Şimdi Ara

Uydunet internet yenileme sorunu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler bu ay 24 aylık internet sözleşmemin son ayı ve bugün bu konuda bilgilendirilmek üzere uydunet tarafından arandım bittikten sonra kaldığım internet paketini yenileyebiliyor muyum sorusuna hayır ama isterseniz kotalı paketlerimizden faydalanabilirsiniz gibi boş laflar ettiler benim sorum şu, sözleşmem bittiğinde herhangi bir yenileme işlemi yapmazsam tarifem kaldığı yerden devam eder mi( veya 24 aylık sözleşme aynı şekilde yenilenir mi?) yoksa internetim tamamen gider mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Devam eder fakat indirimsiz fiyat ile

• mcfreakky M kullanıcısına yanıt
    İndirimsiz fiyattan kastın nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfreakky

Devam eder fakat indirimsiz fiyat ile

Normalde bi paket atıyorum 100 tl sana tahattüt diyorlar mesela 59.90 dıye fıyat verıyorlar. Tahattüt bittiginde 100 liradan devam edıyosun. Eski paketler kalktı bence kullanamazsın.

• bu fiyatlar üzerinden kullanmaya devam edebilmen lazım:

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler-Suresi-Biten,162

bu fiyatlarla da kullanamazsın derlerse buraya tekrar yaz, bilgimiz olsun

• JimmyBuckets J kullanıcısına yanıt
    Size 24 ay bir yere ayrılmayın diye boşuna imza attırmıyorlar. O ödediğiniz fiyatlar taahhüt karşılığı indirimli fiyatlardır. Taahhüt bitiminde internetiniz kesilmez, indirimsiz liste fiyatı üzerinden devam eder. Sözleşme ve taahütname ayrı şeylerdir. Sözleşmenin süresi olmaz, siz dilekçe ile iptal ettirene kadar devam eder. Taahhütname, yani indirim süresi bitince sona erer ve mevcut liste fiyatından devam eder.
  • 1 ay onceden yenileseydin sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullandıgın paket neyse guncel fıyatı ıle devam eder tele dunya varsa ıptal ettırsen bıle ınternet paketının yanına 15,99 tl kablo tv parası daha eklerler

yanı dıyorlar ki tahuttut istıyorsan yenı kotalı pakaetlerı seccen mecbur benımde bir dahakı ay bitcek iptal ettircem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.