen yapımcılar mevcut mesela buna Ski Safari çok güzel bir örnek. Keşke daha fazla bu tür oyunlar ama yazım dilleri bile farklı olduğundan birine geliştirmek diğerine uygulamak zor. Ayrıca android cihazların çeşitliliği ve hatta işletim sisteminin çeşitliliği çok büyük sıkıntı.

Böyle söyleyince de utandım kusura bakmayın. Teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LARGOO

quote:

emek var önceki oyunları iyiydi ilk defa para verelim dedik oyun fremium tarzı çıktı

Oyunlara para vermek aslında yanlış bir şey değil fakat para veripte fremium öğelerinin çok yüksek olması gerçekten rahatsız edici.

Oyunlar bundan sonra belli ki bu şekilde ilerleyecek ya bedava yada en düşük bir fiyat ve sonrasında deli gibi uğraşsanızda açamıyacağınız şeyler yada devamlı paraya teşvik eden bir sistem.

Bana sorarsanız şu oyun 6$ çıksın normal oyun gibi herşeyi kendi içinde alabileceğimiz şekilde olsun bana yeter yada bir seçenek olsun bir kere alayım oyun içersinden bir daha bana fremium bişiler satmaya kalkmasın normal oyuna dönsün.

• güzel incelemeler olmuş teşekkürler

• Gün bey bunca yıldır stüdyoda yayın yapılıyor allah aşkına siz bu video'yu tekrar izlediğinizde Greenbox'un yarattığı yansımayı masa üzerinde görmüyormusunuz? İncelemedeki yayınınızı izlemek için geldim ancak göze batan ilk şey bu olunca oldukça insanı rahatsız ediyor. Bunun dışında bir kaç şey daha var tabii ancak neyse gene de incelemede verilen bilgiler çok güzel en azından buradan herşey dengeleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Gün bey bunca yıldır stüdyoda yayın yapılıyor allah aşkına siz bu video'yu tekrar izlediğinizde Greenbox'un yarattığı yansımayı masa üzerinde görmüyormusunuz? İncelemedeki yayınınızı izlemek için geldim ancak göze batan ilk şey bu olunca oldukça insanı rahatsız ediyor. Bunun dışında bir kaç şey daha var tabii ancak neyse gene de incelemede verilen bilgiler çok güzel en azından buradan herşey dengeleniyor.

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler fakat parlama olayını ben kontrol etmiyorum. Yönetmen arkadaşımız ve aynı zamanda kurguyu yapan Bahadır yapıyor ve girecek görüntüleri son kontrolünüde yapan kişi Kaan o yüzden ilgililere iletirim. Dediğiniz gibi bir yeşillik söz konusu ama siz söyleyinceye kadar ben fark etmedim ve çokta ön planda gelmedi belki sizin parlaklık renk ayarlarınız sonuna kadar ayarlı ise dediğiniz gibi öne çıkma durumu olabilir.

Daha başka şeyler varsa yazmak istediğiniz, bana lütfen özel mesaj yoluyla ulaşın.

Konular ve içerik en özen gösterdiğimiz yer orayı beğendiğinize teşekkür ederim.

• teşekkürlerr
  • ya arkadaslar bn s3 telefonuma yukledım ama hata verdı 90 mb yukleme noktasına gelırken hata yaptı lutfen yardım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chromer android için de oyun paylaşmışsınız teşekkürler
    Ne yazık ki Android için kötü bir hafta beş tane oyun var tanıtılacak düzeyde daha iyisini bulursanız lütfen bildirmekten çekinmeyin tabii ki programa alır ve tanıtırız. Oyun platformu olarak Android biraz geride. Anca büyük yapımcılar aynı anda Nvidianın parasal desteği ile Androide oyun çıkartıyorlar. Tabii ki bunun dışında iOSte başarı kazanmış ve diğer kısımlarada yayılmak isteyen yapımcılar mevcut mesela buna Ski Safari çok güzel bir örnek. Keşke daha fazla bu tür oyunlar ama yazım dilleri bile farklı olduğundan birine geliştirmek diğerine uygulamak zor. Ayrıca android cihazların çeşitliliği ve hatta işletim sisteminin çeşitliliği çok büyük sıkıntı.

Böyle söyleyince de utandım kusura bakmayın. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.