Şimdi Ara

Uydunet Telefon Hizmetini Başlatıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
6.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 10 liraya nerden voip telefon bulabiliriz acaba
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    5 - 10 liraya voip telefon bulamazsınız.

en ucuz adaptör :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-telefon-eg-202s-analog-voip-ceviricitelefon-adaptoru-218638188/detay

Ayrıca uydunet ile kullanmak isterseniz bu adaptör çalışmayacaktır.

(NOT: Satıcı ile alakam yoktur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

5 - 10 liraya voip telefon bulamazsınız.

en ucuz adaptör :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-telefon-eg-202s-analog-voip-ceviricitelefon-adaptoru-218638188/detay

Ayrıca uydunet ile kullanmak isterseniz bu adaptör çalışmayacaktır.

(NOT: Satıcı ile alakam yoktur)

En temizi bundan alıp ucuz bir analog tel almak. voip telefonlar çok pahalı. Ben bunu çinden çok ucuza getirtirim

Normal evdeki telefonu modeme takamıyor muyuz? Aparat mı gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Normal evdeki telefonu modeme takamıyor muyuz? Aparat mı gerekli?

evet ya yukardaki aparatı alacaksın yada voip telefon alman gerek.
  • Tüh bu hafta telekoma telefon aboneliğini iptal ettirdim, bileydim böyle bir şey gelecegini telefon numarasını taşırdım buraya. Gitti yıllarınn nosu.
  • Arkadaşlar normal çeviriciye gerek duymadan analog telefonlar baglanabiliyormuş. Hadi hayırlı olsun. Converter a gerek yokmuş
    Bende araştırıyordum :) nerden öğrendiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Bende araştırıyordum :) nerden öğrendiniz?

Musteri hizmetleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modemlerimizin arkasında direk telefon çıkışı var. oraya taktıkmı çalışır...
  • evdeki kullandığınız telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz dediler.
    voip telefon masrafına gerek yok dediler.
    telekoma her ay 25 ila 30 TL ödeme yapıyorum.
    Evdeki Büyüklerimiz ne diyecekler bilemiyorum ama geçmeyi ciddi ciddi düşünüyorum.
  • Talep edilmesi durumunda Uydunet Telefon aktivasyon hizmeti 35TL karşılığında sağlanacaktır.

Kesinlikle kurulumu kendiniz yapın, ekip gelirse 35 tl fatura kesintisi yaşarsınız. Kurulum çok basit sadece fişi modeme bağlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Talep edilmesi durumunda Uydunet Telefon aktivasyon hizmeti 35TL karşılığında sağlanacaktır.

Kesinlikle kurulumu kendiniz yapın, ekip gelirse 35 tl fatura kesintisi yaşarsınız. Kurulum çok basit sadece fişi modeme bağlıyorsunuz.

Başvuruda bulunmamız durumunda ekip gelmese bile "Uydunet Telefon aktivasyon hizmeti 35TL " alacaklarını düşünüyorum.
    Ayak bastı parası bir nevi.
    İnşallah almazlar diyeyim yinde.

Kampanyalarının sayfasında da sadece indirim bedelleri yazıyor.Aktivasyon parasınıda almıyoruz ibaresi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurik

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Talep edilmesi durumunda Uydunet Telefon aktivasyon hizmeti 35TL karşılığında sağlanacaktır.

Başvuruda bulunmamız durumunda ekip gelmese bile "Uydunet Telefon aktivasyon hizmeti 35TL " alacaklarını düşünüyorum.
    Ayak bastı parası bir nevi.
    İnşallah almazlar diyeyim yinde.

Kampanyalarının sayfasında da sadece indirim bedelleri yazıyor.Aktivasyon parasınıda almıyoruz ibaresi yok.

Talep edilmesi durumunda

Türkçe öğretmeniniz kim merak ettim dogrusu. Bu arada müşteri hizmet tarafından teyit ettirdim. Kendiniz kurulumu yaparsanız aktivasyon ücreti almıyorlar. Genede aktivasyon ücreti vermeye merakliysaniz sizin bileceğinz iş.

• Muhatap almakla yanlış yaptığımı anladım. Polemiğe gerek yok. @ÇevreMühendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Tüh bu hafta telekoma telefon aboneliğini iptal ettirdim, bileydim böyle bir şey gelecegini telefon numarasını taşırdım buraya. Gitti yıllarınn nosu.

1 yıl boyunca kimseye verilmiyor. Aynı numara alınabiliyor diye biliyorum hocam
  • arkadaşlar uydunetin telefon hizmetini kullanacak arkadaşların modemlerinde telefon çıkışı olmaz zorunda. o çıkışlar sayesinde kullanabilirsiniz.
    Eğer modemde telefon çıkışı yoksa voip adaptör (ek aparat vs ) alıp takarak KULLANAMAZSINIZ! çünkü uydunetin telefon hizmetini voip olarak VERMİYOR!

zaten teknik olarak internet üstünden kullanmıyorsunuz telefonu.
    hocam nereden getirtiyorsunuz çok daha ucuza?
    aliexpress te en ucuz voip cihazı 20 dolar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

hocam nereden getirtiyorsunuz çok daha ucuza?
    aliexpress te en ucuz voip cihazı 20 dolar?

voip adaptörüne gerek yokmuş hocam. analog telefonu tak çalıştır
    yok hocam biliyorum zaten onu 2 mesaj üstte yazdım.

voip adaptörü soruyorum varmı ucuza? veya nerden buldunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.