Şimdi Ara

Uyelik Yenileme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zimilanga

quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

18 kanal var toplam.

Hallettim cihazda kanal hafızası full dolu imiş o yüzden taratınca çıkmıyormuş sildim çıktı

Pişmanlığınız geçti mi tavsiye edermisiniz
  • Ben aldım beğenmedim d smartta 15 tl diyince full pakete kabul ettim. filbox elimde patladı. 11 ay var daha da bitmesine 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgul2002

quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

18 kanal var toplam.

Hallettim cihazda kanal hafızası full dolu imiş o yüzden taratınca çıkmıyormuş sildim çıktı

Pişmanlığınız geçti mi tavsiye edermisiniz

Ben tüm kanalları ayarlayamadığım için vasat gelmişti ama çok şükür hallettim, 5 tane sinema kanalı bile yeter filmler kaliteli,görüntü güzel, modülle 12 aylık 100 tl ye aldım dsmart falan hikaye olurdu bu koşulda,100 tl ye verirseler onuda deneriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• filzox pişmanlıktır.

almayın aldırmayın. iptal dilekçesi verin hocam hemen.

• Filbox kanallarının sinyal kalitesi düşük(yeterli seviyede) ama iyi bir ayarla rahatlıkla izleniyor.
    "Ben sinyal alamıyorum" demek saçma. Uydudan gelen sinyal bütün ülkeye geliyor. Adsl değil ki bu. Sorun çanakta veya lnb'dedir.

• Şu saçma diyenlere kıl oluyorum arkadaş.
    Cozum uretmek icin forum var.

Canak degisti
    Lnb degisti, baska yere monte yapildi.
    Filbox yine yok. Dahili hd uydu alicisinda galiba sorun var. Tvyi degisemem, kaldi boyle..

• satmak isteyen olirsa fiyat ve kalan ay bilgisiyle pm atabilir Not olarak aldigi fiyattan fazla fiyata satmayi dusunenler pm atmasin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Yahu dostum uydu tüm Türkiye, ortadoğu, balkanlara sinyal gönderirken sadece senin evi mi pas geçmiş? Saçma olan bu.
    Bende Tv'de dahili alıcıyla kullanıyorum.
    Lnb ve çanağın açısını tam ayarladım diyorsan. Harici uydu alıcısı alıp deneye bilirsin.

Ne oldu sizin sorun acaba çözebildiniz mi? Bende aynı sorunu yaşıyorumda , filboxın hiçbir kanalını bulamıyorum.Çanak ve lnb değiştiricem bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karga Burun

Ne oldu sizin sorun acaba çözebildiniz mi? Bende aynı sorunu yaşıyorumda , filboxın hiçbir kanalını bulamıyorum.Çanak ve lnb değiştiricem bende.

Modul tv uyumsuzlugu veya modul sorunu var. Yogunum, baska yerde denemem lazim modulu.

Teşekkürler hocam , benim modülü denedim başka yerde çalıştı , tv uyumsuzluğu varsa boşu boşunada çanak lnb değiştirmek istemiyorum.Tekrar görüşücem bugün bakılım.
  • bugün akşam 9 dan beri tam 4 saat machina 3d super cihaza taktığım filbox modülün kurulumu ile uğraşıyorum. başta modülü görmedi 4 kere kapat aç, 2 kere fabrika ayarlarına döndürdüm nasıl olduysa gördü. sonra frenkanslarından tarama yaptırıyorum hiç bir kanal bulamıyor. sinyal 79 - kalite 100 olmasına rağmen. denemediğim olasılık, kurmadığım denklem, çözmediğim eşitsizlik kalmadı. sabah ilk işim arayıp iade etmek. böyle bir şansızlık olabilir mi? nerede yanlış yapabilirsin ki altı üstü modülü yerleştirip, ilgili frekansından tarama yapıp kanalları bulmasını bekleyecek, bulduktan sonra da ayarlardan çıkıp oturup izleyeceksin. ama olmadı mı olmuyor arkadaş, çok sinir bi durum.
  • bu sinyal sorunu bende de var. merkezi sistem kullanıyorum sinyal zayıf geliyor.
    samsung tv nin dahili uydu alıcısı ile trt kanalları hariç diğerlerini izleyebiliyorum. bazı kanallarda da mozaiklenme oluyor.
    yani burdan merkezi sistem sinyal gücünde sorun olduğu bariz belli.
    dsmart uydu alıcıyı takıyorum o hiç çalışmıyor.

samsung tv nin dahili uydu alıcısında filbox transponderlerini taratıyorum kanallar hiç çıkmıyor.

