Şimdi Ara

Uyelik Yenileme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Farkli bir tv, baska bir canak kurulumundan sonra yenilicem..

Ilk zamanlar krsinlikle pismandim, son donemlerde yayinda sorun yasamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 4 Aralık 2016; 12:33:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sinyal yoksa çanakta filan bir sorun olmasın ?
  • sinyallerde sorun yok bende.
    fil tv ve davinci kanallarını izliyorum dsmart ile.
  • Canakta sorun yok. Catida onu acik.
    Diger tum kanallari turksatta sorunsuz izliyorum. Birtek filbox yok.

• Kanallarin cikmamasi cok ilginc. bence filboxla alakali degil sonucta o kadar kisi izliyor...

İnce ayar dedikleri seyi yapin. bende de asiri sekilde sinyal kaybi ve kesintisi var merkezi sistem olduğundan mudahelede edemiyorim canaga umarım kisa zamanda cozum bulurlar.

• Musteri hzm. cagri atiyo bana, ciddiyete bak.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    yazını gorunce bende kontrol ettım
    dısarda kar ve trt kanald show atv cektıgı halde fılbox frekansında sınyal yok

muhtemelen havadan kosulu veya canagının ınce ayara ıhtıyacı vardır

uyducu cagırıp 15 dk hallettırebılırsın
  • Yazdığınız sorun filbox ile ilgili değil sanırım çanak ayarınız ile ilgili bir sorun olmalı. Bende de filbox var ve kanallar ile ilgili bir sıkıntı yok.
  • Bugun hava acık. Bulutsuz.
    Kanal taramasi yaptim, tum kanallar cok iyi sinyal alirkenm filbox yine yok.
    Catiyada adam cikaramiyorum, direkt cikis olmadigindan.
    Fakat bu kanallar cok iyiydi eski frekanslarda. Nezaman guncellediler yayin gitti.

• Komple tvyi sıfırlayıp uydu kurulumunu yaptım,Kör tarama ile yine turksatt kanalları geldi.
    Belgeseller geldi fakat sinema kanalları yok. Sitesindeki TP ile tarattırdım sinemalar gelmedi.

Bu durumda filboxu arasam, sinyal gönderme gibi bir durum olabiliyormu?
    çünkü çanak iyi ayarda. birtek sinemalar yok.
  • Uydu alicinda sorun var. Dreambox uydu alicimin sinyal yetersiz dedigi kanal, grundig 8200 hd aciyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Uydu alicinda sorun var. Dreambox uydu alicimin sinyal yetersiz dedigi kanal, grundig 8200 hd aciyor.

Lg smart tvnin dahili uydu alicisi. Modul olarak bagli tvye..

Tvlerde modulu verimli kullanamazsin. Uydu alicisi sart. Grundig 8200hd al kafan rahat olsun

• quote:

Tvlerde modulu verimli kullanamazsin. Uydu alicisi sart. Grundig 8200hd al kafan rahat olsun

3 sene dsmartın modülünü LG 47LW570s ile kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Arkadaşın sorunu TV'den kaynaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

3 sene dsmartın modülünü LG 47LW570s ile kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Arkadaşın sorunu TV'den kaynaklı.

Bu neden olabilir?
    Turksat 560 kanal var, hepsi aktif.
    Filboxlar yok sadece.

bendede benzer sorun olmuştu sadece sinema kanalları var frekans değişikliği olan kanallarda sinyal alamıyordum. Problem uydu alıcının kanal listesini güncellediğimde yeni transponderdaki kanalları eski kanal isimleri aynı olduğu için değiştirmedini buldum. Kanal listesi güncellemek yerine tüm kanlları sıfırlayıp tekrar arattığımda sorun çözüldü. (Sinyal olmayan kanalın frekansını kontrol edin eskisini gösteriyor olabilir)

bendeki dahili uydu alıcı (panasonic 50gt50)

Kanal listesini silemiyorsanın lnb kablosunu çıkarıp turksat araması yapın listeyi sıfırlamış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARbird

bendede benzer sorun olmuştu sadece sinema kanalları var frekans değişikliği olan kanallarda sinyal alamıyordum. Problem uydu alıcının kanal listesini güncellediğimde yeni transponderdaki kanalları eski kanal isimleri aynı olduğu için değiştirmedini buldum. Kanal listesi güncellemek yerine tüm kanlları sıfırlayıp tekrar arattığımda sorun çözüldü. (Sinyal olmayan kanalın frekansını kontrol edin eskisini gösteriyor olabilir)

bendeki dahili uydu alıcı (panasonic 50gt50)

Kanal listesini silemiyorsanın lnb kablosunu çıkarıp turksat araması yapın listeyi sıfırlamış olursunuz.

Bunu denicem...
    Bencede böyle bir çözüm olabilir.
  • Arkadaslar bende aldigima pisman oldum listedeki kanallar gostermiyor,sinema kanallari vs gosteriyor, davinci rtl gostermiyor, discovery nin 3 kanali yaziyor internet sayfasinda bende sadece discovery turkiye var, kisacasi benim modul 10 kanal gosteriyor, kac kanali var bunun ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    18 kanal var toplam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

18 kanal var toplam.

Hallettim cihazda kanal hafızası full dolu imiş o yüzden taratınca çıkmıyormuş sildim çıktı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.