Şimdi Ara

Uydunet Kotalı Kullananların Durumu Ne Olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Yünüüzü Güldüren Kampnaya- Ekim 2017 den yararlanmıştım. Yeni çıkan kampanyadan yararlanan ile aynı fiyatı ödememe rağmen, bana 100 mbps 100 GB internet verilirken diğer yeni üye olanlara ise 100 mbps akıllı sınırsız veriliyor. Üstelik online işlemlerden baktığımda da tarife değiştiremiyorum. 100 mbps akıllı sınırsız paketi de gözükmüyor yani.8-10 yıldır uydunet kullanan bir müşteri olarak duruma isyan etmemek elde değil.

• Kotaliya geçmeseydin sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada 15 gündür AKN li paketlere geçin diye yırtındık niye 1 Ocaktan önce geçmediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Kotaliya geçmeseydin sende
    Sen ne cins bi insansın ya. Hangi konuda görsem millete ters ters şeyler yazıyosun.Amacın nedir? Bi hayatın mı yok? Normal hayatındaki eziklik psikolojinin acısını sanaldan mı çıkarıyosun? Adam gayet haklı bir duruma isyan etmiş. Herkes senin gibi 7/24 forumu takip etmek zorunda değil. Daha fazla para ödeyip bi de kotalı kullanması adamın zoruna gitmiş.Yazdıkları seni ilgilendirmiyorsa cevap vermek gibi bir zorunluluğun yok ama tabi ki forumun boş işler müdürü olarak yazmasan içinde kalır.
  • ustad keşke 1 ocak önce taahhut versydın sırf taahhutum oldugu için sistem izin vermiyordu 100 mbps 100 gb akn geçmeme komple internetti kapattım yeni aboneliklik aldım 316tl fatura ödeyeceğım 180 tl sı taahhut bozma 60 tl si modem ücretti 76 tl gecen ayın faturası toplam 316 tl ödeyeceğim degermi dersen 2 gun 350 gb download yaptım. Tavsiyem şu taahhut boz akıllı sınırsıza geç derim bence deger hızım bu şuan aldım bu internetı kapatma taahhut bozma vs işlemleri için 1 hafta ugrastim sonunda degdi

• quote:

Orijinalden alıntı: punisher99

Sen ne cins bi insansın ya. Hangi konuda görsem millete ters ters şeyler yazıyosun.Amacın nedir? Bi hayatın mı yok? Normal hayatındaki eziklik psikolojinin acısını sanaldan mı çıkarıyosun? Adam gayet haklı bir duruma isyan etmiş. Herkes senin gibi 7/24 forumu takip etmek zorunda değil. Daha fazla para ödeyip bi de kotalı kullanması adamın zoruna gitmiş.Yazdıkları seni ilgilendirmiyorsa cevap vermek gibi bir zorunluluğun yok ama tabi ki forumun boş işler müdürü olarak yazmasan içinde kalır.

Alıntıları Göster
    Sen niye ağladın bu kadar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bymuto

ustad keşke 1 ocak önce taahhut versydın sırf taahhutum oldugu için sistem izin vermiyordu 100 mbps 100 gb akn geçmeme komple internetti kapattım yeni aboneliklik aldım 316tl fatura ödeyeceğım 180 tl sı taahhut bozma 60 tl si modem ücretti 76 tl gecen ayın faturası toplam 316 tl ödeyeceğim degermi dersen 2 gun 350 gb download yaptım. Tavsiyem şu taahhut boz akıllı sınırsıza geç derim bence deger hızım bu şuan aldım bu internetı kapatma taahhut bozma vs işlemleri için 1 hafta ugrastim sonunda degdi
    Bende aynısını yaptım.

• yunusbeen kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun şuan akıllı sınırsız 100 mbps kullanıyorsun hız degerlerin nasıl
  • Bende de 500 gb duran kotalı var. Akıllı sınırsızdan daha iyi bence. 500 gb’ı geçmediğim için akıllı sınırsız gibi hız düşmesi yaşamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Kotaliya geçmeseydin sende
    bastım şikayeti
  • batuhan1991 B kullanıcısına yanıt
    şuanda herhangi bir saglayıcı 500 gb kotayı 50 tlye verse inanın trdeki cogu kullanıcıya yeter(trnin kota ortalaması 91 gb dı akne kalkmadan once)
  • quote:

ustad keşke 1 ocak önce taahhut versydın sırf taahhutum oldugu için sistem izin vermiyordu 100 mbps 100 gb akn geçmeme komple internetti kapattım yeni aboneliklik aldım 316tl fatura ödeyeceğım 180 tl sı taahhut bozma 60 tl si modem ücretti 76 tl gecen ayın faturası toplam 316 tl ödeyeceğim degermi dersen 2 gun 350 gb download yaptım. Tavsiyem şu taahhut boz akıllı sınırsıza geç derim bence deger hızım bu şuan aldım bu internetı kapatma taahhut bozma vs işlemleri için 1 hafta ugrastim sonunda degdi
    Bağlantıyı ethernet ile mi yaptınız? Çok stabil vermişler hızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    evet ethernet ile aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymuto -- 5 Ocak 2019; 21:14:2 >
  • quote:

hayırlı olsun şuan akıllı sınırsız 100 mbps kullanıyorsun hız degerlerin nasıl
    Benim değerlerde kablolu bağlantıda bu şekilde.Kabloluda biraz daha az çıkıyor.

• yunusbeen kullanıcısına yanıt
    gayet iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.