Şimdi Ara

***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI*** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
26.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam direksiyon kılıfını nerden aldın, çok yakışmış.
  • Ben telefonla çekmedim samsung dijitalle çektim,şu anda o kalitede foto çekecek olan telefon sayısı çok az,onlar da el yakıyor zaten.
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadireren01 -- 6 Aralık 2011; 17:38:20 >
  • yok dostum kapı döşemesi sağlam bişey yok.fotoğrafları profosyonel makineyle çektim arkadaşlar telefon filan değil profosyonel makineyle acemice çektim işte
    direksiyon kılıfını hepsiburadadan aldım kendim diktim 1 saatimi aldı ama çok güzel oldu görenlerde çok beğeniyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

Aslanz 61 hocam on sol kapı döşemesinde sorun mu var arka tarafı biraz içe doğru açılmış gibi duruyor

cepliği diyosan ordaki şeffaf şişe yağmur kaydırıcı sprey oraya tam sığmıyo ondan sıkıştırıp koydum onları oraya o yüzden dışarı basıyo biraz.ceplikleride yeni değiştim vida yerleri parçalanmıştı orjinaliyle değiştim 10 lira filandı
  • Arkadaşlar Buda benim kuşum.! 1998 SLX 1,6 ie

***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***  ***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***
     ***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***  ***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***

• arkadaşım

179.carbondoğan\\99 bordo doğan slx 1.7

yazmıo
  • http://i1005.hizliresim.com/2010/5/1/2665.jpg

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/1/2888.jpg

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/1/2915.jpg buda kendimce paint çalışmam yorumlarınıza kalmış

[ QzMéN ] arkadaşımız sayesinde bukardarını biliyorum teşekkürler ismim üyelerde geçerse bide çok iyi olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: carbondoğan

***ÜYELERİMİZ VE ARAÇLARI***

buda kendimce paint çalışmam yorumlarınıza kalmış

[ QzMéN ] arkadaşımız sayesinde bukardarını biliyorum teşekkürler ismim üyelerde geçerse bide çok iyi olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elk_35 -- 1 Mayıs 2010; 14:04:50 >

• Buda benim ATILGANIM

• buda benim tofaş arkadaşlar daha tam olarak toplanmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AR474 -- 2 Mayıs 2010; 16:44:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: armagan..altinoz

buda benim tofaş arkadaşlar daha tam olarak toplanmadı

Hocam bu araç kazalı mıydı????

• @mcfacia07 hayır kazalı değildi.
  • Ne zamandir Forum ile ilgilenemiyorum, Dedim bari Resim atayım birkac tane :)
    yeni FarLaR.

SinyaLLeri Seffaf bulamadik tek halde. o yuzden orjinal sinyalleri karartip taktim (diger angelli farda oldugu gibi) Ayrica H3 cool blue ampul ile harika gösteriyor yolu.

Yorumlarinizi bekliyorum KardesLerim.

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadireren01 -- 6 Aralık 2011; 17:38:45 >
  • enes abi elin dursa ayağın durmuyor bunlara bi angel atarsın artık
  • Enes abi güzel olmuşangelle farlara ne oldu
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadireren01 -- 6 Aralık 2011; 17:39:09 >
  • Tesekkurler arkadaslar. Yorumlar icin sagolun. Ben para vermedim bunlara ampulleri ile birlikte (H3 Cool Blue philips) birlikte arkadasim hediye etti Aydinlatmasi cok güzel bi sorun yasamiyorum cok göstermeme qibi bi durum olursa sislerim 8000k aciyorum projektör gibi zaten BunLara neon dan angel yaptircam ama biraz boyle binmek istiyorum.
    Erhan diger farlar dukkanda duruyor abim söktügüm gibi.
    Kadireren evet gecenlerde de yazmıstım ya forumda ufak bir kaza sonucu catlattim tamponu firsat bulup kaynattiramadim. opar oldugu icinde degiştirmek istemiyorum boyasi badanasi dünya para

• quote:

Orijinalden alıntı: YerLe_1

Tesekkurler arkadaslar. Yorumlar icin sagolun. Ben para vermedim bunlara ampulleri ile birlikte (H3 Cool Blue philips) birlikte arkadasim hediye etti Aydinlatmasi cok güzel bi sorun yasamiyorum cok göstermeme qibi bi durum olursa sislerim 8000k aciyorum projektör gibi zaten BunLara neon dan angel yaptircam ama biraz boyle binmek istiyorum.
    Erhan diger farlar dukkanda duruyor abim söktügüm gibi.
    Kadireren evet gecenlerde de yazmıstım ya forumda ufak bir kaza sonucu catlattim tamponu firsat bulup kaynattiramadim. opar oldugu icinde degiştirmek istemiyorum boyasi badanasi dünya para

Volkan abi kaynatacaktı heraldı (hs) benim bir tampon var annem çarpmıştı düzelttirmiştim biraz çizik kalmış onu nasıl düzelttirecem???

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.