en son bi sinyal dengeleyici ve sinyal güçlendirici alıcam o da olmazsa artık yapacak bir şey kalmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

bugün akşam 9 dan beri tam 4 saat machina 3d super cihaza taktığım filbox modülün kurulumu ile uğraşıyorum. başta modülü görmedi 4 kere kapat aç, 2 kere fabrika ayarlarına döndürdüm nasıl olduysa gördü. sonra frenkanslarından tarama yaptırıyorum hiç bir kanal bulamıyor. sinyal 79 - kalite 100 olmasına rağmen. denemediğim olasılık, kurmadığım denklem, çözmediğim eşitsizlik kalmadı. sabah ilk işim arayıp iade etmek. böyle bir şansızlık olabilir mi? nerede yanlış yapabilirsin ki altı üstü modülü yerleştirip, ilgili frekansından tarama yapıp kanalları bulmasını bekleyecek, bulduktan sonra da ayarlardan çıkıp oturup izleyeceksin. ama olmadı mı olmuyor arkadaş, çok sinir bi durum.

benim cihaz farklı ama bende senin gibi yapmadığım işlem kalmamıştı. tabi anlatan olmadığı için debelenip durdum. Eğer hiç görüntü yoksa kanalları tekrar tarat. sadece filbox frekensları var 11700 mü tam bilmiyorum
    sonra makinada cı/c gibi menü varsa ordaki ayarları dene.olmazsa zaten iade edeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sgul2002

quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

bugün akşam 9 dan beri tam 4 saat machina 3d super cihaza taktığım filbox modülün kurulumu ile uğraşıyorum. başta modülü görmedi 4 kere kapat aç, 2 kere fabrika ayarlarına döndürdüm nasıl olduysa gördü. sonra frenkanslarından tarama yaptırıyorum hiç bir kanal bulamıyor. sinyal 79 - kalite 100 olmasına rağmen. denemediğim olasılık, kurmadığım denklem, çözmediğim eşitsizlik kalmadı. sabah ilk işim arayıp iade etmek. böyle bir şansızlık olabilir mi? nerede yanlış yapabilirsin ki altı üstü modülü yerleştirip, ilgili frekansından tarama yapıp kanalları bulmasını bekleyecek, bulduktan sonra da ayarlardan çıkıp oturup izleyeceksin. ama olmadı mı olmuyor arkadaş, çok sinir bi durum.

benim cihaz farklı ama bende senin gibi yapmadığım işlem kalmamıştı. tabi anlatan olmadığı için debelenip durdum. Eğer hiç görüntü yoksa kanalları tekrar tarat. sadece filbox frekensları var 11700 mü tam bilmiyorum
    sonra makinada cı/c gibi menü varsa ordaki ayarları dene.olmazsa zaten iade edeceksin.

guncel frekansları burada yazmışlarhttp://forum.donanimhaber.com/m_113517279/tm.htm

• 1 haftadır kullanıyorum lg smart tv ile sinyal sorunu olmadı hiç çok memnunum
  • 31 martta cihazı aldım.(humax uydu alıcı)
    Akşam saat 7 gibi kurulum yaptım,hiçbir filbox kanalı yok,diğer ulusal kanallar varken.
    Tabi bu sırada müsteri hizmetleri ile akraba olduk.
    Üst komşuda denedim olmadı,saat 23 gibi sinema kanalları geldi bi yarım saat sonra belgesel kanalları,boşu boşuna evham yapmışım dedim kendi kendime.
    Ertesi gün akşam(1 nisan=şaka gibi),kanallar var ama pembe bir ekran ses yok,aç kapat yaparak düzeldi.
    Bir müddet sonra kanalların bir kısmı gitti geldi,o akşam sıkıntı yok,belgeseller harika...
    C.tesi günü F1 bahreyn sıralama turlarını göstermek istemedi RTL,neyse yarışı izleriz dedik.
    Pazar günü 2 saat uğraştım büyük çaplı anten ve farklı lnb,yayın kalitesi 85 ama filbox göstermiyor.
    4 mart p.tesi işteyim eşim arıyor,kanallar yok ne yapayım,filbox ı sök eski uydu alıcıyı tak.
    Paketi hazırladım geldiği gibi gönderiyorum.
    İnş. paramı geri öderler....

• Filbox nedir Allah aşkına yaa saçma sapan bi sistem platform ucuz etin yahnisi yenmez diye boşuna yememişler.

• sürrealist uyducu S kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yazmışsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt
    yoklukta gidiyor ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.