Şimdi Ara

ÜYE YAŞLARI görünsün ve ERGEN MUHABBETİNE önlem alınsın isteyenler. Saygı ve Uslup (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
5.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜYE YAŞLARI görünsün ve ERGEN MUHABBETİNE önlem alınsın isteyenler. Saygı ve Uslup

(En Son Oy Tarihi: 13.2.2020)
Giriş
  • Trollüğü yasaklamadan o iş yaş, ben size diyeyim. Bak imzamdan kaç yıllık üye olduğuma bakabilirsin, bazen ilkokullunun atmayacağı mesajlar atıyorum. Maksat eğlence.
  • Herkes imzasinda dogum tarihini belirtse fena da olmaz ama kimin salliycagi be maglum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık konuşmak gerekirse benim için yaş hayat tecrübesinden ibarettir. Hayat tecrübesi ise insana karşısındakini anlayabilme ve tanıyabilme imkanı sunar. Örnek vermek gerekirse ben 22 yaşındayım, kendimden küçük ve 30'a kadar olan insanları rahatlıkla anlayabiliyor ve analiz edebiliyorum. E ilgi alanlarıma bakarsanız da bu yaş aralığındaki insanlarla genel olarak örtüşmekte, dolayısıyla profillerde yaşın görünmesi gereksiz, üstelik görünse bile doğruluğunu teyit etme imkanı yok. Yaşadığı yıl kadar hayatın ona sunduğu tecrübe imkanından faydalanan bireyler zaten karşısındaki insanın kaç yaşında olduğunu, bilgisinin ne olduğunu, onunla nasıl konuşması gerektiğini anlayacaktır... Anlamıyorsa ister 30 yaşında olsun ister 40 bu sadece bir sayıdan ibarettir.
  • yaş görünsün düşüncesine de varım o ayrı bir gösterge bence ama bence mesajın bir yerinde imzada vs kayıt tarihinin görünmesi daha iyi olabilir. 2004 kayıtlıyım ve bence bunu görmek için profile bakmak zorunda kalınmamalı kaldı ki herkes profilini paylaşmıyor.
  • Bence de yaştan ziyade kayıt tarihinin görülmesi daha iyi olur bunda bi oynama vs. yapılamaz.
  • Tc kimlik ile kayıt olur bu sisteme en uygun.Yaşım 17 bu arada

• şöyle uplayalım da belki faydamız olur
  • yönetim bu konularda çok ağırdan alıyor. site tatil zamanları ergen çöplüğüne dönmüş oluyor.
  • teknoturk kullanıcısına yanıt
    17 yasindayim ve bence de forumda karsilikli saygi ve sevginin saglanmasi ayrica karsimizdakine dogru hitap edebilmek icin iyi olur. Sonuna kadar destekliyorum.

Edit: kayit tarihi de gorunse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veronicaa -- 6 Şubat 2016; 15:10:46 >
  • ruckuz kullanıcısına yanıt
    7 yaşındaki çocuktan ancak hangi çizgi film hangi kanalda fikrini alabilirim
  • konuyu ilk defa görüyorum, pp altında katılım tarihi olsa yeterli bence. yaşın bir önemi yok diye düşünüyorum, amazon konusunu yürüten muratı 93-95li gibi hatırlıyorum örneğin. fakat forumdaki çok kişiye yardımı dokundu.
  • veledlere özelden sövmem yüzünden en az 30 gün cezam var belki daha fazla...çok pişkin veledler var forumda ama uzaklastırılmıyor..ne kadar cok kullanıcı o kadar kar mantığı var
  • Forumun en buyuk trollerinden birisi evli ve 87'li.

Sizce gercekten bunun onune boyle gecilebilir mi ?

• Forumun çok büyük bir kısmı bunu destekliyor.

Demokrasinin önemini daha da anladığımız bu günlerde umarım bu istek dikkate alınır.

Forum yöneticileri %86'lık bir kesimin isteğini dikkate almıyorlarsa burda demokrasiden bahsedemeyiz.

Demokrasi karşıtı FETÖ'cülerden olmamalıyız, bu yüzden bir an önce adım atılmalı.
  • Destekliyorum olması gereken bu bazen gerçekten oyun parkından farksız oluyor
  • lordgnr kullanıcısına yanıt
    İyide forum'a bir yaş kısıtlaması gelmiyorki sadece yaş bilgisi gözükecek ve yine aynı düzen gidecek yani saçma sapan konular yine açılacak.
  • konu açarken minumum yaş gereksinimi ile açılabilir böylece belirlenen yaşın altındakiler konuya yazamaz.
    burada asıl sorun bahsedildiği üzere yaşın teyid edilmesi.
  • Sonuçları görünce gerçekten şaşırdım...
  • eski üyeyim diye demiyorum ama
    üye az da olsa forumda kalite yüksekti
    bugün aynı kaliteyi göremiyoruz...

eski üyelere özel bölümler oluşturulabilir
    o bölümlere herkes giremesin.
    atıyorum ilk 5000 (ben bile giremem mesela)
    ilk 10,000
    ilk 50,000 sınırı gibi kıstaslar olabi,lir

veya üyelik yılı ile ilgili kıstaslar olabilir.
    2001 de üye olanlar
    2002 de üye olanlar (buralara da giremem ben)
    2003 te üye olanlar ....
    gibi sınırlar olabilir

gençler eskilerin muhabbetini okuyabilsin ama oralarda post atamasın topic bile açamasın.
    (eski dilden konuşalım biraz :)))
  • mehmetmetingülcan kullanıcısına yanıt
    İzniniz varsa Gün Bey'e ileteceğim önerinizi...

Daha önce bu konu hakkında konuştuk böyle bir şey düşünüyor kendisi de sizin öneriniz de fikir olması açısından iyi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.