Şimdi Ara

Uyelik Yenileme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ödediler mi ?
  • Aldım paramı
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Kanallarin cikmamasi cok ilginc. bence filboxla alakali degil sonucta o kadar kisi izliyor...

İnce ayar dedikleri seyi yapin. bende de asiri sekilde sinyal kaybi ve kesintisi var merkezi sistem olduğundan mudahelede edemiyorim canaga umarım kisa zamanda cozum bulurlar.

Hocam biz de merkezi sistem kullanıyoruz ve benm kanallarda cok sik gidiyor sinyal yok yaziyor nadir duzgun çekiyor. Ben de ucuz yollu bi platform bakiyorum. Filbox onerdiler ama nasildir bilmyorum. Aylik 10-15 civaru bisey olsun yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusunur71

Yazdığınız sorun filbox ile ilgili değil sanırım çanak ayarınız ile ilgili bir sorun olmalı. Bende de filbox var ve kanallar ile ilgili bir sıkıntı yok.

Hocam filbox kullaniyor musunuz hala??? Ben de sadece normal tv kanallari icin bi platform bakiyorum aylik 10-15 civari ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

quote:

Orijinalden alıntı: sgul2002

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

18 kanal var toplam.

Hallettim cihazda kanal hafızası full dolu imiş o yüzden taratınca çıkmıyormuş sildim çıktı

Pişmanlığınız geçti mi tavsiye edermisiniz

Ben tüm kanalları ayarlayamadığım için vasat gelmişti ama çok şükür hallettim, 5 tane sinema kanalı bile yeter filmler kaliteli,görüntü güzel, modülle 12 aylık 100 tl ye aldım dsmart falan hikaye olurdu bu koşulda,100 tl ye verirseler onuda deneriz

Hocam filboxi hala kullanıyor musunuz? Ben de arastiriyorum ucuza bi platform. Tavsiye eder misiniz?

• 4 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Bu fiyata büyük hizmet.
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Hocam ederim oyle bol bol vizyon filmi bekleme ama fiyatına gore ederi iyi, güzel filmler oluyor, belgeseller de fena degil, ben suresi bitince yeniletecegim, hd kalitesi de iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ederim oyle bol bol vizyon filmi bekleme ama fiyatına gore ederi iyi, güzel filmler oluyor, belgeseller de fena degil, ben suresi bitince yeniletecegim, hd kalitesi de iyi

ne kadar ödüyorsunuz hocam bir de ayrı bi çanak mı kuruyorlarr yok apartmandaki ortak sisteme mi bağlıyorlar? öünkü ortak sistemden baya sıkıntı yaşıyoruz tv felan çekmiyor hiç izleyemiyoruz
  • Ne kadar oduyorsunuz peki hocam?? Ayri canak mi getirigorlar yoksa apartmandaki ortak antene mi bagliyolar?? Ortaga bagliyolarsa sikinti.

• Ben goldmaster marks uydu cihazi almistim soketli kampanya vardi cihaz Alana senelik 100 tl idi pesin aldim, ayri canaga filan gerek yok, ben direkt cihazi tv ye bagladim actim izledim ayarliydi zaten

• Biz de geçen sene aldık,ben memnunum vodafone internet ile birlikte aldık.Kanal sayısı bana yetiyor ama bazı kanalları çoğu kisi izlemiyor mesela RTL ve fightbox miydi neydi o bunlar izlenmiyor.Onların yerine başka kanallar eklenebilir ve de Eurosport1 yerine Eurosport2 getirilebilir Eurosport1 de sürekli bilardo var.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Biz de geçen sene aldık,ben memnunum vodafone internet ile birlikte aldık.Kanal sayısı bana yetiyor ama bazı kanalları çoğu kisi izlemiyor mesela RTL ve fightbox miydi neydi o bunlar izlenmiyor.Onların yerine başka kanallar eklenebilir ve de Eurosport1 yerine Eurosport2 getirilebilir Eurosport1 de sürekli bilardo var.

suanda bilardo sezonu oldugu icin surekli billardo var eurosportun takvimi soyle;

Kasimdan sonra kis sporlari,bilardo

Subat-Kasim:Bisiklet

Nisan-Kasim:Le Mans,Wtcc,Formula Renault vs vs.

oyle oyle gidiyor Tenis turnuvalari at yarislari vs vs gitdikce gidiyor cok fazla genis bir spor agi var benim isime yarayan bisiklet ve motosporlari mesela fakat kesinlikle euro2 gelmeli fmw motor yarislari,renault 3.5,bundesliga euro2 de bakalim insallah gelir ama cok zor euro2 nin gelmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Biz de geçen sene aldık,ben memnunum vodafone internet ile birlikte aldık.Kanal sayısı bana yetiyor ama bazı kanalları çoğu kisi izlemiyor mesela RTL ve fightbox miydi neydi o bunlar izlenmiyor.Onların yerine başka kanallar eklenebilir ve de Eurosport1 yerine Eurosport2 getirilebilir Eurosport1 de sürekli bilardo var.

suanda bilardo sezonu oldugu icin surekli billardo var eurosportun takvimi soyle;

Kasimdan sonra kis sporlari,bilardo

Subat-Kasim:Bisiklet

Nisan-Kasim:Le Mans,Wtcc,Formula Renault vs vs.

oyle oyle gidiyor Tenis turnuvalari at yarislari vs vs gitdikce gidiyor cok fazla genis bir spor agi var benim isime yarayan bisiklet ve motosporlari mesela fakat kesinlikle euro2 gelmeli fmw motor yarislari,renault 3.5,bundesliga euro2 de bakalim insallah gelir ama cok zor euro2 nin gelmesi

Ben de sırf Bundesliga için istiyorum euro 2 yi,adam gibi futbol görelim biraz.Euro 1 de ise arada motorsporları ya da yarış vs olursa izliyorum ama %85 açtığımda zaten bilardo çıkıyor

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Ortak sistemden yayın alıyorum ben de, geçenlerde sağanak yağmurda bile sorun yaşamadım ki genel şikayet kötü havalarda yayının gittiği üzerine. Çanak anten çok iyi ayarlandıysa ve boyutu belli bir ölçünün üzerinde ise sorun yaşamıyorsunuz. 1 aydır sıkıntı yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.